“Ο καλλίτερος chef της Ελλάδος”
Κριτική για: Pecora Nera

Pecora Nera
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018

Ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα , καθαρό περιβάλλον και μια καταπληκτική κουζίνα με καθαρές και υπέροχες γεύσεις από τον καλλίτερο chef της Ελλάδος και αυτό δεν είναι υπερβολή

Ευχαριστούμε, Al-ko E

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το περιβάλλον είναι πολύ φιλικό και το προσωπικό πρόθυμο να σε κατατοπίσει με το μενού και να σε εξυπηρετήσει ! Ωραίες ποικιλίες κρασιού , όχι πολλές αλλά ωραίες επιλογές φαγητού ! Η μόνες παρατήρησεις, η ταλιατα μοσχάρι που μου σέρβιραν είχε κρυώσει αλλά η γεύση της πολύ καλή καθώς και η κρέμα του τιραμισού ηταν αρκετά γλυκιά και τα σαβαγιαρ όχι τόσο σωστά ...

1  Ευχαριστούμε, Γιαννης Θ
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018

Πολυ καθαρος χωρος ομορφος ευγενικο σερβις με γνωσεις στο κρασι ομορφη λιστα
Οι γευσεις που δοκιμασαμε ειναι απλα υπεροχες μαρεσε το γεγονος οτι ζητησα να μου αλλαξουν κατι σε μια συνταγη και με φοβερο τροπο με επεισαν οτι αυτο που ζητησα ηταν κατι που δεν ηταν σωστο καταπληκτικο ψωμι απιστευτη καρμποναρα
Φοβερο το γλυκακι που μας φεραμε στο τελος

Ευχαριστούμε, Κυριακη Κ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικος χωρος καταλληλος για καθε ειδους συναντηση.Καναμε ενα γευστικο ταξιδι στη ιταλια με γευσεις γνησιες ιταλικες .Υπεροχα πιατα που θα πρεπει να δοκιμασει ο καθενας μας υπεροχο σερβις και φιλικο περιβαλλον . Θα γινει το στεκι μας

Ευχαριστούμε, ελενη κ
Η κριτική γράφτηκε 15 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικό εστιατόριο!! πάρα πολύ καλό σέρβις, μεγάλη ποικιλία κρασιών και άψογη ιταλική κουζίνα μακάρι να συνεχίσει έτσι.

Ευχαριστούμε, marina_may104

Pecora Nera: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Pecora Nera: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!