“Ίσως το χειρότερο μαγαζί των”
Κριτική για: Ντομάτες

Ντομάτες
Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ίσως το χειρότερο μαγαζί των Χανίων , κάτσαμε λόγω λαιβ μουσικής , ο Σέρβιτορος μας ρώτησε τι θα πιούμε και λέει μόνος του δεν σας φέρνω κατάλογο μην τρέχω μέσα (!;!;!;) 6.50 κάνει , μας φέρνει εν τελεί κατάλογο με το που τον ζόρισα , οι τιμές πανάκριβες ( δικαίωμα τους οκ) δεν πήραμε κάτι άλλο , ήρθε κρασί σε ραγισμένη (!!!!!) κανάτα , χωρίς τίποτα συνοδευτικό ενώ η μουσική τελείωσε από τις 10:30 και μετά ακούσαμε 3 φορές σε 29 λεπτά το soundtrack του ζορμπά δε Γκρικ... φιλικό μας ζευγάρι περνώντας απέξω μας είδε και τους προσκαλέσαμε στο τραπέζι να μοιραστούμε ένα κρασί αλλά οι 2 σερβιτόροι είχαν πιο σημαία πράγματα να κάνουν και δεν έφεραν καν ποτήρια στην νέα παρέα , όχι να ακούσουν αν θέλουν κάτι να παραγγείλουν . Προφανώς φύγαμε και συνεχίσαμε άλλου , και βλέπω μετά τα σχόλια εδώ και έφριξα .... προτειμω να πεθάνω Τίς πείνας την άλλη φορά . Ο ιδιοκτήτης θα έπρεπε να ντρέπεται απλώς , και αν έχει αυτοεκτίμηση Να κλείσει την « επιχείρηση « του . Στα θετικά ότι κ κόπηκε απόδειξη για το κρασί που τελικά δεν τελειώσαμε , από την σπασμένη κανάτα του 1 εύρω από τα κινεζικά

Ευχαριστούμε, Αποστόλης Π

Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

είναι ότι χειρότερο έχω φάει...οι τιμές είναι υπερβολικά υψηλές έως άπιαστες ΕΊΝΑΙ ΌΤΙ ΧΕΙΡΌΤΕΡΟ ΣΤΗΝ ΠΑΛΙΆ ΠΟΛΎ ΧΑΝΊΩΝ ΜΗΝ ΣΑΣ ΨΑΡΈΨΟΥΝ ΑΠΟ ΕΞΩΩΩ!!!

Ευχαριστούμε, I2880AO_
Η κριτική γράφτηκε 28 Σεπτεμβρίου 2020

Ολα ήταν μια χαρά!!!
Και το φαγητό και το κρασί.
Φυσικά και το προτείνω.

Διασκέδασαμε πολύ ομορφα

Ευχαριστούμε, W4067VYalk
Η κριτική γράφτηκε 17 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Κάπου διάβασα οι " ντομάτες" είναι για ντομάτες ....ισχύει...
Άθλιο φαγητό κ όσο για τις τιμές εάν τις χαρακτηρίσω απαράδεκτες θα είναι light ...εκτός πραγματικότητας ...

Ευχαριστούμε, 97lefterisk
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από το φαγητό έως την εξυπηρέτηση ήταν όλα τραγικά! Λυπάμαι που δεν μπήκα να δω σχόλια και κριτική πριν μας "ψαρέψει ο κραχτης" (Αν γινόταν θα το έκανα!)
Τώρα λοιπόν που το έκανα συμφωνώ με όλα τα " Κακά " Σχόλια!

1  Ευχαριστούμε, XaraTz25

Ντομάτες: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Ντομάτες: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.