“Στεκι για ολες τις ωρες”
Κριτική για: Hacienda Cafe

Hacienda Cafe
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστό περιβάλλον, καλό σέρβις, ευγενικό προσωπικό, ωραίο μενού και προσιτές τιμες!! Ωραίο στέκι για καθημερινές στιγμές και όλες τις ώρες!!!

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΩ Κ

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλός καφές και καλό σέρβις.Γνωστες του καφέ με πολύ καλό χαρμάνι. Απο τα λίγα μαγαζιά της πόλης που γνωρίζουν απο καλό καφέ

Ευχαριστούμε, Γιώργος Φ
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018

Πολλές επιλογές καλομαγειρεμένων πιάτων με ιδιαίτερη έμφαση σε brunch menu, όμορφος χώρος, λογικές τιμές. Καλό για καθημερινό στέκι.

Ευχαριστούμε, panagiotis D
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε με φίλους από το Hacienda και είπαμε να κάτσουμε να φάμε κάτι στα γρήγορα. Στον κατάλογο μας τράβηξαν την προσοχή τα burger κι έτσι παραγγείλαμε δύο mac and cheese και ένα chicken burger. Ήταν πολύ χορταστικά και νόστιμα. Ειδικά το mac and cheese με την πικάντικη sauce που είχε, ήταν φοβερό. Ήπιαμε και δυο μπύρες και συνεχίσαμε τη βόλτα μας.

Ευχαριστούμε, ΑΘΑΝΑΣΙΑ Μ
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Συναντήθηκα με μια φίλη μου στο Ηράκλειο, που είχα να δω πολύ καιρό, και πήγαμε για καφέ στο Hacienda να τα πούμε. Πήραμε έναν flat white και έναν latte, αρκετά καλής ποιότητας και επειδή στον κατάλογο μας φώναζαν δύο συγκεκριμένα γλυκά, δε μπορούσαμε να μη τα δοκιμάσουμε. Το ένα ήταν σουφλέ σοκολάτας με καραμέλα μπανάνα και το άλλο προφιτερόλ. Το πρώτο πρέπει να το δοκιμάσετε. Αν και δεν είμαι λάτρης των γλυκών με μπανάνα, αυτό ήταν εξαιρετικό.

Ευχαριστούμε, mariashr

Hacienda Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Hacienda Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!