View deal
Expedia.com46 $
Hotels.com46 $
Priceline53 $
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κεντρικό , ζεστό , καθαρό , μοντέρνο.
Πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης , στο Αρχαιολογικό Μουσείο, στο Λιμάνι , σε ήσυχο δρόμο και με εύκολη πρόσβαση σε εστιατόρια και καφέ .
Δεν έχει πάρκινγκ , αλλά δεν το θεωρήσαμε πρόβλημα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, ioannisgsep64
Ο/η Infinity Blue Hotel and Spa Hersonissos Crete, General Manager του Infinity City Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ κύριε Γιάννη,

ευχαριστώ ιδιαίτερα για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε το παραπάνω σχόλιο σχετικά με την διαμονή σας στο ξενοδοχείο μας Infinity City Boutique Hotel.

Είμαστε πραγματικά χαρούμενοι που διαβάζουμε ότι μείνατε ευχαριστημένος με την κεντρική τοποθεσία του ξενοδοχείου μας, με την καθαριότητα του δωματίου σας, η οποία είναι πρωταιρεώτητα για εμάς, ιδιαίτερα αυτή την περίοδο όπου γίνονται απολυμάνσεις των δωματίων μετά από κάθε αναχώρηση επισκέπτη.

Με μεγάλη μα χαρά θα σας φιλοξενήσουμε στην επόμενη επίσκεψή σας στον χώρο μας.

Πάντα στην διάθεσή σας,

Νίκος Δρακούλης
Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλή σχέση αξίας τιμής, ευγενικό προσωπικό, καλό πρωινό. Μας το χάλασε στην καθαριότητα. Αλλαξαν τα σεντόνια μετα την τρίτη διανυκτέρευση κατόπιν υποδείξης. Την τελευταία διανυκτέρευση δεν άλλαξαν τις πετσέτες και έπρεπε να κάνω πάλι υπόδειξη για να τις αλλάξουν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, TheodorosK114

Αγαπητέ κύριε Θεόδωρε,

ευχαριστώ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας σχετικά με την διαμονή σας στο Infinity City Boutique Hotel.

Είμαστε χαρούμενοι που διαβάζουμε ότι η σχέση ποιότητας / τιμής ήταν αυτή η οποία ευελπισούσατε κάνοντας κράτηση στο ξενοδοχείο μας, καθως και το πρωινό μας.

Θα μεταφέρω το όμορφο σχόλιο σας σχετικά με την φιλικότητα του προσωικού μας, καθώς η ευγένεια και το να νοιώθουν όλοι οι επισκέτες μας " Σαν στο σπίτι τους" είναι πολύ σημαντικό για εμάς.

Λαμβάνουμε υπόψιν μας το σχόλιό σας σχετικά με την αλλαγή λινών, και θα ήθελα να μου επιτρέψετε ένα σχόλιο πάνω σε αυτό. Ένα από τα μέτρα πρόληψης διασποράς της πανδημίας, είναι και το service των δωματίων μετά από ενημέρωση της ρεσεψιόν από τον επισκέπτη. Όλοι οι επισκέπτες οποτεδήποτε επιθυμούν καθαρισμό του δωματίου, απλά κρεμούν την σήμανση για τις καμαριέρες που βρίσκετε πίσω από την πόρτα.

Ευχαριστώ για τον χρόνο σας να δημοσιεύσετε την εμπειρία μας και θα χαρώ ιδιαίτερα να μας επισκεφθείτε ξανά στο άμεσο μέλλον.

Πάντα στην διάθεσή σας.

Νίκος Δρακούλης
Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μεγάλο δωμάτιο με τέλειο στρώμα, μεγάλο μπάνιο με όλες τις άνεσης, πολύ καλό πρωινό με μεγάλη ποικιλία φαγητόν, τα περισσότερα βίο, και πολύ ευγενικο προσωπικό. Σε πολύ καλή τοποθεσία, πάρα πόλη κοντά από το κέντρο.

Ευχαριστούμε, CoraVig
Η κριτική έγινε: 6 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχε πολύ νόστιμο πρωινό κ πολύ καλή τοποθεσία ήταν οκά δίπλα μας για να πας όπου θες,το δωμάτιο πολύ μέτριο μικρό όχι τόσο άνετο όσο φαινόταν στις φωτογραφίες,απλά αξίζει για τα λεφτά του γιατί έχεις άλλες ανέσεις.

1  Ευχαριστούμε, avraamp2019
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε για ένα βράδυ! Τα δωμάτια είναι ακριβώς όπως φαίνονται. Ανακαινισμένα, καθαρά, μεγάλη τηλεόραση, καλή θερμοκρασία! Προϊόντα για μπάνιο,τσάι,βραστηρα! Ήμασταν τυχεροί είχαμε δωμάτιο στον 5ο με τέλεια θέα στο λιμάνι! Πρωινό πλούσιο! Και όλα αυτά σε τιμή που άλλοι δίνουν τρωγλες! Μόνο μείον το πάρκινγκ, αλλά το πρόβλημα το έχει όλο το Ηράκλειο!

1  Ευχαριστούμε, kikiraft