39 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Autograph
Orbitz.com1.205 $
1.759
1.759
Η κριτική έγινε: 12 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχη τοποθεσία, θάλασσα ιδανική για οικογένεια, άψογο σέρβις στο μπιτς μπαρ, προσωπικό πολύ ευγενικό και πρόθυμο, ιδιαίτερα ο Άλεξ πάντοτε με χαμόγελο, εξυπηρετικός και επαγγελματίας, επίσης η Θάλεια πολύ ευγενική και ικανή. Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _P5842TP
Ο/η Anthi Douna, Guest Services / Front Office του Domes of Elounda, Autograph Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ/ Αγαπητή _P5842TP,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε σε αυτή την κριτική μετά τη διαμονή σας στο Domes of Elounda, Autograph Collection.

Χαρήκαμε πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η κάθε διαμονή του πελάτη μας να είναι μοναδική.

Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε ξανά σε σύντομο χρονικό διάστημα.

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η διαμονή στο domes of elounda είναι πραγματικά μία αληθινή εμπειρία διακοπών. Το ξενοδοχείο , η τοποθεσία , το προσωπικό και οι παροχές είναι εξαιρετικές. Η φιλοξενία που σου προσφέρει σε κάνει να νιώθεις μοναδικά. Το guest relations μας βοηθούσε σε κάθε επιθυμία μας (Thanks Stella!!!) Ιδιαίτερη και πολύ χαλαρωτική η ατμόσφαιρα στην παραλία . ( τέλειο Service από τον Alex και το υπόλοιπο προσωπικό του Beach bar ) Αξίζει να δοκιμάσετε ένα day cruise με το catamaran του ξενοδοχείου , καθώς και ένα γεύμα στο steak house του ξενοδοχείου (blend).
Thanks so much for the memories..See u next year...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, DIMITRIOS V
Ο/η Anthi Douna, Guest Services / Front Office του Domes of Elounda, Autograph Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Αυγούστου 2021

Αγαπητέ DIMITRIOS V,

Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αξέχαστη εμπειρία διακοπών, υπέροχος χώρος για χαλάρωση, τον προσωπικό πολύ ευγενικό, εξυπηρετικό και έτοιμοι να καλύψουν κάθε σας ανάγκη. Tholos team are the best ❤️
Θα χαρούμε να σας ξανά δούμε και την επόμενη χρονιά. 5 αστέρια είναι λίγα ❤️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, EiriniLyroni
Ο/η Anthi Douna, Guest Services / Front Office του Domes of Elounda, Autograph Collection, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Αυγούστου 2021

Αγαπητή Eirini L ,

Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευτήκαμε το ξενοδοχείο για δεύτερη φορά φέτος.Είναι πραγματικά μια αξέχαστη εμπειρία διακοπών, κυρίως για όσους αποζητούν πραγματική χαλάρωση.Πολύ όμορφα οικοδομήματα,εναρμονισμένα πλήρως με το τοπίο έτσι ώστε να μην το χαλάνε αλλά να το αναδεικνύουν. Τα δωμάτια καθαρά,υπέροχα διακοσμημένα και με όλες τις ανέσεις.Ξυπνάς και αντικρύζεις μια ήρεμη θάλασσα και τη Σπιναλόγκα απέναντι.Πολλές επιλογές σε φαγητό και σούπερ υπαίθριο γυμναστήριο και σπα.Το προσωπικό πιστεύω είναι ότι καλύτερο έχουμε πετύχει σε ξενοδοχείο! Απίστευτα ευγενικοί και εξυπηρετικοί έτοιμοι να καλύψουν κάθε σου ανάγκη! Είναι όλοι πολύ προσιτοί και ευχάριστοι ενώ ταυτόχρονα είναι διακριτικοί και ευγενικοί. Ειδικά φέτος, εκτιμήσαμε ιδιαίτερα τη μέριμνα για προστασία των πελατών απ'τον covid!
Είναι το μέρος που σίγουρα θέλει κανείς να ξαναεπισκεπτεί! Πολύ διαφορετικό, ζεστό και φιλόξενο!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
3  Ευχαριστούμε, TheanwK
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Το ξενοδοχείο ξεπέρασε κάθε προσδοκία μας! Οι υπηρεσίες ήταν άριστες και το προσωπικό πάντα προσχαρο και εξυπηρετικό. Αξίζει να σημειωθεί η παρουσία του διευθυντή ο οποίος είναι πάντα παρών να δωσει λύσεις σε οτιδήποτε χρειαστεί! Η παραλία του ξενοδοχείου είναι από τις καλύτερες που μπορείς να επισκεφθείς με την οικογένεια! Ατομα ευγενικά και εξυπηρετικά που εργάζονται εκεί σαν τον Αλεξ στην παραλία κάνουν την παραμονή στην παραλία αξέχαστη εμπειρία! Ιδιαίτερη έμφαση δίνεται στα μέτρα ασφάλειας για τον covid σε ότι συμβαινει στο ξενοδοχείο. Νιώσαμε απόλυτα ασφαλείς!

2  Ευχαριστούμε, 734petrosp