Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
ZenHotels.com
Hotels.com397 $
CheapTickets397 $
Prestigia.com536 $
Η κριτική έγινε: 9 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένας χώρος πολύ προσεγμένος όπου η πολυτέλεια αγγίζει την τελειότητα!!ιδανικό για απόδραση από την καθημερινή για την απόλυτη χαλάρωση και ξεκούραση!!!! Το προσωπικό άψογο έτοιμο κάθε ώρα να σε εξυπηρετήσει..πολύ ευγενικοί όλοι τους!!! Μπράβο σας!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
3  Ευχαριστούμε, ΙΩΑΝΝΑ Ε
Ο/η Management T, Guest Relations Manager του Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Αυγούστου 2019

Αγαπητή ΙΩΑΝΝΑ Ε,

σας ευχαριστούμε θερμά για τα λόγια σας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα κάθε φορά που οι πελάτες μας φεύγοντας από το ξενοδοχείο μας έχουν μόνο ευχάριστες εμπειρίες και αναμνήσεις από τη διαμονή τους!
Σας ευχόμαστε να έχετε καλό καλοκαίρι και σας περιμένουμε εκ νέου στο ξενοδοχείο μας στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 11 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλεσμένοι σε τραπέζι γάμου στην παραλία και το ερώτημα ένα όπως βλέπεις την μονάδα από κάτω #οταν ο άνθρωπος θέλει και μπορεί δημιουργεί θαύματα και στον τουρισμό # σχέση με το περιβάλλον ιδανική. Παρεμβάσεις με σεβασμό στην εικόνα του χώρου σε ένα τόπο που ξέρει την φιλοξενία όσο κανείς

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, thanos_agn_greece
Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019

Πιστεύω το ξενοδοχείο έχει την ωραιότερη θέα στην Ελούντα και σε συνδυασμό με της τέλειες εγκαταστάσεις το άνετο δωμάτιο με την ιδιωτική πισίνα και το άψογο σέρβις το κατατάσσει σε ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω μείνει . Το φαγητό πολύ νόστιμο ιδιαίτερα το εστιατόριο με το σούσι είναι φανταστικό . Η παραλία καθαρή με άνετες ξύλινες ξαπλώστρες. Η διανομή γενικά στο ξενοδοχείο είναι μια εμπειρία αξέχαστη !!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, FAY-ROC
Ο/η Management T, Guest Relations Manager του Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Μαΐου 2019

Αγαπητή FAY-ROC,

Guest Relations Manager

Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019

Υπέροχο ξενοδοχείο, πεντακάθαρο, εξαιρετικά καλαίσθητης minimal αισθητικής στην Ελούντα Κρήτης, με απίστευτη θέα θάλασσα, μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από μια πανέμορφη παραλία! Ο απόλυτος Παράδεισος! Διαθέτει 2 εστιατόρια(ένα με εκλεκτό παραδοσιακό φαγητό και ένα με επίσης εκλεκτό sushi), μεγάλη πισίνα, υπέροχα spa και αυτοκινητάκια για τη μεταφορά των πελατών μέσα στο ξενοδοχείο και στη παραλία του. Το προσωπικό του είναι φιλικό και ευγενέστατο, το service γρήγορο και οι τιμές του πολύ προσιτές σε σχέση με όλα αυτά που προσφέρει! Value for money! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, sissysworld

Αγαπητή sissyworld,

Η κριτική έγινε: 2 Μαΐου 2019

Τέλειο ξενοδοχείο από όλες τις απόψεις!!! Πολύ ωραίο και άνετο δωμάτιο με ιδιωτική πισίνα , φανταστική θέα στην Σπιναλόγκα και στο κόλπο της Ελούντας. Το φαγητό εκλεκτό και νόστιμο με άψογο σέρβις σε όλα τα τμήματα του ξενοδοχείου . Τέλεια παραλία με άνετες ξαπλώστρες . Γενικά ζήσαμε μια φανταστική εμπειρία διακοπών από όλες τις απόψεις !!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 261173GK