“Τέλειο!!!!”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 7 ακόμη ιστότοποι!
Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2016

Όσα και να πω είναι λίγα!φοβερή εξυπηρέτηση,τελεια δωμάτια και καθαρά,ιδανικη τοποθεσία και το σημαντικότερο είναι ότι επιτέλους βρήκα ένα ξενοδοχείο να ανταποκρίνεται στην τιμη του!θα πήγαιναν ξανά και ξανά!

Συμβουλή: Όλα είναι σχεδόν ιδια
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, mgavrilaki
Ο/η AvatarManagement, Manager του Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 19 Αυγούστου 2016

Αγαπητή Κυρία Γαβριλάκη,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά τη διαμονή σας στο ξενοδοχείο Elounda Garden Suites.

Χάρηκα πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, ιδιαιτέρως για το προσωπικό μας, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η κάθε διαμονή του πελάτη μας να είναι μοναδική.

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε επίσης που βρήκατε οτι το ξενοδοχείο μας και οι υπηρεσίες μας ανταποκρίνονται απόλυτα στις τιμές του.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Mario and the EGS team

Υπάρχουν νεότερες κριτικές για το Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες
Διαβάστε τις πιο πρόσφατες κριτικές

Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εκτος απο το Elounda krini και λογω διαθεσιμοτητας το τελευταιο βραδυ μειναμε στο Garden suites.
Τα δωματια ειναι διχωρα πολυ ευρυχωρα με διπλα a/c και πολυ ανετο μπανιο με ντουζιερα.
Εδω η εξυπηρετηση η ευγενεια και η φιλικοτητα του Μαριου μας κερδισε αμεσως.
Εξαιρετικη λοιπον διαμονη σε πολυ μεγαλο δωματιο με πολλες επιλογες για πρωινο.
Σιγουρα θα το προτιμησω σε επομενη μου επισκεψη στην Κρητη.

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Xaris S
Ο/η AvatarManagement, Manager του Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 17 Αυγούστου 2016

Αγαπητέ Χάρη,

Ευχαριστούμε θερμά για την κριτική σας στην κοινότητα του TripAdvisor.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μπορέσαμε να ανταπεξελθουμε στις απαιτήσεις σας και βρήκατε το κατάλυμα μας εξαιρετικό.

Θα θέλαμε επίσης να σας μεταφέρουμε τις πιο θερμές ευχαριστίες του προσωπικού μας για τα όμορφα λόγια σας.

Ελπίζουμε να σας υποδεχθούμε ξανα στο κατάλυμα μας στο άμεσο μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2016

Εξαιρετικά φιλικό, με υπεροχο προσωπικό, τοποθεσία, άνεση. Οι σουίτες πολυ προσεγμένες ακομα και στην ελάχιστη λεπτομέρεια. Η Κατερίνα, πρόθυμη να σου μαγειρέψει οτι της ζητήσεις με άψογο πρωινό. Τα ωράρια της κουζίνας ευέλικτα.
Ο Endy πάντα με το υπεροχο χαμόγελο και πρόθυμος να σε εξυπηρετήσει σε οτι του ζητήσεις. Η Αλεξάνδρα, μοντέλο της καθαριότητας ευγενέστατη και άψογη. Απο τα λίγα hotels που η καθαρίστρια σου διπλώνει τα ρούχα, όπου καιι αν τα πετάξεις.
Εν ολίγοις ενα hotel που αξίζει να επισκεφτείς οπωσδήποτε!
¨Μαλλον¨ ξέχασα κάποιον αλλα ποιον?! ΑΑΑΑ ναι! Τον Μαριο. Τι να πει κανεις για τον ανθρωπο που δίνει ψυχή στο hotel όλο το 24ωρο. Παρέχει καθε είδους υπηρεσία γενικού περιεχομένου! Φιλικός, σπιρτοζος, πρόθυμος, άμεσος και πάντα on call! Ειναι πανταχόθεν παρών!

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, konstantinose761
Ο/η Alex L, Manager του Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Μαΐου 2016

Αγαπητέ Κωνσταντίνε,

Ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε να μοιραστείτε την κριτική σας με την κοινότητα του TripAdvisor.

