Αποθήκευση
Απιστευτο

Το καινούργιο Κτελ ειναι απιστευτο Αψογη εξυπηρετηση εχει τα παντα... Απο μινι μάρκετ με καφε... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 20 Μαρτίου 2019
KSVRS_1395
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετικός σταθμός!

Το Ηράκλειο επιτέλους απόκτησε το σταθμό λεωφορείων που του αξίζει! Οι υπεύθυνοι που ανάλαβαν αυτό... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2019
George1a
Ηράκλειο
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 15 Ιουλίου 2021

Πήγαμε να πάρουμε το ΚΤΕΛ για Χανιά στην ώρα μας και επειδή είχε γεμίσει το λεωφορείο δεν έβαλαν δεύτερο με την φθηνή δικαιολογια ότι δεν έχει διαθέσιμο όχημα ενώ εγώ έβλεπα μπροστά μου ίσα με 5. Γελοίοι ψεύτες βρωμιαρηδες ντροπή σας.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ZoiM67
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2020

ΕΛΕΟΣ!!!
Ολοι οι εισπρακτορες ευγενεστατοι εκτος απο εναν συγκεκριμενο που επανελλημενες φορες η συμπεριφορα του ειναι εντελος απαραδεκτη!
Υπηρξε μια φορα οπου δεν κρατουσα μασκα διοτι δεν ειχα σκοπο να παρω το λεωφορειο,του ειπα τι ειχε γινει και δεν ειχα μαζι μου την μασκα και με ενα υφακι μου απανταει: "Τι με ενδιαφερει εμενα"
Επισης προσεβαλε τον μπροστινο μου επειδη δεν ειχε βαλει ακομα την μασκα του εκεινος απαντησε ευγενικα "εχετε δικιο χιλια συγγνωμη, ηταν η δευτερα φορα που επερνα το λεωφορειο" και εκεινος του απαντησε γεματος ειρωνια "Στο εχω πει ειδη 3φορες ασε δικαιολογιες και βαλτην".Εχουν υπαρξει πολλα περιστατικα με τον συγκεκριμενο εισπρακτορα.
Η Συμπεριφορα του ειναι εντελως απαραδεκτη και ανεπιτρεπτη εφοσον επελεξε το συγκεκριμενο επαγγελμα.
Ειναι ενας λεπτος και αδυνατος 50αρης και φευγα κυριος

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, NikosMIL12
Η κριτική έγινε: 27 Ιουνίου 2020

Αναξιόπιστο στις ώρες των δρομολογίων όταν ειδικά είναι για επαγγελματικο λόγο, τα δρομολόγια στο σαιτ δεν τα ενημερώνουν για πχ αν θες να πας ένα ραντεβού στις 1 και το προηγούμενο λεωφορείο ήταν 10 και κάτι... Οπότε από τη στιγμή που δεν ισχύουν τα δρομολόγια στο διαδίκτυο και τα χαρτιά στις στάσεις δεν είναι και αυτά σωστά και τηλ δεν σηκώνουν πρπει να μυρίσεις τα νύχια σου τι ώρα θα πρπει να σταθεις στη στάση για να είσαι συνεπής στο ραντεβού σου!!! Οι περισσότεροι όχι όλοι είναι αγενής και αξεστοι εισπράκτορες σε προσβάλουν και σε ξεφτυλιζουν μέσα στο λεωφορείο... Τι να πω νομίζω ότι η εταιρία πρπει να αλλάξει την πλειοψηφία του προσωπικού εκεί μέσα!!! Και να είναι πιο συνεπής στα δρόμολογια και στη ενημέρωση του πολίτη!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
2  Ευχαριστούμε, 889eirinia
Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2020

Ελεος καθε χορα καθυστερησεις ειδικα τωρα που εχουν μειωθει τα δρομολογια λογο καταντιναα και περναει λεωφορειο ανα 2 ωρες καθυστερουν κιολλας μιση ωρα το λιγοτερο !!! Απαραδεκτο

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Marinela_b99
Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019

Στην γραμμή που περνούσε από βενερατο 4:20 ο οδηγός του λεωφορείου 180 συγκεκριμένα ένας με μαύρα μακρυά μαλλιά Εκτός ότι αρνήθηκε αρχικά να μου δώσει την έκπτωση του εισιτηρίου που δικαιούμαι σαν φαντάρος Όταν μου την έδωσε με ξεφτιλησε και μπροστά στον κόσμο του λεωφορείου κρίνοντας την τσέπη μου και κάνοντας με να νιώσω άβολα και αμήχανα σε όλην την διαδρομή συγχαρητήρια άμα το θεωρείται καλή εξυπηρέτηση αυτό είστε άξιοι της μοίρας σας...

Ημερομηνία εμπειρίας: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, 544giorgoss