Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο με πεντακάθαρα δωμάτια και ευγενέστατο προσωπικό.Πολύ ωραίο πρωινό με έμφαση στα κρητικά προιοντα και εξαιρετικό φαγητό στο εστιατόριο του ξενοδοχείου με πολύ καλές τιμές.Το δωμάτιο ήταν ευρύχωρο με διάφορες ανέσεις και προιοντα τεχνολογίας όπως tablet,smart phone και μεγάλο κρεβάτι με εξαιρετικό στρώμα και μαξιλάρια.Από εδώ και στο εξής θα αποτελεί την πρώτη μας επιλογή για άνετη και ευχάριστη διαμονή.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2018
Ευχαριστούμε, Sia M
Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε κεντρικοτατο σημειο της πολης ολα διπλα !Πολυ ωραιο ξενοδοχείο το δωμάτιο μεγάλο καθαρό.Φοβερο στρωμα.Το προσωπικό ευγενεστατο..Πολυ Καλό και το πρωινό. Θα το προτιμήσουμε σίγουρα στην επόμενη μας βόλτα στο Ηρακλειο

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Traveloflyer
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2018

η πιο ευχάριστη έκπληξη του ταξιδιού μου!
Για τις εγκαταστάσεις και το προσωπικό το Άριστα είναι λίγο..!!!
το σημείο καταπληκτικό!
για το δωμάτιο δεν έχω λόγια...
άνετο, χαλαρό, κρεβάτι τέλειο, το ντουζ με θεά στο πάρκο και τόσα άλλα...
το προσωπικό, μετά από πολλά ταξίδια σε όλη την Ελλάδα, το πιο ευγενικό, φιλόξενο, φιλικό και χαμογελαστό που συνάντησα!
για την πόλη του Ηρακλείου για έμενα, θα είναι μοναδική επιλογή.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, john v
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο μοντέρνο και πεντακάθαρο ξενοδοχείο στην καρδιά του Ηρακλείου !
Τα δωμάτια έχουν ένα ιδιαίτερο χαρακτήρα ....ανετα καθαρά και τεχνολογικα προηγμένα !
Το προσωπικό ειναι πολυ φιλικό και εξυπηρετικό .....
Σίγουρα θα το προτιμήσω στην επόμενη μου επίσκεψη .

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
1  Ευχαριστούμε, anastasia_polyviou
Η κριτική έγινε: 22 Ιανουαρίου 2018

Η κράτησή μας έγινε εύκολα και γρήγορα. Ευγενικοί από τη στιγμή της κράτησης, της υποδοχής μας στο ξενοδοχείο μέχρι και την αναχώρησή μας. Το πρωινό είναι πολύ καλό, είχε ποικιλία και μας άρεσε επίσης πολύ και ο χώρος του πρωινού. Επίσης ευχαριστώ πολύ για το late check out μέχρι το απόγευμα που μας δόθηκε χωρίς χρέωση. Είναι πολύ κεντρικά, δεν χρειάζεται μεταφορικό μέσο αν θέλετε να βρίσκεστε στο κέντρο του Ηρακλείου. Όλα στο δωμάτιο ήταν τέλεια, το προτείνω ανεπιφύλακτα.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Αν θέλετε να είστε σε υψηλότερο όροφο επιλέξτε OG ή urban κατηγορία.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2018
Ευχαριστούμε, mavrania