TripAdvisor
Χανιά
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Συχαρτιρια στον σεφ και στην ομαδα υπερωχες γευσεις φανταστικο φαγητο πολλη ωραια ποικιλια κρασιων υπερωχος χωρος μεσα στην παλια πολη και πολλη καλο σερβις το προτηνο ανεπιφιλακτα η τιμες πολλη καλες για το επιπεδο του φαγητου που θα μπορουσε καλλιστα να ηταν για αστερι μισελεν και παλλη συχαριτιρια

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, Anastasia K
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Οκτωβρίου 2017

Αγαπητή κυρία anastasiakeramianski,

Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να μοιραστείτε την άποψή σας για το εστιατόριο Serenissima με εμάς και όλη την κοινότητα του TripAdvisor. Θα θέλαμε ωστόσο, να σας παρακαλέσουμε αν μπορείτε να γράψετε την κριτική σας και στο προφίλ του Serenissima restaurant για να μπορούν όλοι οι χρήστες του tripadvisor αλλά και η ομάδα του εστιατορίου μας να δουν τα ευγενικά σας λόγια. Ήταν χαρά μας που απολαύσατε το δείπνο σας και θα χαρούμε να σας ξαναδούμε την επόμενη σεζόν μας!

Ειρήνη Κριβολέσοβα

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εκπληκτικό. Το φαγητό ήταν εξαιρετικό. Συνδυασμός γεύσεων που μας ενθουσίασαν. Η εξυπηρέτηση αντίστοιχη του επιπέδου τους. Όλοι ευγενικοί κ καλοσυνάτοι. Η σομελιέ παρα πολύ καλή στη δουλειά της.
Εφόσον υπάρχει η οικονομική δυνατότητα, το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, nikoso2013
Ο/η SerenissimaChania, Guest Relations Manager του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Σεπτεμβρίου 2017

Αγαπητέ Nikos O,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε προκειμένου να γράψετε την κριτική σας για το εστιατόριο Serenissima. Η άποψη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για όλη την ομάδα μας, καθώς μας βοηθάει στην προσπάθειά μας για συνεχή βελτίωση και αναμφισβήτητα αποτελεί την καλύτερη δυνατή επιβράβευση. Θα μεταβιβάσουμε τα ευγενικά σας λόγια στην ομάδα του εστιατορίου μας. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας καλωσορίσουμε εκ νέου.

Ειρήνη Κριβολέσοβα
Τμήμα υποδοχής

Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καθαριότητα, αισθητική, ποιότητα, ευγένεια και χαμόγελο ...εξαιρετικό πρωινό !! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα ! Ίσως το καλύτερο ξενοδοχείο στην παλιά πόλη των Χανίων Σας ευχαριστούμε θερμά Παναγιώτη και Ειρήνη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, roudi48
Ο/η SerenissimaChania, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Μαρτίου 2017

Αγαπητή roudi48,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε την άποψη σας για το Serenissima Boutique Hotel και να την μοιραστείτε με εμάς και όλη την κοινότητα του tripadvisor. Η γνώμη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για εμάς καθώς μας βοηθάει να βλέπουμε μέσα από τα δικά σας μάτια. Μέσα σε λίγες μόλις λέξεις αποτυπώσατε όλο το κλίμα που προσπαθούμε να δημιουργήσουμε για τους επισκέπτες μας και σας ευχαριστούμε ιδιαίτερα για αυτό. Τα ευγενικά σας λόγια είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλη την ομάδα μας και ταυτόχρονα το ισχυρότερο κίνητρο για να προσπαθούμε ακόμα περισσότερο να κάνουμε την διαμονή όλων των επισκεπτών μας όσο το δυνατόν καλύτερη. Ήταν χαρά μας να σας έχουμε στο Serenissima Boutique Hotel και ευχόμαστε να σας καλωσορίσουμε κάποια στιγμή στο μέλλον εκ νέου.

