TripAdvisor
Χανιά
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 8 Μαΐου 2018

Υπεροχο ιστορικό κτίριο μέσα στο παλιό λιμάνι, προσεγμένο και πεντκάθαρο δωμάτιο φτιαγμένο με πολύ μεράκι και ιδιαίτερα υλικά, μοναδικό πρωινό - δεν ξέραμε τί να πρωτοδιαλέξουμε από τα υπέροχες τοπικές σπεσιαλιτέ της περιοχής που φτάναν απλόχερα στο τραπέζι μας - και το service ήταν απίστευτο. Τη δεύτερη μέρα μας κάνανε upgrade σε δωμάτιο με καλύτερη θέα (χωρίς να το έχουμε ζητήσει), μας εξυπηρέτησαν σε ό,τι τους ζητήσαμε από πληροφορίες και ενώ την τελευταία μέρα φεύγαμε λίγο νωρίτερα από την ώρα που άρχιζε το πρωινό ήρθαν και εκείνοι πιο νωρίς για να μη χάσουμε την τελευταία γλυκιά στιγμή απο τα Χανιά! Απολασυτικό , με ιστορία και ταυτότητα, ένα μέρος ποιοτικό με προσωπική φροντιδα για τους καλεσμένους του. Όταν ξαναβρεθούμε στα Χανιά θα το προτιμήσουμε σίγουρα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, Athina M
Ο/η SerenissimaChania, Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαΐου 2018

Αγαπητή Athina M,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα θετικά σας σχόλια. Είναι ενθαρρυντικό να ξέρουμε ότι οι προσδοκίες και οι απαιτήσεις σας ικανοποιήθηκαν στο μέγιστο δυνατό.

Είναι αλήθεια πως η αυρά του κτιρίου που φιλοξενεί το ξενοδοχείο μας, σε συνδυασμό με την πολύ προσεγμένη ανακαίνιση όλων των χώρων του και την καθημερινή φροντίδα τους από το τμήμα καθαριότητας, δημιουργούν ένα άνετο περιβάλλον, ιδανικό για ξεκούραση.

Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι βασικό μέλημα μας. Η θετική και ευγενική γνώμη σας σχετικά με το εξαιρετικό προσωπικό μας, το φιλικό και ζεστό περιβάλλον και τις ποιοτικές μας υπηρεσίες αποτελεί ζωντανή απόδειξη του οράματός μας.
Ακόμα μία φορά, ευχαριστούμε για τα θερμά σχόλια σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Παναγιώτης Γκιρτής
Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2018

Το προσωπικο ειναι καλα εκπαιδευμενο, πολυ ευγενικο και φιλικο. Τα δωματια ειναι λιγα (7) οποτε σε γνωριζουν καλυτερα και νιωθεις σαν στο σπιτι σου. Το δωματιο μας ηταν πολυ καθαρο, ευρυχωρο και ανετο. Η εμπειρια ηταν γενικα εξαιρετικη και συστηνω ανεπιφυλακτα την διαμονη εδω.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, iamhowardroark
Ο/η SerenissimaChania, Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Απριλίου 2018

Αγαπητέ iamhowardroark,

Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι βασικό μέλημα μας. Η θετική και ευγενική γνώμη σας σχετικά με το εξαιρετικό προσωπικό μας, το φιλικό και ζεστό περιβάλλον και τις ποιοτικές μας υπηρεσίες αποτελεί ζωντανή απόδειξη του οράματος μας.

Παναγιώτης Γκιρτής
Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2017

Υπέροχη εμπειρία η παραμονή μας σε αυτό το μικρό Boutique Hotel. Τα πάντα προσεγμένα και στην παραμικρή τους λεπτομέρεια . Υπέροχο πρωινό ,πεντακάθαρα δωμάτια , καταπληκτική θέση, μέσα στην παλιά πόλη, μια ανάσα απο το παλιό λιμάνι, σε ενα αναπαλαιωμένο κτήριο που σε ταξίδευε σε άλλες εποχές . Κρεβατι,πετσέτες,είδη περιποίησης ,φανταστικά !!!Όσο για την ευγένεια και την εξυπηρετηση του προσωπικού πραγματικά δεν εχω λόγια !!! Είσαστε όλοι σας υπέροχοι και συμβάλετε τα μέγιστα στο να ειναι αυτό το ξενοδοχείο πραγματικά ξεχωριστό !!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Morfoula N
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Morfoula N,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την άποψή σας για το Serenissima Boutique Hotel με εμάς και όλη την κοινότητα του TripAdvisor. Η γνώμη των επισκεπτών μας είναι ύψιστης για εμάς σημασίας καθώς την χρησιμοποιούμε πάντα προκειμένου να βελτιώσουμε όλα τα πιθανά πεδία. Τα ευγενικά σας λόγια είναι αδιαμφισβήτητα η καλύτερη δυνατή επιβράβευση για όλη την ομάδα μας και ταυτόχρονα το πιο ισχυρό κίνητρο για να συνεχίσουμε να δουλέυουμε με αγάπη και μεράκι για αυτό που κάνουμε. Ήταν χαρά μας που σας γνωρίσαμε και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε εκ νέου σε κάποια από τις μελλοντικές σας επισκέψεις στα Χανιά.

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συχαρτιρια στον σεφ και στην ομαδα υπερωχες γευσεις φανταστικο φαγητο πολλη ωραια ποικιλια κρασιων υπερωχος χωρος μεσα στην παλια πολη και πολλη καλο σερβις το προτηνο ανεπιφιλακτα η τιμες πολλη καλες για το επιπεδο του φαγητου που θα μπορουσε καλλιστα να ηταν για αστερι μισελεν και παλλη συχαριτιρια

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Anastasia K

Αγαπητή κυρία anastasiakeramianski,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε την άποψή σας για το εστιατόριο Serenissima με εμάς και όλη την κοινότητα του TripAdvisor. Θα θέλαμε ωστόσο, να σας παρακαλέσουμε αν μπορείτε να γράψετε την κριτική σας και στο προφίλ του Serenissima restaurant για να μπορούν όλοι οι χρήστες του tripadvisor αλλά και η ομάδα του εστιατορίου μας να δουν τα ευγενικά σας λόγια. Ήταν χαρά μας που απολαύσατε το δείπνο σας και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε την επόμενη σεζόν μας!

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Συνδυασμός γεύσεων που μας ενθουσίασαν. Η εξυπηρέτηση αντίστοιχη του επιπέδου τους. Όλοι ευγενικοί κ καλοσυνάτοι. Η σομελιέ παρα πολύ καλή στη δουλειά της.
Εφόσον υπάρχει η οικονομική δυνατότητα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, nikoso2013
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Nikos O,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να γράψετε την κριτική σας για το εστιατόριο Serenissima. Η άποψη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για όλη την ομάδα μας, καθώς μας βοηθάει στην προσπάθειά μας για συνεχή βελτίωση και αναμφισβήτητα αποτελεί την καλύτερη δυνατή επιβράβευση. Θα μεταβιβάσουμε τα ευγενικά σας λόγια στην ομάδα του εστιατορίου μας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε εκ νέου.

Τμήμα υποδοχής