“Πολύ καλό φαγητό μεγάλη ποικιλία”
Κριτική για: Ταβερνάκι Ο Μάγος

Ταβερνάκι Ο Μάγος
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό φαγητό μεγάλη ποικιλία στο μενού και τα παιδιά στο Σερβις εκπληκτικά ! Πολύ καλές τιμές !!! Γρήγορο Σερβις

Ευχαριστούμε, Ilias1234567890_
Ο/η Dimitris A, Γενικός Διευθυντής του Ταβερνάκι Ο Μάγος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 5 ημέρες

Εκμερους του προσωπικου του Μαγου σας ευχαριστουμε και ελπιζουμε να σας ξαναδουμε

Εξαιρετική εξυπηρέτηση, πολύ φιλικό προσωπικό, υπέροχα πιάτα. Ωραίο περιβάλλον και ιδανικό για οικογένεια!!

Ευχαριστούμε, _Q3278XQ

Ευχαριστουμε !!

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ο μάγος είναι σε μια μικρή πλατεία στο κέντρο της πόλης με πολύ όμορφη ατμόσφαιρα. Έχει πολύ καλή Κρητική κουζίνα. Εξαιρετικό σέρβις και φιλικό προσωπικό. Όλα τα πιάτα ήταν υπέροχα. Αυτά που ξεχωρίσαμε είναι η μελιτζανοσαλατα, το τσιγαριαστο αρνί και το γεμιστό μπιφτέκι με γραβιέρα. Θα το επισκεφθούμε ξανά με την πρώτη ευκαιρία!

Ευχαριστούμε, Γιαννης Μ
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Στο συγκεκριμένο μαγαζί έχω πάει πολλές φορές με φίλους, με παρέες αλλά και με την οικογένειά μου.
Κάθε φορά που πάω μένω απόλυτα ικανοποιημένος με όλο το πακέτο. Πιάτα καταπληκτικά με έντονες γεύσεις και μυρωδιές. Σέρβις φιλικό και ταυτοχρονα άριστο. Τιμές λίγο κάτω από το μέσο όρο. Ποιότητα που φαίνεται στις πρώτες ύλες και μενού για όλα τα γούστα. Εξίσου καλή κουζίνα και στα θαλασσινά και στα κρεατικα.
Το προτείνω με κλειστά μάτια

Ευχαριστούμε, mactas
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

μετα το lock down ο μαγος συνεχίζει να ανεβενει κι να μας μαγευει!
Ανακαλυψα τα 2 καινούργια πιατα τους τα οποια εγιναν και αγαπημένα μου.
Η μοσχαρίσια μπριζολα ωρίμανσης και το λαυρακι στην σχαρα απογειωσαν το γευμα μας. Σταθερη αξια! Για αλλη μια φορα μείναμε έκπληκτοι απο τις γεύσεις!πολλα συγχαρητήρια

Ευχαριστούμε, Excursion10328771805

Ταβερνάκι Ο Μάγος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Ταβερνάκι Ο Μάγος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!