Η ομάδα του Serenissima Boutique Hotel

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρωτοαναφερω για το ξενοδοχειο αυτο; Φιλοξενια, ευγενικο προσωπικο, καθαριοτητα, τιμη, πρωινο, τοποθεσια, ησυχια.. ολα ηταν ακριβως οπως περιγραφονται.
Ενα αναπαλαιωμενο διατηρητεο κτιριο που κραταει τα αρχοντικα Κρητικα στοιχεια που πρεπει αλλα και με μια υπερσυγχρονη και hi tech πινελια. Ευελικτο προσωπικο (φτασαμε πρωι με το καραβι, μας ειχαν ετοιμασει το δωματιο καθως υπηρχε η διαθεσιμοτητα αυτη για να ξεκουραστουμε), αμεση εξυπηρετηση σε οτι κ αν ζητησαμε, πρωινο οπως ακριβως το θελαμε & ευγενεια σε ολες τις απαιτησεις μας.
Δωματιο καθαρο, με ολες τις ανεσεις κ πανω απ ολα ησυχο.
Τι αλλο χρειαζεται ενα ξενοδοχειο για να επικυρωσει το "value for money" αλλα και να το επιλεξουμε να μας φιλοξενησει ξανα κ ξανα κ ξανα.
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον Παναγιωτη. Απλα εξαιρετικος!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, anactacia_kr
Ο/η SerenissimaChania, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Serenissima Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Μαρτίου 2017

Αγαπητή ctaca111,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε την άποψή σας για το Serenissima Boutique Hotel με εμάς και όλη την κοινότητα του tripadvisor. Η γνώμη σας είναι ύψιστης σημασίας για εμάς καθώς μας βοηθάει να βλέπουμε τα πράγματα από την δική σας οπτική γωνία και να λαμβάνουμε μέτρα βελτίωσης όπου αυτό είναι απαραίτητο. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που στην περίπτωσή σας καταφέραμε να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Το κύριο μέλημα μας είναι ο φιλοξενούμενος μας, οι ανάγκες του και να σιγουρευτούμε ότι θα κάνουμε το παν για να εξασφαλίσουμε μια υπέροχη διαμονή σε κάθε επισκέπτη μας. Τα ευγενικά σας λόγια είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλη την ομάδα μας αλλά ταυτόχρονα και το ισχυρότερο κίνητρο για να προσπαθούμε να βελτιωνόμαστε συνεχώς. Και σας ευχαριστούμε για αυτό. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας ξανακαλωσορίσουμε στο Serenissima Boutique Hotel κάποια στιγμή στο μέλλον.

Η Ομάδα του Serenissima Boutique Hotel.

Η κριτική έγινε: 17 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όσα και να γραφούν για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο είναι λίγα. Εξαιρετικής αισθητικής, όμορφοι και άνετοι χώροι διακοσμημένοι με γούστο, ζεστό και φιλόξενο. Σε πολύ μικρή απόσταση από το Παλιό Λιμάνι και το κέντρο της πόλης, κρυμμένο μέσα σε ένα σοκάκι με παλιά αρχοντικά. Το πρωινό φανταστικό, με ποικιλία γεύσεων και επιλογών, λιχουδιές και πεντανόστιμα κρητικά εδέσματα. Στα συν είναι η δυνατότητα να πάρει κανείς το πρωινό του στο δωμάτιο. Μα το σημαντικότερο όλων, η άψογη εξυπηρέτηση από το προσωπικό. Φιλικοί, ευγενικοί, διακριτικοί και πρόθυμοι να ανταποκριθούν στις ανάγκες μας ή να δώσουν πληροφορίες. Μας κάνανε να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας. Ευχαριστούμε πολύ!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, evi_lkd

Αγαπητή evi_lkd,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε την άποψη σας για το Serenissima Boutique Hotel και να την μοιραστείτε με εμάς και όλη την κοινότητα του tripadvisor. Η άποψη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για εμάς καθώς μας δίνει την δυνατότητα να αξιολογούμε τις προσπάθειές μας "μέσα" από τα μάτια σας και να προβούμε σε βελτιώσεις όπου αυτό είναι απαραίτητο. Χαιρόμαστε που στην περίπτωσή σας φανήκαμε αντάξιοι των προσδοκιών σας. Τα ευγενικά σας λόγια είναι η καλύτερη ανταμοιβή για όλη την ομάδα μας και ταυτόχρονα το ισχυρότερο κίνητρο για να συνεχίσουμε να δουλεύουμε ακόμα με περισσότερη αφοσίωση και ζήλο. Ήταν χαρά μας που σας γνωρίσουμε και σας φιλοξενήσαμε στο Serenissima Boutique Hotel και ελπίζουμε να έχουμε σύντομα την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε εκ νέου.

Η Ομάδα του Serenissima Boutique Hotel