Ανοικτά σήμερα: 3:00 μ.μ. - 11:00 μ.μ.
Αποθήκευση

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020
Annavlastou
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2020

Πολυ όμορφη εμπειρία κάτι το ξεχωριστό και το διαφορετικό 5 αστέρια για την εξυπηρέτηση και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικοί και χαμογελαστοί.

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, BASILAKIS M
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Σε ευχαριστούμε πολύ!

Όλη η ομάδα μας είναι πάντα στην διάθεση σας με μοναδικό σκοπό να ζήσετε μια ξεχωριστή εμπειρία απόδρασης.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το διασκεδάσατε και ελπίζουμε να σας δούμε σύντομα για περισσότερες escape room περιπέτειες

Η κριτική έγινε: 11 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή ατμόσφαιρα, άριστη εξυπηρέτηση, έξυπνοι γρίφοι και πολύ σασπένς. Περάσαμε τέλεια και φυσικά.. Αποδρασαμε ✌️✌️

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Annavlastou
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2020

Σε ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το διασκεδάσατε!
Σας περιμένουμε για ακόμη περισσότερες συναρπαστικές αποδράσεις!!!

The MindTrap

Η κριτική έγινε: 14 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Hostel λοιπόν από πού να αρχίσω!!Το δωμάτιο το είχα ξαναπαίξει στο παρελθόν και ήταν ωραίο δεν μπορώ να πω αλλά καμία σχέση με την ανανεωμένη έκδοση που απο ότι μας είπαν έγινε πολύ πρόσφατα.

Τι να πω ότι το έκαναν 100 φορές καλύτερο θα είναι λίγο.Καταρχάς έβαλαν δεύτερο ηθοποιό που πραγματικά αυτό ανέβασε πολύ το παιχνίδι το έκαναν πιο σκοτεινό και έβγαλαν την τηλεόραση απο το πρώτο δωμάτιο που δείχνει το χρόνο που μενει στην ομαδα για να λύσουν το δωμάτιο για να έχει πιο πολύ άγχος η ομάδα και να προσπαθήσει να το λύσει όσο πιο γρήγορα γίνεται χωρίς να φοβάται ότι θα τελειώσει ο χρόνος.Επισης ήταν τόσο τρομακτικοί και οι δύο ηθοποιοί που δεν ξέραμε ποιο να φοβηθούμε περισσότερο να φανταστείτε ένας από την παρέα μας φώναξε τόσο δυνατά που από στην υποδοχή νόμιζαν ότι ήταν η ηθοποιός.

Πραγματικα χίλια μπράβο στο Mindtrap και στα παιδιά που από τότε που μπήκαμε δεν έχασαν λεπτό απτό να μας κάνουν να νιώσουμε την εμπειρία. Χωρίς να τα πολύ λέω το δωμάτιο ήταν υπέροχο και το ίδιο και οι ηθοποιοί σας το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Υ.Γ επίσης άμα θέλετε κάτι ακόμα πιο extreme τότε παίξτε το δωμάτιο σε hardcore.

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, giannisfra
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2020

Ευχαριστούμε πάρα πολύ!

Αυτά τα υπέροχα σχόλια μας κάνουν να θέλουμε να δημιουργούμε ακόμη περισσότερες escape room περιπέτειες και να μοιραζόμαστε μαζί σας ακόμη περισσότερες συναρπαστικές αποδράσεις!

Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το Hostel σας συγκλόνισε, και δεν επαναπαυόμαστε!

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2020

Χόστελ: ίσως το πιο διάσημο δωμάτιο του Mindtrap και κατά την γνώμη μου το καλύτερο! Δεύτερη φορά στο δωμάτιο, ακόμα καλύτερη από την πρώτη. Το παιδί στην υποδοχή μας έβαλε κατευθείαν στο μουντ και μας προϊδέασε για το τι θα ακολουθήσει. Με ύφος ψαρωτικό και ίσα λίγο τρομαχτικό μας είπε αυτά που έπρεπε να μας πει και μας προειδοποίησε για το τι θα περνούσαμε μέσα στο δωμάτιο. Και επειδή αρχικά πιστεύαμε ότι υπερέβαλε λίγο ήρθαν τα επόμενα 75 λεπτά να μας διαψεύσουν. Πραγματικά το δωμάτιο είναι τόσο ευχάριστο παρά το όσα συμβαίνουν εκεί που δεν καταλάβαμε για πότε πέρασε ο χρόνος. Κάποιοι γρίφοι ήταν αρκετά απαιτητικοί αλλά σίγουρα στην δυσκολία τους συνέβαλε και το χορορ λεβελ του δωματίου. Οι ηθοποιοί που συμμετέχουν στο δωμάτιο ήταν όλοι τους εξαιρετικοί σε βαθμό που στην αρχή δεν ξέραμε με ποιον να τρομάξουμε πρώτο. Παρόλα αυτά μετά συνηθίσαμε - όσο μπορούσαμε - την παρουσία τους στο δωμάτιο (κι ας μην ήταν νορμάλ) και τελικά περάσαμε τέλεια. Ευχαριστούμε την game master μας και φυσικά τον χασάπη για την εμπειρία και ενώ μπορεί να μην το εμπνέει ο ρόλος σας εμείς σας συμπαθήσαμε και τους δύο. Τζακ, (Ν)όρμα και Αλίθια

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, elchlouve
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2020

Το Hostel σίγουρα αποτελεί πρόκληση!
Χαιρόμαστε που το διασκεδάσατε παρά τις δυσκολίες που κρύβονται σε αυτό.
Όλη μας η ομάδα σας ευχαριστεί για τα υπέροχα σχόλια σας!

Ανυπομονούμε να τα ξαναπούμε για αποδράσεις σε άλλα δωμάτια και γιατί όχι μια τρίτη απόδραση από το Hostel :P

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020

The Mindtrap-Heraklion τι να πω για την εμπειρία μου σε αυτό το μέρος ;; Όλα άψογα από την διάθεση και την ευγένεια των παιδιών που δουλεύουν μέχρι την ποιότητα των δωματίων !!
Έχω ολοκληρωσει όλα τα δωμάτια στο Ηράκλειο πλέον και αν και λάτρης των Horror Escaperooms θα σας συνιστούσα να δοκιμάσετε σίγουρα και τα ήρεμα δωμάτια του mindtrap .Tο επίπεδο των γρίφων και η ατμόσφαιρα θα σας καταπληξουν (Lost Kingdom-Baker street-Prisoners ) και όταν νιώσετε έτοιμοι να μπείτε στα τρομακτικά δωμάτια τους Hostel Morgue θα καταλάβετε τι δουλειά έχουν κανει !!Άλλο level !! Ευχαριστούμε για όλα !! Προτείνω ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2020
Ευχαριστούμε, ZafirisF
Ο/η Vana_Petroulaki, Manager του The MindTrap Escape Rooms Heraklion, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα σχόλια σου!
Για εμάς είναι συναρπαστικό να μοιραζόμαστε μαζί σας μοναδικές εμπειρίες απόδρασης και μας χαροποιεί πολύ που πάντα καταφέρνουμε να σας ενθουσιάζουμε και το διακεδάζετε!!!

Σύντομα μαζί σας με νέες εκπλήξεις!