“Ποιοτικό από όλες τις απόψεις”
Κριτική για: Frankly

Frankly

Εξαιρετική εξυπηρέτηση από το προσωπικό!! Πολύ νόστιμες επιλογές brunch και γενικά φαγητού σε συνδυασμό με ποιοτικό καφέ! Όμορφος χώρος και γενικά ευχάριστο περιβάλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, _H5380YZ

Η κριτική γράφτηκε 12 Μαΐου 2021

Αγαπημένο καφέ στο Ηράκλειο . Το σέρβις είναι πάντα χαμογελαστό και εξυπηρετικό . Σήμερα δοκιμάσαμε cheesecake και ήταν super !!
Συστήνω ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, penelope k
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2020

Πηγαίνω σε αυτό το μαγαζί πολύ συχνά. Έχει ωραίο φαγητό και καφέ. Μου έχει τύχει όμως κάποιες φορές ο καφές να μην είναι τόσο καλός όσο άλλες όπως επίσης να μην βρίσκω εύκολα τον σερβιτόρο.
Κατά τα αλλά μια χαρά το συστήνω !

Ευχαριστούμε, LoveCrete_1233
Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Κακό, γενικά.
Έχει προοπτικές, μια καλαίσθητη διακόσμηση... χωρίς ωστόσο κάποια ιδιαίτερη ταυτότητα. Ένα «2019» μαγαζί διακοσμητικά , κοντά στον Άγιο Μηνά. Αυτό είναι το λιγότερο όμως! Πήγαμε (εγώ κι άλλο ένα άτομο) για καφέ...ή τουλάχιστον έτσι ήταν το αρχικό σχέδιο!
Μπαίνοντας...Δν υπήρχε κανείς να μας εξυπηρετήσει , ως προς το τραπέζι , τους σερβιτόρους... τους ψάχναμε! Βρήκαμε ένα τραπέζι , εν τελει, εξωτερικά να κάτσουμε... Και κάτσαμε! Ποσο; 10 λεπτά ; Δεν είχε έρθει κανείς να πάρει παραγγελία , ούτε καν να προσφέρει νερό... Οποτε , εύλογα κι εμείς, φύγαμε και πήγαμε σε μια εξαιρετική καφετέρια 50 μέτρα πιο κάτω!!!...

Απογοητευτικό !

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, gi0rg0sm333
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2019

...από τα πιο καλοστημένα μαγαζιά στο Ηράκλειο. Άψογη μίνιμαλ διακόσμηση, σοβαρότατο σέρβις, χώρος φιλικόw και για πιτσιρικάδες αλλά και για γονείς με παιδιά. Σωστός καφές και νόστιμο brunch. Γενικά η συγκεκριμένη πλατεία έχει πάρει τα πάνω της .

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, Alloparmenos

Frankly: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Frankly: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!