“Ρακαδικο παλιάς εποχής! ”
Κριτική για: Ρακουμέλ

Ρακουμέλ
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό μαγαζάκι με αυλή! Ο ταξιδιώτης μπορεί να απολαύσει την ρακί του με πολλούς λαχταριστους μεζέδες! Προσιτές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, katerinao504

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό αν εξαιρέσεις τα ντολμαδάκια που μου έμοιαζαν του κουτιού...μέτριο περιβάλλον...πολλοί φοιτητές...δεν το λες και φτηνό..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, 61dimitrism
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2021

Πολύ καλό, νόστιμα φαγητά, μαγειρεμένα από τη μαμά!!
Συστήνω ανεπιφύλακτα
Καλό σπιτικό φαγητό μέσα στην πολη

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, nickmasterkit
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαΐου 2021

Το καλύτερο μαγαζί στην κατηγορία του απίστευτο σέρβις ευγενικοί πάντα ότι φαγητό έχουμε φάει είναι πάντα καθαρό και γευστικότατο το προσέχουν πολύ το μαγαζί πάντα με χαμόγελο σε καλός ορίζουν
Μπράβο παιδιά

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, L7391TM_
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιανουαρίου 2020

Τυχαία κάτσαμε στο μεζεδοπωλείο εγώ και δύο ζευγάριο στην αρχή της θερίσου το οποίο μας μάγεψε σε όλα!!αμέσως μας κατάκλυσε μια οικογενειακη ατμόσφαιρα και τα πιάτα που δοκιμάσαμε τι άλλο παρά να μας μαγέψουν. Τα κρεατικά ήταν απολαυστικά
και τέλος πάθαμε πλάκα με τις τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
1  Ευχαριστούμε, theodoros81

Ρακουμέλ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Ρακουμέλ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!