Είναι ιδιαίτερη τιμή για εμάς να διαβάζουμε πως η διαμονή σας ήταν αξέχαστη και το ξενοδοχείο μας σας ικανοποίησε πλήρως.

Τα θετικά σχόλια για το προσωπικό μας και τον επαγγελματισμό τους, μας δίνουν κίνητρο και θέληση να συνεχίσουμε και να βελτιώσουμε ακόμα περισσότερο τις υπηρεσίες και τον τομέα δουλειάς μας. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μας βρήκατε ευφυέστατους και που μπορέσαμε να σας κεντρίσουμε το ενδιαφέρον με τις συζητήσεις μας.

Ανυπομονούμε να σας καλοσωρισουμε πίσω στο κοντινό μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 28 Απριλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετά την διαμονή μας στο elounda garden suites για τρεις ημέρες το μόνο σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε. περάσαμε υπέροχα, τα δωμάτια ήταν ζεστά, φιλοξενα, με minimal χαρακτήρα και με όλες της ανέσεις! άψογο προσωπικό από πλευράς καθαριότητας. Όσο για τον Μάριο τον υπεύθυνο του ξενοδοχείου τι να πούμε;;; εξαιρετικός άνθρωπος, ανά πάσα ώρα και στιγμή εκεί και πρόθυμος να μας εξυπηρέτηση στο οτιδήποτε, πραγματικά υπέροχος και αυθεντικός άνθρωπος. Το συνιστουμε ανεπιφύλακτα για όμορφες διακοπές σε έναν ακόμα πιο όμορφο τόπο!!! συγχαρητήρια σε όλους εκεί και ένα είναι το σίγουρο πως θα επιστρέψουμε!!!

Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Γιάννης Ο
Ο/η Alex L, Manager του Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Απριλίου 2016

Αγαπητέ Γιάννη,

Ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Elounda Garden Suites για τις διακοπές σας.

Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι διαβάζοντας πως καταφέραμε να κάνουμε την διαμονή σας πραγματικά ευχάριστη και αξέχαστη.

Επιπλέον, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε από πλευράς του προσωπικού μας για τα ευγενικά και θετικά σας σχόλια.

Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχθούμε ξανά στο ξενοδοχείο μας στο κοντινό μέλλον.

Με φιλικούς χαιρετισμούς από την ηλιόλουστη Ελούντα,

Η κριτική γράφτηκε 24 Απριλίου 2016

Το ξενοδοχείο είναι σε πολύ καλή θέση μπορείς εύκολα να πας οπουδήποτε στην Ελούντα με τα πόδια είναι κοντά στη θάλασσα 60 μ. περίπου είναι ήσυχο με πολύ καλή και φιλική εξυπηρέτηση είναι απέναντι από τη Σπιναλόγκα πολύ καθαρό με TV και WIFI. Παρότι μόνη μου ένοιωσα ότι πήγα σε φιλικό σπίτι. Ηταν πολυ πετυχημένη επιλογή. Θα την επαναλάβω!!

• Διαμονή: Απρίλιος 2016, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, siamakri
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Ελούντα: Δείτε επίσης αυτά τα καταλύματα εκεί ή στη γύρω περιοχή
1.4 χλμ μακριά
Νο 10 από 35 για: Ελούντα
454 κριτικές
2.1 χλμ μακριά
Royal Marmin Bay Boutique & Art Hotel
Royal Marmin Bay Boutique & Art ...
Νο 8 από 35 για: Ελούντα
442 κριτικές
0.7 χλμ μακριά
Elounda Heights Apartments and Studios
Elounda Heights Apartments and S...
Νο 2 από 35 για: Ελούντα
509 κριτικές
1.7 χλμ μακριά
Elounda Bay Palace
Elounda Bay Palace
Νο 16 από 35 για: Ελούντα
707 κριτικές
Προβολή τιμών

Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες

Διεύθυνση: Ελούντα Κρήτη Ελλάδα | Λ. Δημοκρατίας 72053 Τ.Θ: 25, Ελούντα, Κρήτη 720 53, Ελλάδα
τηλεφώνου:
Περιοχή: Ελλάδα > Κρήτη > Νομός Λασιθίου > Ελούντα
Παροχές:
Μπαρ/Σαλόνι Επιλογές ποτών Επιχειρηματικό κέντρο με πρόσβαση στο Ίντερνετ Δωρεάν Ίντερνετ υψηλής ταχύτητας (WiFi) Δωρεάν στάθμευση Μικρή κουζίνα Εστιατόριο Υπηρεσία δωματίου Σουίτες Πισίνα Μεταφορά από/προς αεροδρόμιο
Στυλ ξενοδοχείου:
1 από 35 ξενοδοχεία για: Ελούντα
Εύρος Τιμών: 64 € - 198 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:3,5 αστέρων — Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες 3.5*
Αριθμός δωματίων: 19
Επίσημη περιγραφή (παρέχεται από το ξενοδοχείο):
Το Elounda Garden Suites βρίσκεται στην Ελούντα. Ένα πασίγνωστο τουριστικό θέρετρο και έναν από τους κορυφαίους τουριστικούς προορισμούς της Μεσογείου. Είναι ένα μοντέρνο συγκρότημα τριών κτηρίων μέσα σ' ένα όμορφο κήπο με ιδιωτική πισίνα και εστιατόριο - μπαρ στην καρδιά του χωριού λουσμένο από τον ζεστό Κρητικό ήλιο. Μόλις 150 μέτρα από την βραβευμένη αμμώδη δημοτική παραλία και τα υπόλοιπα αξιοθέατα του χωριού. Το Elounda Garden Suites θα είναι χωρίς αμφιβολία η σωστή επιλογή και η βάση σας, για να εξερευνήσετε την Ανατολική Κρήτη, να χαρείτε ήρεμες διακοπές που συνδυάζουν οικονομικές και υψηλών προδιαγραφών παροχές. Μερικές αποστάσεις Ελούντα κέντρο (πλατεία και λιμάνι): 100 μέτρα Δημοτική παραλία: 150μέτρα Στάση Λεωφορείου: 200 μέτρα Πιάτσα Ταξί: 200 μέτρα Ταχυδρομείο: 200 μέτρα Πόλη Αγίου Νικολάου: 10 χιλιόμετρα Λιμάνι ή Αεροδρόμιο Ηρακλείου: 70 χιλιόμετρα περίπου Υπηρεσίες Σας καλωσορίζουμε με παραδοσιακό ποτό και ορεκτικό Πρωινό 8πμ - 11πμ. Σε περίπτωση αναχώρησης νωρίτερα, θα φροντίσουμε αν μας το ζητήσετε, να έχετε Καφέ ή Τσάι και κέικ στο δωμάτιο σας. Υποδοχή - Θυρωρείο Υπηρεσία μεταφοράς αποσκευών Μπαρ - Εστιατόριο Υπηρεσία πλυντηρίου κατόπιν ζήτησης Δωρεάν κρασί με φρούτα για νεόνυμφους ή αν εορτάζεται κάποια σημαντική για εσάς επέτειο (Κατόπιν ζήτησης την ώρα της κράτησης). Υπηρεσίες Γραφείου Φορητός υπολογιστής κατόπιν ζήτησης Δωρεάν Ίντερνετ σε όλο το ξενοδοχείο Λήψη ΦΑΞ Φωτοτυπίες Υπηρεσίες Δωματίων Σταθμός για Ipod Δίσκος για Καφέ ή Τσάι Ψυγείο Τηλεόραση Κλιματιστικό Καθημερινή υπηρεσία καθαριότητας Υπηρεσίες Πισίνας Δωρεάν ξαπλώστρες και ομπρέλες Δωρεάν χρήση της Πισίνας Πετσέτες για την πισίνα με επιπλέον χρέωση Μεταφορές Μεταφορές κατόπιν συνεννόησης Εκδρομές με Λεωφορείο ή Πλοίο Ενοικίαση Αυτοκινήτου - Μοτοσυκλέτας-Ποδηλάτου Για την προσωπική σας Φροντίδα: (κατόπιν συνεννόησης) Μασάζ σώματος ή προσώπου Κομμώτρια Μανικιούρ- Πεντικιούρ ... περισσότερα   Λιγότερα
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Hotels.com, Booking.com, 5viajes2012 S.L., Expedia, Bookgreece.com και HotelsClick. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Ελούντα Γκάρντεν Σουίτες με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;