Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένα πολύ όμορφο boutique hotel στη παλιά πόλη των Χανίων..
Με φιλόξενο προσωπικό και πολύ εξυπηρετικό..
Το δωμάτιο πάντα στην εντέλεια και το πρωινό πολύ πλούσιο..
Όλες οι οδηγίες που μας έδωσε η γλυκύτατη Μαρία μας βοηθήσανε να γίνει το ταξίδι του μέλιτος ακόμα πιο ξεχωριστό!!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα και ευελπιστούμε σε κάθε επέτειο να βρισκόμαστε εδώ..

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Paul G
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με την κοπέλα μου, το ξενοδοχείο το βρήκαμε λίγο δύσκολα αλλά αξιζε τον κόπο, ήταν υπέροχο και καθαρό, μεσα στην παλιά πόλη των Χανίων, ισως ήταν λίγο ενοχλητικό ότι δεν υπήρχαν τπτ στα παράθυρα που να εμποδίζει τον ήλιο να μπει στο δωμάτιο και έτσι ξυπνουσαμε αρκετά πρωί.. αλλά για μένα δεν ήταν τόσο μεγάλης σημασίας κατά τα άλλα άριστο!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2016
Ευχαριστούμε, Go808966
Ο/η Michalis N, Ιδιοκτήτης του Ionas Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Ιουλίου 2016

Αγαπητέ Γιώργο,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο σας, να αφήσετε μια κριτική εδώ.
Ελπίζουμε να έχετε το χρόνο να μας ξανα επισκευτείτε.

Η κριτική έγινε: 1 Ιουνίου 2016

άριστο προσωπικό και πολύ καθαρό ξενοδοχείο στα στενάκια της παλιας πόλης σε ένα ήσυχο μέρος.το δωμάτιο ήταν φανταστικό και το κρεβάτι ήταν άνετο, και ειναι 5 λεπτά απο το κέντρο..επίσης το πρωινό ήταν υπέροχο!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, Dimos89

Αγαπητέ Δήμο,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την επίσκεψή σας και για την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.Το μόνο που μπορούμε να σας ευχηθούμε είναι να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2016

Όμορφο ξενοδοχείο μέσα στην παλιά πόλη. Πολύ κοντά σε όλα τα εστιατόρια, τις καφετέριες και τα αξιοθέατα. Μείναμε στην junior σουίτα η οποία ήταν αρκετά μεγάλη, με κουζίνα για κάποιον που θέλει να ετοιμάσει κατι. Σε κλασικό ύφος με ξύλινο πάτωμα. Καθαρό δωμάτιο με ωραίο ντούζ με όρθιο τζακούζι. Το αρνητικό είναι πως δεν εχει βεράντα το δωμάτιο και ενώ τα παράθυρα είναι μεγάλα, οταν ανοίξουν βλέπουν στον τοίχο του απέναντι κτηρίου. Καμία θέα δηλαδή που κάνει το δωμάτιο λίγο κλειστοφοβικό. Επίσης, μπαίνει αρκετό φως το πρωί απο τα μικρά παράθυρα πάνω απο το κρεβάτι, παρόλο που ήταν κλειστές οι κουρτίνες. Λιγο ενοχλητικό. Το πρωινό είναι πολύ λιτό, continental, με αυγό, ψωμί, μαρμελάδα, δημητριακά και φρούτα. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και εξυπηρετικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
Ευχαριστούμε, ΔΑΝΑΗ Ν

Αγαπητή Δανάη,

Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψη σας στο ξενοδοχείο μας και την κριτική σας.
Ήσαστε αρκετή λεπτομερείς στην περιγραφή σας και αυτό είναι πολύ χρήσιμο για τους μελλοντικούς επισκεπτες μας.
Απλά νιώθουμε ότι απογοητευτήκατε λίγο που δεν είχε το δωμάτιο μπαλκόνι, απλά ίσως να μην ήτανε ο τύπος δωματίου που σας ταίριαζε.
Μπορείτε πάντα να μας συμβουλεύεστε για της παροχές του κάθε τύπου δωματίου, είτε να επισκέπτεσται την ιστοσελίδα μας πριν την επόμενη επίσκεψη σας.
Επλίζουμε να επισκεφτείτε τα Χανιά σύντομα και να σας ξαναδούμε.

Η κριτική έγινε: 4 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το δωματιο υπεροχοοοοο...Το κρεβατι τρομερο..Το προσωπικο ευγενεστατο με αψογη εξυπηρετηση.Σε 5 λεπτά με τα ποδια βρισκεσαι στην Παλια Πολη και σε ολο το κεντρο!Την επομενη φορα που θα βρεθουμε Χανια θα μεινουμε εκει ξανα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2015
Ευχαριστούμε, angolo-pizzeria