ZenHotels.com
Μαριάνθη Γ

Ήρεμες και ξέγνοιαστες διακοπές

Κριτική για: Elounda Alikes Suites & Studios
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Σεπ 2023
Μείναμε στο ξενοδοχείο με την παρέα μου μια εβδομάδα. Κατά την άφιξη μας, μάς υποδέχτηκαν με ντονατ και ρακί. Το προσωπικό ήταν πρόσχαρο και ευδιάθετο, με όρεξη να βοηθήσει! Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και με εξαιρετική θεα. Κάθε μέρα ερχόταν μέλος του προσωπικού για να καθαρίσει. Ειδική αναφορά θα ήθελα να κάνω στην Εβελίνα και την Αγγελική, οι οποίες μας φρόντισαν και έκαναν τις διακοπές μας αξέχαστες! Είναι το ιδανικό μέρος για όσους θέλουν να περάσουν ήσυχες και ξέγνοιαστες διακοπές. Εμείς σίγουρα θα επιστρέψουμε!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με φίλους
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
175 €
    274 €
0.7 χλμ. από Elounda Alikes Suites & Studios
Ελούντα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2023

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο διήρκεσε μια εβδομάδα μας υποδέχτηκαν με χαμόγελο και ευχάριστη διάθεση. Μας κέρασαν ντονατ και ρακι !
Το δωμάτιο είχε υπέροχη θέα στην πισίνα και στην θάλασσα ,πολύ καθαρό ,αν και είχαμε πρωινό μας παρείχαν καψουλες για να κάνουμε καφε μόνοι μας .
Τέλος θα ήθελα να ευχαριστήσω όλο το προσωπικό ιδιαίτερα την Αγγελική και την Εβελίνα που έκαναν ότι περνούσε από το χέρι τους για να εχουμε πραγματικά τις πιο ξέγνοιαστες και αξέχαστες διακοπές.
Αν βρεθούμε στην περιοχή σίγουρα θα το ξανα προτιμήσουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2023
Ευχαριστούμε, Freedom64752015222
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2023

Ωραία δωμάτια και πολύ καθαρά. υπέροχη θέα και το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό. Διαθέτει πισίνα και μπαρ καθώς και χώρο εστίασης με πρωινό και μεσημεριανό.Ωραίος συνδυασμός χαλάρωσης και διαμονής!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, 351giannisl
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτο ξενοδοχείο με υπέροχη θέα τα πρωινά πολύ νόστιμα! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό τα δωμάτια πεντακάθαρα και πολύ ήσυχο μέρος να απολαύσεις το ποτό το βράδυ στην πισίνα! Να το έρθετε να πέρασετε ενα όμορφο και ήσυχο καλοκαίρι!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Σπυρος Α
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2023

Επισκεφτήκαμε το ξενοδοχείο με την παρέα μου Για τρεις μέρες.
Το προσωπικό εξαιρετικό ,
μας υποδέχθηκε Με Ντόνατ και χυμό
Υ.Γ Η κοπέλα που είναι στην υποδοχή η Αγγελική πολύ χαμογελαστή και Ευδιάθετη
Και πολύ εξυπηρετική

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Ευχαριστούμε, Rafailthomas18
Η κριτική έγινε: 1 Ιουλίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

5 στα 5 σε όλα!! Ολα πεντακάθαρα!! Καταπληκτική θέα ευγενέστετο προσωπικό όλα καταπληκτικά.. Σας ευχαριστούμε για όλα!!!! Η εμπειρία μας μοναδική και η Ελούντα!! Τα δωμάτια πεντακάθαρα!! Όλοι οι χώροι πεντακάθαροι η πισίνα τέλεια και τα κοκτέϊλ φανταστικά!! Μπράβο σας

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, veggerapremium