Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com133 $
Orbitz.com133 $
Travelocity133 $
Tripadvisor133 $
eDreams
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία στην παλιά πόλη!!
Πολύ ωραίο δωμάτιο με καταπληκτικό μπάνιο!!
Το πρωινό ήταν υπέροχο, με φρέσκα υλικά ετοιμαζόταν εκείνη την ώρα και η μεγάλη διαφορά ήταν ότι μπορούσες να παραγγείλεις καθημερινά το πρωινό που ήθελες να φας.
Πολύ καθαρό ξενοδοχείο με υπέροχη αυλή και ταράτσα!!!
Σίγουρα θα το ξανά προτιμήσω στην επόμενη επίσκεψη μου στα Χανιά!!

2  Ευχαριστούμε, gperakisg
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020

Η διαμονή μας στο ξενοδοχείο splantzia θα μας μείνει αξέχαστη!
Το σημείο που βρίσκεται είναι στην καρδιά της παλιάς πόλης και οι αποστάσεις με τα πόδια είναι σύντομες και γραφικές!
Τα δωμάτια έχουν ωραία διακόσμηση και είναι πεντακάθαρα!!!
Το μπάνιο είναι εξαιρετικό με πολυ άνετη καμπίνα στο ντουζ!!!
Αυτό που κάνει τη μεγάλη διαφορά είναι το πρωινό,το οποίο το παραγγέλνεις και αποτελείται από διάφορα φρέσκα υλικά με ιδιαίτερες και ντόπιες γεύσεις!!!
Το προσωπικό χαμογελαστό,πρόθυμο και ευγενικό!!!
Ήταν ο τέλειος συνδυασμός!!!
Σίγουρα στις επόμενες επισκέψεις μας στην πόλη των Χανίων ξέρουμε από τώρα που θα μείνουμε!!

2  Ευχαριστούμε, 603dimitral
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019

Τα παιδιά στην reception ήταν πολύ ευγενικά και χαμογελαστά! Το πρωινό ήταν θεσπέσιο, το ξενοδοχείο πεντακάθαρο και η αυλή ονειρική! Η τέλεια ρομαντική απόδραση με τον άντρα μου στο κέντρο της πόλης!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Annamaria Y
Η κριτική έγινε: 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πραγματικά δεν θα μπορούσαμε να επιλέξουμε καλύτερο ξενοδοχείο! Ένα πανέμορφο ιστορικό κτίριο στη γραφική περιοχή της Σπλάντζια που έχει διαμορφωθεί με μεράκι από τους ιδιοκτήτες, οι οποίοι προσφέρουν κάτι πολύ παραπάνω από την τυπική φιλοξενία! Δωμάτια άνετα και μεγάλα, πεντακάθαρα και το πρωινό στην εσωτερική αυλή για να γλύφεις τα δάχτυλα σου!! Μην ψάξετε πουθενά αλλού!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Iliana Z
Η κριτική έγινε: 19 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα εξαισιο boutique hotel με αρκετα ιστορικα στοιχεια που του δινουνε ιδιαιτερο υφος!!! Πεντακαθαρο κ ο υπνος υπεροχος στα πολυ καλης ποιοτητας στρωματα κ μαξιλαρια!!! Το πρωινο μοναδικο πραγματικα κ με πολλες εκπληξεις!!!Η τοποθεσια ειναι η καλυτερη γιατι εχεις προσβαση με το αυτοκινητο μεν(ενω σε αλλα hotels οχι) κ επισης εισαι σε αποσταση αναπνοης απο το λιμανι κ τα ιστορικα σημεια κ απο την αγορα!!Με λιγα λογια ειναι ολα διπλα σου.Κ τελος αφησα την εξυπηρετηση του Νικου κ της ομαδας του η οποια αληθινα ειναι η καλυτερη που εχω συναντησει!!!! Πολλα μπραβο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, zoif2017