“Εδώ το καλό street food! ”
Κριτική για: Σχαρα Ψωμακι

Σχαρα Ψωμακι
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Μια ακόμα "δυνατή" επιλογή όσον αφορά το street food στα Χανιά. Ωραία ψωμάκια και γενικότερα ωραίες επιλογές στο μενού, ωστόσο το θεωρώ λίγο "τσιπημένο" σε σύγκριση με άλλα του είδους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, UnknownTraveller93

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Πεντανοστιμο σαντουιτσ,αφρατο ψωμακι,ζουμερο ψησιμο.
Τρομερη εντυπωση μου κανε η πολιτικη του καταστηματος να μην δεχεται 0,02 και 0,01 cents.Ηθελα ο καψερος να παρω μια cola,η διαφορα ηταν 40λεπτα και για να μν δωσω καρτα,εδωσα 5 ολοκληρα λεπτα σε 2λεπτα.
Η κοπελα μου απαντησε με ευγενια οτι δεν τα χρησιμοποιουν αυτα.
Δηλωνω εντυπωσιασμενος.

1  Ευχαριστούμε, georgelA8302MB
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο σάντουιτς των Χανίων και από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει γενικά! Η ποιότητα και η ΓΕΥΣΗ σε σχέση με την τιμή είναι εξαιρετικές..! Ίσως μου φάνηκε λίγο τσιμπημένη η τιμή στην αρχή σε σχέση με την ποσότητα εφόσον τρώω αρκετά, όμως σε πείθει αμέσως μόλις το δοκιμάσεις και δεν θα σκεφτείς ξανά τα χρήματα όταν το επισκεφτείς πάλι. Απλά θα θέλεις να φας ένα νόστιμο σάντουιτς...

1  Ευχαριστούμε, Stelios_Balamoutsos
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμαστε το διπλο σάντουιτς με πανσετακι. Υπέροχη γευση, χορταστικο, χωρις να νιωθεις οτι εσκασες. Οτι πρεπει για ενα ελαφρυ δείπνο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, L5108PW_
Η κριτική γράφτηκε 25 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οτι καλύτερο υπάρχει στα Χανιά!
Αποστευτο φαγητό, πολύ εξυπηρετικό και ευχάριστο προσωπικό και πολύ καλες τιμές! Μόνο καλά λόγια έχω να πω!
Ολόφρεσκα όλα τα τα προϊόντα τους! Συγχαρητηρια

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, nikikainiki92

Σχαρα Ψωμακι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Σχαρα Ψωμακι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα