Η κριτική έγινε: 24 Δεκεμβρίου 2018

Πανέμορφος παραδοσιακός χώρος με κρητική ατμόσφαιρα που μαγεύει,άψογο service,κοντά στο αεροδρόμιο..εκπέμπει μια απίστευτη αίγλη και φιλοξενία και είναι το κατάλληλο μέρος για να περάσετε τις διακοπές σας

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, alExandRalyk
Ο/η Dimitris P, Ιδιοκτήτης του Pazinos Village Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαρτίου 2019

Αν και αργά, πρέπει να σας ευχαριστήσουμε για την κριτική σας.
Θα ήθελα να σας πω ότι η ελληνική-κρητική φιλοξενία μιλάει στην ψυχή μου από το 1982, όταν άρχισα να προσφέρω υπηρεσίες φιλοξενίας.
Η κριτική σας μου δίνει δύναμη και κουράγιο να συνεχίσω να προσφέρω την κρητική φιλοξενία ... κάτω από αντίξοες συνθήκες που βιώνει η χώρα μου.
Σας ευχαριστώ πολύ και σας περιμένω και πάλι!!!!
Δημήτρης

Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν θέλετε να γνωρίσετε την πραγματική κρητική φιλοξενία τότε ο Κ. Δημήτρης είναι ο κατάλληλος άνθρωπος και το pazinos village studios είναι ο κατάλληλος τόπος!!!Απο αυτό το σημείο επίσκεφτήκαμε πολλά μοναστήρια ωραίες παραλίες και γευτήκαμε κρητική παραδοσιακή κουζίνα. Λατρέψαμε τα παραδοσιακά δωμάτια και την όμορφη πλακόστρωτη αυλή. Ο ιδιοκτήτης γνήσιος κρητικός φιλόξενος ευχάριστος πάντα πρόθυμος σε ότι χρειαστήκαμε. Ανεπιφύλακτα σας παροτρύνω να επισκέφτητε αυτόν τον ομορφο παραδοσιακό και φιλόξενο χώρο!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Froso S
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2017

κρητικος παραδοσιακος ξενωνας πολυ καθαρα δωματια και πολυ καλο πρωινο ,κοντα στο αεροδρομιο και καταλληλο για οποιον θελει να κανει ηρεμες διακοπες.....ο κυριος Δημητρης παντα προθυμος να μας εξυπηρετησει για οτι χρειαστηκαμε ...μας συνοδευσε επισης ως συνοδος σε μια εξορμηση μας στα μοναστηρια της περιοχης και σε σημεια που δεν θα τα βρισκαμε μονοι μας (κατακομβες ,σπηλαια...)το συνηστω ανεπιφυλακτα!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: να ρωτησουν τον κυριο ΔΗΜΗΤΡΗ για τα δωματια και θα σας τακτοποιησει αναλογα το ποσα ατομα ειστε
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2017
Ευχαριστούμε, kandy62
Ο/η PAZINOS, Ιδιοκτήτης του Pazinos Village Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Αυγούστου 2017

Σας ευχαριστούμε για την κριτική σας.
Να είσθε σίγουροι ότι μας δίνετε δύναμη και κουράγιο, για να συνεχίσουμε να προσφέρουμε "κρητική φιλοξενία", πράμα που κάνουμε από το 1982 που ξεκινούσαμε δειλά δειλά.

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φιλοξενος χωρος παραδοσιακος αποψωγο service..ο χωρος σε παραπεμπει σε σκηνες παλιας ελληνικης ταινιας....βρισκετε κοντα στο αροδρομιο χανιων 10 λεπτα απο την πολη ευκολο παρκινκ....και ειναι πολυ εξηπηρετικο για ολες τις δρασρηριοτητες που εχει ο κεθενας

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, Kostas X
Ο/η PAZINOS, Ιδιοκτήτης του Pazinos Village Studios, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε και σας περιμένουμε και πάλι !!!

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μετά από τόσο καιρό ξαναγύρισα στην Κρήτη στα Χανιά και ευχόμουν πάντα να φέρω τους φίλους μου να δουν τι σημαίνει χαμόγελο άνεση φιλοξενία .Ο κύριος Δήμητρης και οι υπόλοιπη ομάδα μας περίμεναν με υπομονή , με χαμόγελο , όσο αργά και να ήταν είχαμε φαγητό και ότι χρειαστήκαμε .. Το σπίτι ήταν τέλειο με τέλειες ανέσεις και όλες οι υπηρεσίες όπως πάντα πάνω από τις προσδοκίες , πάντα μας διευκολύνουν για ότι ιδέα έχουμε και μας καθοδηγούν , απόλυτη εμπιστοσύνη , καθαριότητα εξυπηρέτηση , αγάπη άνεση σαν το χωριό σαν οικογένεια . Το συστήνω ξανά και ξανά ..ειμαστε 7 ενήλικες 3 παιδιά και ένα μωράκι .. Ήταν ολα τόσο εύκολα για μας , ευχαριστούμε για ολα !!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, ZachRene