“"Spinners" στην απόλαυση!”
Κριτική για: Moon Spinners Restaurant

Moon Spinners Restaurant
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουλίου 2021

Εκεί που η θάλασσα συνανταει το ηλιοβασίλεμα, βρίσκεται το απόλυτο κόσμημα της Ελούντας. Το ζεστό καλωσόρισμα των σερβιτορων αλλά και της υπεύθυνης του μαγαζιού κυρίας Ολγας θα σας οδηγήσουν στο πιο συναπαρπαστικο ταξίδι γεύσεων.... Μην διστάσετε να δοκιμάσετε φρέσκο ψαρι! Αν όμως είστε λάτρης του κρέατος ζουμερά φιλέτα και γκουρμέ μουσακάς θα ικανοποιησουν τον ουρανίσκο σας... Δροσερή σαλάτα σολομού και καυτό Μετσοβονε που λιώνει θα γίνουν τα αγαπημένα σας ορεκτικά! Σωστή θερμοκρασία κρασιών και βόμβα σοκολάτας για επιδόρπιο σφραγίζουν το γεύμα σας.Ευχαριστούμε για την υπέροχη μουσική που μας κράτησε παρεα, θα ξανάρθουμε σύντομα!

3  Ευχαριστούμε, Αναστασία Ρ
Ο/η Olga K, Ιδιοκτήτης του Moon Spinners Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας.
Πάντα δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό για να προσφέρουμε υπηρεσίες υψηλών προδιαγραφών και πιάτα που μαγεύουν τον ουρανίσκο.
Θα ήταν μεγάλη μας χαρά να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Moon Spinners Restaurant

Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2021

Είμαι πελάτης 3 χρονια, φοβερά ενθουσιασμενος τόσο με το φαγητό όσο και με το προσωπικό, το μενού κάθε χρόνο είναι και μια διαφορετική ευχάριστη έκπληξη!!!
Ο χώρος είναι απίστευτα όμορφα και διακριτικά διακοσμημένος όπου σε συνδυασμό με τις μοναδικές γεύσεις του Chef θα σου χαρίσει ένα υπέροχο δείπνο με την σύντροφο ή τους φίλους σου.
Η οικοδέσποινα κ. Όλγα είναι πάντα εκεί για να φροντίσει ότι όλοι στο τραπέζι θα μείνουν ευχαριστημένοι.
Τελευταία φορά πήραμε μοσχαρίσιο Flank, seviche λαυρακι, μούσακα, κρητική σαλάτα και ένα καταπληκτικό σαγανάκι!!!
Το Flank ζουμερό με μια λεπτή τραγανή κρουστά από πάνω ήταν θεϊκό!!!
Όλα ήταν πραγματικά υπέροχα!!!

4  Ευχαριστούμε, vasilisg664
Ο/η Olga K, Owner του Moon Spinners Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Πάντα προσπαθούμε να δίνουμε τον καλύτερο μας εαυτό και να προσφέρουμε στους πελάτες μας μία ξεχωριστή εμπειρία.

το εστιατόριο Moon Spinners.

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2021

Ενα υπεροχο εστιατόριο κυριολεκτικά πανω στη θάλασσα με πεντανοστιμο φαγητο, εξαιρετικο σερβις και μια γλυκύτατη ιδιοκτήτρια!! Συγχαρητήρια στην κ.Ολγα και την ομαδα της για την υπεροχη δουλεια τους!!Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και ανυπομονούμε μεχρι το επομενο καλοκαιρι που θα το επισκεφθούμε ξανα!
Ολγα και Δρακος❤

3  Ευχαριστούμε, A6395ERolgap
Ο/η Olga K, Ιδιοκτήτης του Moon Spinners Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουλίου 2021

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την κριτική σας και ελπίζουμε να σας έχουμε ξανά κοντά μας.

Τις καλύτερες ευχές μας.

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Το καλύτερο με διαφορά!Μαγευτικό τοπίο ... vip service..άψογη εξυπηρέτηση....εκπληκτικές γεύσεις...Συγχαρητήρια στην κ.Όλγα η οποία έχει δημιουργήσει μοναδική ατμόσφαιρα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
3  Ευχαριστούμε, katerinamS7687EO
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021

Άκρος εξυπηρετικό σέρβις ,εξαιρετικά νόστιμο φαγητό , και μαγευτική τοποθεσία πάνω στην θάλασσα ……..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, panagiwthsQQ

Moon Spinners Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελούντα, Νομός Λασιθίου

Moon Spinners Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!