“Τραγικά πράγματα”
Κριτική για: Χάλαβρο OpenΒar

Χάλαβρο OpenΒar

Πολλά τα πταίσματα στη συγκεκριμένη επίσκεψη. Αρχικά, ενώ παραγγείλαμε φιάλη, μας έφεραν ποτήρι κρασί. Οκει, προφανώς μπέρδεμα στο μπαρ με το χαρτάκι. Ενώ επισημαίνουμε ότι έχει γίνει λάθος και έχουμε παραγγείλει φιάλη κρασί, μετά από λίγο έρχονται δύο μπίρες (;) και μετά το πολυπόθητο κρασί με τρία διαφορετικά ποτήρια. Παραγγείλαμε φαγητό. Μας ήρθε ΑΨΗΤΟ κοτόπουλο. Ο σερβιτόρος ήταν άψογος, χειρίστηκε όλα τα ζητήματα του τραπεζιού πολύ επαγγελματικά. Κατόπιν, θελήσαμε να παραγγείλουμε ακόμη ένα ποτήρι κρασί, όμοιο με της φιάλης. Ενημερωθήκαμε ότι δεν προσφέρεται σε ποτήρι, ενώ νωρίτερα, καταλάθος μας είχε έρθει σε ποτήρι. Πιθανολογώ ότι θα μας είχαν βάλει ένα άλλο ροής στο ποτήρι - αν το είχαμε πιει θα το είχαμε καταλάβει.
Παρόλα αυτά συγχαρητήρια στους σερβίτορους για τον επαγγελματισμό τους. Γλυκύτατοι όλοι. Επίσης εξαιρετική μουσική.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, smav1

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ευγενέστατο προσωπικό, άμεση εξυπηρέτηση και πολύ ποιοτικό μαγαζί. Το προτείνω ανεπιφύλακτα και για ποτό αλλά και για φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Predatoroid
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο μαγαζί, ωραία ποτά κ κοκτειλς.
Ωραίο φαγητό. Όλα πολύ ωραία.
Το αρνητικό είναι τα κορίτσια του σέρβις. Ξινές ολες! Χωρίς χαμόγελο, τους μιλάς δεν απαντούν, λες και κάνουν αγγαρεία. Ζητας κατάλογο για φαγητό και δεν δίνουν σημασία. Σε αντίθεση με τα αγόρια που είναι εξυπηρετικοί και με καλή διάθεση. Αν σας ενοχλούν οι βλεφαρίδες κάγκελο ή τα κοτσιδάκια βγάλτε τα.. Δεν σας φταίει ο πελάτης!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, bl0nd
Η κριτική γράφτηκε 16 Αυγούστου 2021

Ένα κόσμημα στο κέντρο του υπέροχου Ηρακλείου. Η επίσκεψη μας για φαγητό μας άφησε αφονους, όλα τα πιάτα ήταν υπέροχα, όπως και η εξυπηρέτηση. Ο σερβιτόρος Γιάννης με τα ταττου μας βοήθησε στην επιλογή του κρασιού μας που ταίριαζε απολυτα με τις γεύσεις που επιλέξαμε.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Traveler454789o8
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική ποιότητα φαγητού και ιδιαίτερα κοκτέιλ! Ευγενέστατο και χαμογελαστό προσωπικό. Ωραία ατμόσφαιρα και ανεβαστική μουσική. Ίσως το πιο ολοκληρωμένο μαγαζί στο Ηράκλειο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Discover14687033487

Χάλαβρο OpenΒar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Χάλαβρο OpenΒar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!