Priceline
Travelocity
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα ομορφότερα δωμάτια που έχουμε επισκεφτεί. Καθαρά και με γούστο. Οι ιδιοκτήτες γελαστοί και πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν. Το προτείνω ανεπιφύλακτα. Κοντά στο κέντρο και στο λιμάνι. Ήσυχη γειτονιά και όλες οι ανέσεις για όμορφες διακοπές. Σε πρώτη ευκαιρία θα ξαναβρεθούμε. Σας ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, 888petros
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική τοποθεσία , ανακαινισμένα δωμάτια ωραία μινιμαλ διακόσμηση , με καφετιέρα και καφέ δωρεάν. Πολύ ωραίο μπάνιο και σε design και σε χρηστικότητα.Πολύ καθαρό. Πολύ ήσυχο αν και κεντρικα. Θεωρώ η καλύτερη επιλογή για την τιμή

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, kathal09
Η κριτική έγινε: 13 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε δει φωτογραφίες από τα δωμάτια που έχει στο site. Ενθουσιαστήκαμε. Κάναμε την κράτηση και ρωτήσαμε αν τα δωμάτια είναι αυτά που βλέπουμε και μας απάντησε θετικά. Το δωμάτιο που μας έδωσε ήταν ένα κίτρινο, παλιό, όχι ανακαινισμένο σαν τα δωμάτια της φωτογραφιας.Το μπαλκόνι δεν είχε καν πάτωμα αλλά χαλικάκια, το μπάνιο ήταν σαν καμπίνα ασανσέρ με χαλασμένο το ντουζ. Το στρώμα από το κρεβάτι τραγικό καθώς επίσης και τα μαξιλάρια. Μείναμε δυο βράδια από τα 7 που είχαμε κλείσει...
Τα θετικά είναι ότι έχει ωραία τοποθεσια και όμορφη ρεσεψιόν.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, pavaia
Η κριτική έγινε: 18 Δεκεμβρίου 2017

Πολύ ευχαριστημένος από τη διαμονή μου στο ξενοδοχείο - value for money κατάλυμμα - πρόσφατα ανακαινισμένο με φρέσκια ματιά - ωραίο concept. Εξαιρετική εξυπηρέτηση - όλες οι απαραίτητες παροχές διαθέσιμες + OTE TV. Σε σημείο πολύ κεντρικό της πόλης - παρά ταύτα ησυχία το βράδυ.
Οπωσδήποτε θα το ξαναπροτιμήσω!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, chraptis
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2017

Τα δωμάτια είναι ανακαινισμενα, πολύ καθαρά . Οι ιδιοκτήτες όσες φορές τους χρειάστηκα διαθέσιμοι και πολύ εξυπηρετικοί, Για την τιμή του (35€) το συστήνω ανεπιφύλακτα, Δεν υπάρχει πρωινό αλλά είναι κεντρικά και είναι όλα δίπλα σου

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους