“orea”

Vritomartes Restaurant
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2015

ola telia servis, gefsi ,piotita posotita thea ola telia kathariotia,kles i timesevgeniki oli kasizi na ksanapas

Ευχαριστούμε, eduarttopi

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2015

Φάγαμε φρέσκο ψάρι και θαλασσινά μεσημέρι και μείναμε πάρα πολύ ευχαριστημενοι.Υπεροχος χώρος μέσα στη θάλασσα!Φιλικό σέρβις και καλές τιμές.

Ευχαριστούμε, Lefteris M
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το εστιατόριο είναι σε πολύ καλή τοποθεσία! Το φαγητό νόστιμο αλλά χωρίς ιδιαίτερες πινελιές..κλασσικά ωραίο! Οι τιμές λογικές..η εξυπηρέτηση σχετικά γρήγορη! Σίγουρα είναι μια ασφαλής επιλογή για φαγητό Κ ουζάκι!

Ευχαριστούμε, janelina
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2014

Παρά τις κακές κριτικές, ακούσαμε έναν ψαρά που μας το πρότεινε και πήγαμε. Καθίσαμε για φαγητό γύρω στις 5 το απόγευμα, οπότε και δεν είχε κόσμο. Ρωτήσαμε τί είχε από φρέσκο ψάρι και μας είπε ότι είχε φρέσκια στήρα την οποία μας έκανει στη σχάρα. Μας έφερε το ψάρι ολόκληρο ψημένο στο τραπέζι και το φιλετάρισε μπροστά μας. Επιπλέον, στο τέλος έφεραν στον καθένα υγρή πετσέτα με σαπούνι (όχι υγρά μαντηλάκια εμπορίου) για να φρεσκαριστούμε. Πήραμε επίσης ορεκτικά, σαλάτα, και καφέ και πληρώσαμε 18€ το άτομο. Καλή τιμή για αυτά που πήραμε και τις υπηρεσίες που προσφέρει.
Σε γενικές γραμμές μου άρεσε, αλλά πρέπει να αποφεύγετε τις ώρες αιχμής και να είστε διατεθιμένοι να πληρώσετε το κάτι παραπάνω για το φρέσκο ψάρι γιατί πραγματικά άξιζε.

• Ατμόσφαιρα
1  Ευχαριστούμε, Katerina M
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2013

Στο κέντρο της Ελουντας,με υπέροχη θέα τη θαλασσα. Ένας όμορφος χώρος ,με φιλικό προσωπικό. Φαγητό εξαιρετικό (ειδικά οι πίτσες ,και οι μακαρονάδες φούρνου).
Οι τιμές προσιτές,λογικές για το μέρος και για αυτά που σου προσφέρει.

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, MIXALIS-PChania

Vritomartes Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ελούντα, Νομός Λασιθίου

Vritomartes Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!