TripAdvisor
Χανιά
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2018

Το προσωπικο ειναι καλα εκπαιδευμενο, πολυ ευγενικο και φιλικο. Τα δωματια ειναι λιγα (7) οποτε σε γνωριζουν καλυτερα και νιωθεις σαν στο σπιτι σου. Το δωματιο μας ηταν πολυ καθαρο, ευρυχωρο και ανετο. Η εμπειρια ηταν γενικα εξαιρετικη και συστηνω ανεπιφυλακτα την διαμονη εδω.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, iamhowardroark
Ο/η SerenissimaChania, Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Απριλίου 2018

Αγαπητέ iamhowardroark,

Θα ήθελα να σας ευχαριστήσω θερμά για τα θετικά σας σχόλια. Είναι ενθαρρυντικό να ξέρουμε ότι οι προσδοκίες και οι απαιτήσεις σας ικανοποιήθηκαν στο μέγιστο δυνατό.

Η ικανοποίηση των πελατών μας είναι βασικό μέλημα μας. Η θετική και ευγενική γνώμη σας σχετικά με το εξαιρετικό προσωπικό μας, το φιλικό και ζεστό περιβάλλον και τις ποιοτικές μας υπηρεσίες αποτελεί ζωντανή απόδειξη του οράματος μας.

Ακόμα μία φορά, ευχαριστούμε για τα θερμά σχόλια σας και ελπίζουμε να έχουμε την ευχαρίστηση να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο ξενοδοχείο μας.

Παναγιώτης Γκιρτής
Hotel Manager

Η κριτική έγινε: 8 Οκτωβρίου 2017

Υπέροχη εμπειρία η παραμονή μας σε αυτό το μικρό Boutique Hotel. Τα πάντα προσεγμένα και στην παραμικρή τους λεπτομέρεια . Υπέροχο πρωινό ,πεντακάθαρα δωμάτια , καταπληκτική θέση, μέσα στην παλιά πόλη, μια ανάσα απο το παλιό λιμάνι, σε ενα αναπαλαιωμένο κτήριο που σε ταξίδευε σε άλλες εποχές . Κρεβατι,πετσέτες,είδη περιποίησης ,φανταστικά !!!Όσο για την ευγένεια και την εξυπηρετηση του προσωπικού πραγματικά δεν εχω λόγια !!! Είσαστε όλοι σας υπέροχοι και συμβάλετε τα μέγιστα στο να ειναι αυτό το ξενοδοχείο πραγματικά ξεχωριστό !!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Morfoula N
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή Morfoula N,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την άποψή σας για το Serenissima Boutique Hotel με εμάς και όλη την κοινότητα του TripAdvisor. Η γνώμη των επισκεπτών μας είναι ύψιστης για εμάς σημασίας καθώς την χρησιμοποιούμε πάντα προκειμένου να βελτιώσουμε όλα τα πιθανά πεδία. Τα ευγενικά σας λόγια είναι αδιαμφισβήτητα η καλύτερη δυνατή επιβράβευση για όλη την ομάδα μας και ταυτόχρονα το πιο ισχυρό κίνητρο για να συνεχίσουμε να δουλέυουμε με αγάπη και μεράκι για αυτό που κάνουμε. Ήταν χαρά μας που σας γνωρίσαμε και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε εκ νέου σε κάποια από τις μελλοντικές σας επισκέψεις στα Χανιά.

Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συχαρτιρια στον σεφ και στην ομαδα υπερωχες γευσεις φανταστικο φαγητο πολλη ωραια ποικιλια κρασιων υπερωχος χωρος μεσα στην παλια πολη και πολλη καλο σερβις το προτηνο ανεπιφιλακτα η τιμες πολλη καλες για το επιπεδο του φαγητου που θα μπορουσε καλλιστα να ηταν για αστερι μισελεν και παλλη συχαριτιρια

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Anastasia K

Αγαπητή κυρία anastasiakeramianski,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε την άποψή σας για το εστιατόριο Serenissima με εμάς και όλη την κοινότητα του TripAdvisor. Θα θέλαμε ωστόσο, να σας παρακαλέσουμε αν μπορείτε να γράψετε την κριτική σας και στο προφίλ του Serenissima restaurant για να μπορούν όλοι οι χρήστες του tripadvisor αλλά και η ομάδα του εστιατορίου μας να δουν τα ευγενικά σας λόγια. Ήταν χαρά μας που απολαύσατε το δείπνο σας και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε την επόμενη σεζόν μας!

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Συνδυασμός γεύσεων που μας ενθουσίασαν. Η εξυπηρέτηση αντίστοιχη του επιπέδου τους. Όλοι ευγενικοί κ καλοσυνάτοι. Η σομελιέ παρα πολύ καλή στη δουλειά της.
Εφόσον υπάρχει η οικονομική δυνατότητα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, nikoso2013
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Nikos O,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να γράψετε την κριτική σας για το εστιατόριο Serenissima. Η άποψη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για όλη την ομάδα μας, καθώς μας βοηθάει στην προσπάθειά μας για συνεχή βελτίωση και αναμφισβήτητα αποτελεί την καλύτερη δυνατή επιβράβευση. Θα μεταβιβάσουμε τα ευγενικά σας λόγια στην ομάδα του εστιατορίου μας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε εκ νέου.

Τμήμα υποδοχής

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαριότητα, αισθητική, ποιότητα, ευγένεια και χαμόγελο ...εξαιρετικό πρωινό !! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα ! Ίσως το καλύτερο ξενοδοχείο στην παλιά πόλη των Χανίων Σας ευχαριστούμε θερμά Παναγιώτη και Ειρήνη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, roudi48
Ο/η SerenissimaChania, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητή roudi48,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την άποψη σας για το Serenissima Boutique Hotel και να την μοιραστείτε με εμάς και όλη την κοινότητα του tripadvisor. Η γνώμη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για εμάς καθώς μας βοηθάει να βλέπουμε μέσα από τα δικά σας μάτια. Μέσα σε λίγες μόλις λέξεις αποτυπώσατε όλο το κλίμα που προσπαθούμε να δημιουργήσουμε για τους επισκέπτες μας και σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για αυτό. Τα ευγενικά σας λόγια είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλη την ομάδα μας και ταυτόχρονα το ισχυρότερο κίνητρο για να προσπαθούμε ακόμα περισσότερο να κάνουμε την διαμονή όλων των επισκεπτών μας όσο το δυνατόν καλύτερη. Ήταν χαρά μας να σας έχουμε στο Serenissima Boutique Hotel και ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον εκ νέου.

Η ομάδα του Serenissima Boutique Hotel