“Ενοχλημένος από τον Α σερβιτόρο”
Κριτική για: ΑΥΛΗ

ΑΥΛΗ
Περιγραφή: Η AVLI είναι το συνώνυμο της διασκέδασης για μεγάλους & μικρούς, σε έναν χώρο πρασίνου, δίπλα στο λιμάνι με parking!
Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ όμορφο μαγαζί , με ικανοποιητικά εδέσματα και ποτά όπου όμως η συμπεριφορά του προσωπικού δεν είναι αντίστοιχη, απότομο και απρόσωπο. Πιο συγκεκριμένα ο σερβιτόρος που μας εξυπηρετησε πήρε την πρωτοβουλία να θεωρήσει τα ρέστα του λογαριασμού μας σαν φιλοδώρημα όπου ήταν κάτι που μας ενόχλησε.

Ευχαριστούμε, tasosdovi
Ο/η g_polyhronis, Ιδιοκτήτης του ΑΥΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 11 Σεπτεμβρίου 2020

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο σας αλλα και για τα καλά σας σχόλια για το μαγαζί και τα εδέσματα μας. Ευχαριστούμε που μας ενημερώσατε και ελπίζουμε αυτό που συναίβει να είναι ένα μεμονομένο γεγονός. Παρ' όλα αυτά οφείλουμε να το ερευνήσουμε. Μέσα απο τις δυσκολίες και απο τα τυχόν λάθη μας, εμείς μαθαίνουμε και γινόμαστε ακόμα καλύτεροι.

Με εκτίμηση
ΑΥΛΗ

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Είτε πρωί, είτε μεσημέρι, είτε βράδυ αποτελεί ιδανική επιλογή για έξοδο. Ευγενικό προσωπικό, το οποίο τηρεί τους κανόνες υγιεινής και προσπαθεί να σε βοηθήσει κάτω από αυτές τις δύσκολες, για όλους μας, συνθήκες. Ωραία κοκτέιλ και πριν φύγω από το Ηράκλειο θα δοκιμάσω και την κουζίνα του.

Ευχαριστούμε, _C5383FU

Χαιρόμαστε πολύ που σας άρεσε η Αυλή μας!! Τα σχόλια σας μας δίνουν χαρά και μας κάνουν να προσπαθούμε κάθε μέρα να γίνουμε ακόμα καλύτεροι. Ανυπομονούμε να σας ξαναδούμε στο χώρο μας.
με εκτίμηση
AVΛI

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2020

όμορφος χώρος, ωραία μουσική, δροσερά κοκτέιλ,ποιοτικό φαγητό,ευγενικό προσωπικό..σίγουρα έλειπε ένας τέτοιος χώρος από την πόλη μας...

Ευχαριστούμε, 568anestisa

με εκτίμηση
AVΛI

Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πανεμορφος χωρος,ιδιαιτερα ευχαριστος απο εξειδικευμενο προσωπικο σε ολους τους τομεις,ποιοτητα φαγητου εξαιρετικα υψηλη,και ποτου επισης!!Ολα ηταν ΘΑΥΜΑΣΙΑ και μειναμε παρα πολυ ικανοποιημενοι...Μπραβο σας...συγχαρητηρια

Ευχαριστούμε, Xalkias13
Ο/η g_polyhronis, Ιδιοκτήτης του ΑΥΛΗ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Αυγούστου 2020

με εκτίμηση AVΛI

Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2020

Πολύ όμορφος χώρος εξαιρετικό Σερβις
Στήνεται ανεπιφύλακτα Και για οικογένειες και για καλή παρέα με φίλους

Ευχαριστούμε, tasosd413

με εκτίμηση AVΛI

ΑΥΛΗ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

ΑΥΛΗ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!