Eleni A

Διακοπές

Κριτική για: Casa Veneta
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 14 Απρ 2019μέσω κινητής συσκευής
Ευγενέστατος οικοδεσπότης και στο τηλεφωνο κ από κοντά. Ότι βοήθεια ή οδηγίες ή ο,τι χρειαστήκαμε μας το παρείχε με λεπτομερειες. Πολύ ωραίο, ευαερο κ ευήλιο διαμέρισμα, μέσα στη καρδιά της παλιάς πόλης των Χανίων. Εξοπλισμένη κουζίνα. Πιστολάκι για τα μαλλια. Σαμπουάν κ αφρόλουτρο .
Με τα τρία επίπεδα φαινόταν πολύ μεγάλο σπίτι. Τραπέζι τετράγωνο ξύλινο μέσα. Σιδερένιο τραπεζάκι « καφενείου» έξω στο μπαλκόνι. Τελειο διαμέρισμα .
Το προτείνω ανεπιφύλακτα .
Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
115 €
7.4 χλμ. από Casa Veneta
Παραλιακό
Χανιά: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2018

Εξαιρετικό κατάλυμα.Σε ωραία τοποθεσία με θεά στην θάλασσα, είναι μέσα στην παλαιά πόλη Χανίων .Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και φωτεινό .Ο ιδιοκτήτης ευγενικός και εξυπηρετικός.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα. Στην επόμενη μου επίσκεψη πάλι το ίδιο κατάλυμα θα επιλέξω!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
    • Ποιότητα
Ευχαριστούμε, 248nikoss
Η κριτική έγινε: 14 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο κύριος στη ρεσεψιόν ήταν αγενέστατος. Κάναμε μία κράτηση με συγκεκριμένη τιμή και αριθμό ατόμων και όταν φτάσαμε ο κύριος αυτός μας ανέβασε την τιμή και μας είπε χαρακτηριστικά ότι αυτή είναι η τιμή και θα μείνουμε μόνο αν δώσουμε αυτά τα λεφτά, όντας μάλιστα ειρωνικός. Απαράδεκτη συμπεριφορά.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Katerina N
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2017

Εξαιρετικό δωμάτιο, με θέα στη θάλλασα, άνετο και λειτουργικό. Η τοποθεσία καταπληκτική, στην άκρη της παλιάς πόλης, σε ήσυχο σχετικά δρόμο ο οποίος έχει τα πάντα: την καφετερία Κορμοράνος για φρέντο καπουτσίνο και πρωινό, μίνι μάρκετ, ταβέρνες και τουριστικά μαγαζιά. Ο κος Σταύρος κι ο Γιώργος, άψογοι οικοδεσπότες! Συνιστάται και για οικογένειες με παιδιά.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Fotis T
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καλό ξενοδοχείο, σε πολύ καλό σημείο. Άνετο δωμάτιο αλλά χωρίς μπαλκόνι. Δεν μπορούσαμε να απλώσουμε τις πετσέτες μας (τα περισσότερα δωματια ειχαν). Καλό για τα λεφτά του. Πάρκινγκ υπάρχει γύρω στα 200μ από το ξενοδοχείο

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, morgulis v
Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2017

Η κρητική φιλοξενία έχει την υπογραφή του κ. Σταύρου και του Γιώργου! Μας υποδέχτηκαν με ρακί και μας παρείχαν χρήσιμες συμβουλές ως προς τα μέρη, τα μαγαζιά και τα εστιατόρια που δεν θα έπρεπε να χάσουμε. Ευρύχωρο δωμάτιο με κλιματισμό, ζεστό νερό καθ'όλη τη διάρκεια της μέρας, και το πιο σημαντικό πεντακάθαρο!!! Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι πολύ βολική, καθώς βρίσκεται μέσα στην καρδιά της παλιάς πόλης των Χανιών. Αν πάω ξανά στα Χανιά, θα ξέρω από τώρα το κατάλυμα..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους