“Εξαιρετική επιλογή!!!!”

Λίγο Κρασί Λίγο Θάλασσα
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσία με θέα στο λιμάνι με θαλασσινά πιάτα και μεζέδες φιλική εξυπηρέτηση λογικές τιμές εξαιρετική επιλογή!!!

2  Ευχαριστούμε, katerinaf917

Η κριτική γράφτηκε 7 Οκτωβρίου 2020

Είναι ένα πολύ καλό μέρος για να πάει κάποιος με την παρέα του. Οι μερίδες κανονικές προς μεγάλες, με λογικές τιμές. Ευγενικό προσωπικό.

Ευχαριστούμε, sia_psk
Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχη θέα πολύ γευστικό φαγητό και τα ποιο φρέσκα προϊόντα, το προσωπικό πολύ φιλικό και πολύ ευγενικό!!!

Ευχαριστούμε, prendg
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από που να αρχίσει κάνεις και που να τελειώσει... Η θέα, το φαγητό, η εξυπηρέτηση... Όλα ΑΨΟΓΑ!!! Απίστευτη δουλειά που αποτυπώνεται στα πιάτα. Συνεχίζουμε να πηγαίνουμε εδώ και χρόνια και κάθε φορά μένουμε το ίδιο ευχαριστημένοι. Γεύσεις από τα υλικά της Κρητικής γης, που σε ταξιδεύουν. Όποιος βρεθεί στο Ηράκλειο πρέπει να το επισκεφθεί.Συνεχίστε την δουλειά σας, όπως μόνο εσείς ξέρετε.

1  Ευχαριστούμε, angelosodyseakis
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020

Κάθε φορά που βρισκόμαστε με τους συνεργάτες μου στο Ηρακλειο ολοκληρώνουμε την ημέρα μας στο Λίγο κρασί, λίγο θάλασσα. Αυτό που κάθε φορά διαπιστώνουμε και μας εκπλήσσει ευχάριστα ειναι η σταθερότητα της ποιότητας και κυρίως των γεύσεων. Επίσης αυτό το μαγικό πάντρεμα, με την μοναδική θέα, την θετική ενέργεια, τις απίστευτες γεύσεις, το φοβερό σέρβις, με τις μεγάλες μερίδες, με το τρομερό κέρασμα και με τις λογικές τιμές του, μας αιχμαλωτίζουν κυριολεκτικά και μας κάνει πραγματικά να λεμε οτι αυτό το εστιατοριο δεν ΥΠΑΡΧΕΙ!!!. Πολλά συγχαρητήρια σε όλους. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!!!

Ευχαριστούμε, gaposto1966

Λίγο Κρασί Λίγο Θάλασσα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Λίγο Κρασί Λίγο Θάλασσα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.