“Επιεικώς Απαράδεκτο”
Κριτική για: Goody's Burger House

Goody's Burger House

Παρήγγειλα μέσω e-food !
Πανάκριβο και με εξωφρενικά μικρές μερίδες !
Πχ 4 φτερούγες κοτόπουλο τις θεωρούν μερίδα και τις χρεώνουν 4,60€
Δεν είναι τυχαίο που τα καταστήματα της αλυσίδας κλείνουν το ένα μετά το άλλο σε όλη την Ελλάδα !

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, J2giann

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Παραγγελία delivery, Μέγα Λάθος! Έφθασαν ακριβώς μετά από 1 ώρα και όταν ήρθαν ήταν όλα παγωμένα, η δε παραγγελία έφθασε μισή γιατί ξέχασαν τις σαλάτες. Μετά από την ευγενική συγγνώμη του delivery boy πιστεύαμε ότι θα έρθουν άμεσα. Αμ δε! Άλλη μισή ώρα παρακαλώ. Το ότι μήνες τώρα το συγκεκριμένο κατάστημα δεν σερβίρει πράσινη σαλάτα δεν το σχολιάζω! Κρίμα!

Ευχαριστούμε, gpelek963160
Η κριτική γράφτηκε 8 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έκανα παραγγελία από το efood ένα κλαμπ και μια κόκα κόλα. Το efood έγραφε 50 λεπτά τελικά έφτασαν μετά από μια ώρα και αφού χρειάστηκε να πάρω τηλέφωνο να δω που είναι η παραγγελία μου. Το κλαμπ πιο παγωμένο από ποτέ οι πατάτες επίσης άθλια όλα!!!!! Ήταν πάνω από 45 λεπτα στο μηχανάκι. Χωρίς απόδειξη για να τσεκάρω την ώρα που έφυγε απο το κατάστημα ή παραγγελία μου. Χωρίς καλαμάκι για το αναψυκτικο. Και χωρίς καμία χαρτοπετσετα.
Μιλάμε για αθλιότητα. Κρίμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Despoinachristo
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιανουαρίου 2019

καλος χωρος για τα παιδια, μετριο φαγητο , αρκετα καλο σερβις.Πρεπει να γινουν αλλαγες στην εταιρια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, george l
Η κριτική γράφτηκε 7 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από αρκετό καιρό που Είχαμε καιρό να παραγγείλουμε η και να φάμε στα Goody's στο κέντρο της πόλης μας... βρεθήκαμε προ δυσαρεστης έκπληξης ....ένα οίκημα που σίγουρα του χρειαζεται ανακαίνιση, με απίστευτα πολύ κόσμο (σε μεγάλη αναμονή όλοι μας...)με ένα ταμείο μόνο σε λειτουργία μόνο, με προσωπικό ασφαλείας όπως θα έλεγα εγώ για την ακριβεια και στην κουζίνα και έξω, και στην τελική με μια ποιότητα που μου θύμισε φαστ φουντ εξωτερικού που δεν τα ειχα καθόλου σε εκτιμηση λόγω εξαιρετικά κακής ποιότητας υλικών και θεωροντας την ελληνική μας εταιρία άριστη...ΠΑΛΑΙ ΠΟΤΈ...δυστυχώς... Πατάτες κρύες κι απορώ με τόση κίνηση γιατί, μπέργκερ χλιαρά και στην τελική όχι φθηνό φαγητό.ΛΥΠΗΡΟ!

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2018
2  Ευχαριστούμε, mkyp

Goody's Burger House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ηράκλειο, Νομός Ηρακλείου

Goody's Burger House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.