“Ωραίο brunch”
Κριτική για: 626 All Day Lounge & City Garden

626 All Day Lounge & City Garden
Κλείστε τραπέζι
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Επισκέφτηκα το μέρος με μια φίλη για brunch . Ωραίες γεύσεις , απλές και νόστιμες .
Πολύ χορταστικές μερίδες . Οι τιμές του λογικές . Το συστήνω !

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, TeoS_12

Η κριτική γράφτηκε 16 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρωί Σαββάτου για brunch..ωραίος κατάλογος, ενημερωμένος με πλούσια και καλαίσθητη παρουσίαση..
Μέχρι να φτάσουν τα προϊόντα στο τραπέζι..
Πολύ μέτρια εμφάνιση, κάτω του μετρίου απόδοση (είδικα για τα pose eggs) και γενικά ένα brunch με πολύ φιγούρα χωρίς όμως αισθητική και γεύση..
Σχετικά με τα pancakes μέτριο ψήσιμο, αγευστο και με ελάχιστα ποσοτικά (μαρμελάδα & σοκολατα) να τα περιχυσεις..
Όχι δεν ζήτησα έξτρα ποσότητα οπότε δεν μπορώ να γνωρίζω αν θα μου έφερναν, αρκέστηκα στο να φάω 1 pancake με τη σοκολάτα που υπήρχε στο τραπέζι.
Αργό σέρβις, ευγενικό στα βασικά, πολύ βρώμικος ο χώρος του πάρκου που είναι τα τραπέζια και γενικά όλα κυλούν αργά..
Θα συνιστούσα βελτιωτικές κινήσεις άλλες και χωρίς φρου φρου ώστε να έχετε ένα καλύτερο αποτέλεσμα στην προσπάθεια σας..

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, zizan81
Ο/η Guest_R_Mgr, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του 626 All Day Lounge & City Garden, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ zizan81,

ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στο 626 All Day Lounge. Η ευχαρίστηση κάθε μας πελάτη είναι το μοναδικό μας κίνητρο και καθημερινός μας στόχος είναι να ξεπερνάμε τις προσδοκίες σας. Το αποτέλεσμα της προσπάθειας αυτής ακόμα και αν κατ'εξαίρεση τύχει αρνητικό, διορθώνεται την ίδια στιγμή. Είναι χαρά μας να σας προσφέρουμε ακριβώς αυτό που επιθυμείτε για αυτό και κάθε ιδιαίτερη προτίμηση εκπληρώνεται άμεσα από την ομάδα μας. Πολλές φορές δε, οι προτιμήσεις σας γίνονται έμπνευσή μας.
Δεδομένης της διαρκούς λειτουργίας των χώρων μας, φροντίζουμε κάθε αναφερθείσα λεπτομέρεια όπως είναι και η επιμέλεια του πάρκου. Λυπόμαστε για οποιαδήποτε διαφορετική διαπίστωση καθώς το σύνολο των λειτουργιών μας εξασφαλίζει ένα προσεγμένο περιβάλλον για το οποίο μας προτιμούν οι πελάτες μας.
Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον και τη συμβολή σας και θα είναι χαρά μας να σας καλωσορίσουμε και πάλι στον χώρο μας.

Υπ. Δημοσίων Σχέσεων

Η κριτική γράφτηκε 14 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφτηκα το εστιατόριο με την οικογένεια μου και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Όλα τα φαγητά ήταν πεντανόστιμα και ζεστά. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό και οι τιμές απόλυτα φυσιολογικές. Τέλος, ο χώρος ήταν απλά φανταστικός. Μπορεί στη φωτογραφία να φαίνεται αρκετά σκοτεινός όμως το φως ήταν τόσο όσο έπρεπε για να απολαύσεις με την ησυχία σου ένα νόστιμο γεύμα. Σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτώ πολύ σύντομα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
4  Ευχαριστούμε, nikigt13
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2019

Σε πολύ κεντρικό σημείο της πόλης κάτω από το Olive Green hotel.
Το επισκεφτήκαμε για καφέ, όχι για γεύμα ...(κρίμα γιατί τα πιάτα από τα διπλανά τραπέζια φαινόντουσαν εξαιρετικά).

Καλή εξυπηρέτηση, έξυπνο menu, λογικές τιμές... καθαρό και προσεγμένο περιβάλλον..
Ναι...συνίσταται για καφέ,brunch,ποτό,γεύμα ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
201  Ευχαριστούμε, MariaS0raya
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2019

Εξαιρετική ποικιλία και ποιότητα πρωινού, χυμών και ποτών γενικά. Πολύ ευγενική εξυπηρέτηση από νέα παιδιά. Ωραίο περιβάλλον, πλατεία και κήπος. Μπράβο σε όλη την ομάδα για την προσπάθεια και το εξαιρετικο αποτέλεσμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, YiannisAvlonitis

626 All Day Lounge & City Garden: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

626 All Day Lounge & City Garden: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!