Ανοικτά σήμερα: 3:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση
Φανταστική εμπειρία!

Πλέον με την παρέα μου τα έχουμε παίξει όλα τα δωμάτια του mindtrap (horror και μη) και έχω να σας... διαβάστε περισσότερα

Chriskl1987
μέσω κινητής συσκευής
Hostel 1980

Τα λόγια είναι πραγματικά φτώχεια για αυτό το δωμάτιο. Ό,τι προσδοκίες κι αν είχαμε τις ξεπέρασε... διαβάστε περισσότερα

ERL S
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 17 Ιουλίου 2021

Το Hostel 1980 είναι από τα καλύτερα escape rooms που έχω παίξει, αν όχι το καλύτερο. Κατευθείαν το δωμάτιο σε βάζει μέσα στην ιστορία του δωματίου και σίγουρα η ατμόσφαιρα όταν θα είστε μέσα θα σας εντυπωσιάσει. Οι ηθοποιοί πραγματικά φανταστικοί, ανέβαζαν το δωμάτιο levels. Αν θέλετε ένα ατμοσφαιρικό απόγευμα γεμάτο εκπλήξεις, ξέρετε που πρέπει να πάτε.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, GiorgosMele
Ο/η Vana_Petroulaki, Public Relations Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου σχόλια!

Το νέο μας δωμάτιο έχει ετοιμαστεί με πολλή αφοσίωση και έμφαση στις λεπτομέρειες για να προσφέρει μια μοναδική εμπειρία!

Ανυπομονούμε να μοιραστούμε περισσότερες αποδράσεις!

The MindTrap Heraklion Team

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2021

Η εμπειρία θα μου μείνει αξέχαστη! Πολύ ιδιαίτερο δωμάτιο! Συγχαρητήρια στους ηθοποιούς, ζωντανεύουν πολύ την ατμόσφαιρα του δωματίου! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα σε όλους!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, aresx123
Ο/η Vana_Petroulaki, Public Relations Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Το νέο μας δωμάτιο Hostel 1980 αποτελεί μια πρόκληση!

Είμαστε χαρούμενοι που καταφέραμε για ακόμη μια φορά να σε εντυπωσιάσουμε.
Η ομάδα μας ανυπομονεί να σου χαρίσει περισσότερες αξέχαστες εμπειρίες απόδρασης!

Η κριτική έγινε: 29 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Γενικά η ομάδα του the mindtrap heraklion είναι φοβερή! Το hostel ένα υπέροχο δωμάτιο το έχουν στήσει πάρα πολύ ωραία με ενδιαφέρουσα πλοκη!
Ωραίοι γρίφοι,το συστήνω με κλειστά τα ματια σε όλους! Δεν θα πω παραπάνω για να μην κάνω σποιλ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, despoinapant

Όλη η ομάδα μας βάζει τα δυνατά της για να σου προσφέρει μια ανεπανάληπτη εμπειρία διασκέδασης και απόδρασης!
Σε ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλια σου!

Ελπίζουμε να μοιραστούμε περισσότερες συναρπαστικές στιγμές σύντομα!

Η κριτική έγινε: 2 Νοεμβρίου 2020

Η εμπειρία ήταν απίστευτη! Πραγματικά δεν έχω λόγια! Πέρασα φανταστικά! Συγχαρητήρια σε όλη την ομάδα! Σας το προτείνω 100%..είναι πολύ διαφορετικό από άλλα παιχνίδια!

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ThanasisChan
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Νοεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα που τα escape rooms μας σας συναρπάζουν και μοιραζόμαστε μαζί σας ανεπανάληπτες στιγμές διασκέδασης.
Συνεχώς, ετοιμάζουμε νέες περιπέτειες και σας περιμένουμε για ακόμη περισσότερες αποδράσεις!

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2020

Πολυ όμορφη εμπειρία κάτι το ξεχωριστό και το διαφορετικό 5 αστέρια για την εξυπηρέτηση και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικοί και χαμογελαστοί.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, BASILAKIS M

Σε ευχαριστούμε πολύ!

Όλη η ομάδα μας είναι πάντα στην διάθεση σας με μοναδικό σκοπό να ζήσετε μια ξεχωριστή εμπειρία απόδρασης.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το διασκεδάσατε και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα για περισσότερες escape room περιπέτειες