“Πολύ κακό”
Κριτική για: Waka Japanese & Peruvian Cuisine

Waka Japanese & Peruvian Cuisine
Περιγραφή: Waka! Πρόκειται για το σημείο συνάντησης δύο... γευστικών πολιτισμών, όπου πλούσια αρώματα και μοναδικά υλικά αναμειγνύονται παράγοντας γεύσεις ξεχωριστές, που στόχο έχουν να κατακλύσουν όλες σας τις αισθήσεις!
Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2020

Και λίγο το 1/5. Νουντλς στεγνά χωρίς σάλτσα, απλά άγευστα. Το σούσι κακό και αυτό, το ρύζι ήταν σαν λαπάς. Ήθελε και 30€ ελάχιστη για απόσταση 7χλμ ότι να ναι. Μόνο το όνομα έχει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Nick M

Η κριτική γράφτηκε 10 Δεκεμβρίου 2020

Το καλύτερο Σούσι της Κρήτης !
(Μια φορά καθυστέρησαν μια παραγγελία μου και μου έφεραν ένα ακριβό μπουκάλι κρασί )!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, kostasv_11
Ο/η Waka R, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Waka Japanese & Peruvian Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιανουαρίου 2021

Αγαπητέ κύριε κώστα,

ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας το σχόλιο σας.

Λυπούμαστε ιδιαιτέρως για την καθυστέρηση της παραγγελία σας και ελπίζουμε πως δε θα συμβεί ξανά την επόμενη φορά που θα επιλέξετε το waka japanese & peruvian restaurant για να κάνετε την παραγγελία σας.

Θερμούς χαιρετισμούς και ευελπιστούμε σύντομα να επισκεφθείτε το χώρο μας και να δοκιμάσετε από κοντά τις γεύσεις μας.

Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερές γεύσεις ιδιαίτερα πιάτα και πολύ καλή εξυπηρέτηση..! Τέτοιες γεύσεις λείπουν από το Ηράκλειο και σίγουρα μπορείς να της βρεις μόνο στο Waka.!!! Μπράβο παιδιά συνεχίστε έτσι..!

Ευχαριστούμε, Vasilis B

Αγαπητέ κύριε Βασίλη,

χαιρόμαστε ιδιαιτέρως για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας ένα τόσο όμορφο σχόλιο.

Κριτικές όπως η δική σας μας δίνουν δύναμη και όρεξη ώστε να προσπαθούμε καθημερινά να δημιουργούμε εξαιρετικής ποιότητας πιάτα.

Θερμούς χαιρετισμούς και ελπίζουμε σύντομα να επισκεφθείτε το waka japanese & peruvian restaurant ώστε να δοκιμάσετε καινούργιες γεύσεις που θα σας εκπλήξουν ευχάριστα.

Η κριτική γράφτηκε 9 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετικές γεύσεις ασιατικής κουζίνας σε πολύ σωστές τιμές! Η απόλυτη επιλογή στο κέντρο της πόλης του Ηρακλείου για σούσι που ανταποκρίνεται σε υψηλές απαιτήσεις!

1  Ευχαριστούμε, Magiouli

Αγαπητή κυρία Magiouli,

χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που βρήκατε τις γεύσεις μας εξαιρετικές, καθημερινά προσπαθούμε ώστε να βγάλουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα.

Ευχαριστούμε για το χρόνο που αφιερώσατε να μοιραστείτε μαζί μας το όμορφο σχόλιο σας και ελπίζουμε σύντομα να επισκεφθείτε το waka japanese & peruvian restaurant και να σας προσφέρουμε μια όμορφη εμπειρία.

H ομάδα του Waka J.P

Η κριτική γράφτηκε 24 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η αλήθεια είναι πως λόγω τοποθεσίας, (πολλά ταβερνάκια τριγύρω) δεν σε προδιαθέτει για την καταπληκτική ποιότητα εδεσμάτων που υπάρχουν. Προσπαθήσαμε να δοκιμάσουμε όσο περισσότερα πιάτα γινόταν αφού το ένα ήταν καλύτερο από το άλλο. Προσωπικά κυνηγάμε τα καλύτερα sushi εστιατόρια, και αυτό είναι σίγουρα το καλύτερο στο κέντρο της πόλης... πολλά συγχαρητήρια! Απίστευτες γεύσεις και ποιότητα!

3  Ευχαριστούμε, stzoulakis

Αγαπητέ κύριε stzoylakis,

είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι διαβάζοντας τα όμορφα σχόλια που που θελήσατε να μοιραστείτε μαζί μας.

Κριτικές όπως η δική σας μας δίνει δύναμη να προσπαθούμε καθημερινά ώστε να βγάλουμε το καλύτερο δυνατό αποτέλεσμα και το ότι μας κατατάσσεται στα καλύτερα sushi restaurant μας δίνει παραπάνω ώθηση ώστε να τελειοποιήσουμε τις γεύσεις μας.

Εγκάρδιους χαιρετισμούς και ελπίζουμε σύντομα να επισκεφθείτε το waka japanese & peruvian restaurant και να σας προσφέρουμε μια όμορφη εμπειρία.

Η ομάδα του Waka J.P

Waka Japanese & Peruvian Cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Waka Japanese & Peruvian Cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα