Αποθήκευση
Πολυ καλη δουλεια

Παίξαμε και τα δύο δωμάτια εκτός του τρομακτικού και μας άρεσε πάρα πολύ ωραίο στημένα δωμάτια και... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
_L9219PK
μέσω κινητής συσκευής
Ωραία ενασχόληση

Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2018
ksnsbwsj
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πάλι καλά που δε μας ξέχασαν μέσα στο δωμάτιο.. Άλλος μας παρέλαβε και μας εξήγησε τι είναι το λουκέτο και πως ανοίγει ένα λουκέτο και αφού βγήκαμε χαμογέλασε και μπήκε στο control room γιατί στο άλλο δωμάτιο ήταν ή ο κολλητός ή ο κουμπάρος.. Αφού μας άφησαν να περιμένουμε στο καναπέ μια άλλη κοπέλα από το πάγκο της, απόσταση 3 μέτρων ρώτησε αν θέλουμε να βγούμε φωτογραφία και απλά έβγαλε το κινητό της και μας τράβηξε.. Χάρη μας έκανε. Η εξυπηρέτηση τους επιμένω δεν αγγίζει ούτε το μέτριο.. Λυπάμαι γιατί σε 60 λεπτά παίρνετε 55€ και οφείλετε η διάθεση και η εξυπηρέτηση να είναι ανάλογη αυτών.. Το δωμάτιο πολύ φτωχό, ένας γρίφος με πολύ λάθος επεξήγηση που απλά σε μπερδεύει.. Το συγκεκριμένο γρίφο τον έχω ξαναλυσει σε 5 δωμάτια με τον ίδιο τρόπο και όχι με τη δική σας λογική..σκοπος του Master είναι να βοηθάει και όχι να έχει κολλημένο τον άλλον 25 λεπτά στο ίδιο σημείο.. . Καθαροί χώροι. Ευχαριστώ

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Dexter19
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κάναμε το δωμάτιο the jail. Ηταν πολυ ωραίο. Καταφέραμε και βγήκαμε και περίσσεψε και χρόνος! Ήταν πολύ ωραίο το ότι μας έβαλαν στο κλίμα βάζοντας μας χειροπέδες μιας και είμασταν φυλακισμένοι. Ήταν σχετικά εύκολο αν και κολλήσαμε σε ενα σημείο.

Ημερομηνία εμπειρίας: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, ksnsbwsj
Η κριτική έγινε: 21 Απριλίου 2017

εχω παει μονο 2 φορες και ηταν η καλυτερη εμπειρια... I have only been doing 2 times and it was the best experience...

Ημερομηνία εμπειρίας: Απρίλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Cat G
Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε παρέα 4 άτομα και κάναμε και τα τρία δωμάτια. Όλα είχαν έξυπνους γρίφους και όλα είχαν εκπλήξεις. Το στήσιμο των δωματίων ήταν πολύ καλό χωρίς πολλά περιττά αντικείμενα.

Το Jail είναι για αρχάριους αλλά και πάλι ενδιαφέρον για έμπειρους, και το silent hill με το the last will είναι ποιο ατμοσφαιρικά με περισσότερο ενδιαφέρον και ευχάριστο ανγχος.

Τώρα για την εξυπηρέτηση που κάποιος έγραψε, ίσως να ήταν γκαντέμης. Τις δυο φορές που πήγαμε το προσωπικό ήταν παραπάνω απο εξυπηρετικό με κέρασμα κτλ.

Μιλάω σαν gamer αν βρεθείτε η είστε Χανιά προτείνω και τα τρία δωμάτια ανεπιφύλακτα, περάσαμε πολύ ευχάριστα όλοι.

Tip: Αν δεν μπορείτε να λύσετε κάποιο γρίφο η να βρείτε κάποιο αντικείμενο και υπάρχει καθυστέρηση πρέπει να γνωρίζετε ότι δεν είναι ντροπή να ζητάτε βοήθεια, (κουμπί βοήθειας). Το συναίσθημα να λύνεις το μυστήριο και να βγαίνεις απο το δωμάτιο δεν συγκρίνεται με το να μη τα καταφέρνεις, χωρίς αυτό να είναι αποτρεπτικό.

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, Aggelos L
Η κριτική έγινε: 5 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εχω παίξει αρκετα παιχνίδια οπότε και επισκεφτηκα και το συγκεκριμένο για να παίξουμε το "silent hill"..σαν παιχνίδι δεν ηταν κατι το ιδιαίτερο, οχι πολυ καλη οργάνωση, σχετικα φτωχό. Αυτο που με εξέπληξε ηταν η πολυ κακη εξυπηρέτηση, σχεδον αγενής, στα γρήγορα να βγούμε φωτογραφία, ούτε καν να ρωτησει πως περάσαμε..σκοπος ειναι να πας και να σε κανει να περασεις ομορφα..ξενερωσαμε..παρ'ολα αυτα για το παιχνίδι πες..αντε να παω

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Dexter19