“Καλή θέα, όχι ευγενικό προσωπικό,υπερτιμημένο ”
Κριτική για: Κουκουβάγια

Κουκουβάγια
Καλό για: Ατμόσφαιρα Μπαρ, Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η θέα είναι πολύ όμορφη ,αλλά το προσωπικό δεν είναι τόσο ευγενικό και εξυπηρετικό. Κατά τη γνώμη μου πολύ υπερτιμημένο μαγαζί, με ακριβές τιμές και χωρίς ιδιαίτερα προϊόντα

Ευχαριστούμε, vickykrg

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τρομερά γλυκά με τέλεια θέα των Χανίων και του Φάρου, δίπλα στους τάφους των Βενιζέλων. Το σέρβις πολύ μέτριο, αλλά μας αποζημίωσαν οι επιλογές μας. Δοκιμάσαμε μια συμπαθητική ομελέτα με μανιτάρια, κοτόπουλο και φέτα, αλλά το cheesecake με σοκολάτα και επικάλυψη Nutella, φράουλες και μπισκότο ήταν όλα τα λεφτά! Σε προηγούμενη επίσκεψή μας στο μαγαζί, ειχαμε δοκιμάσει το ζουμερό με παγωτό και το κέικ λάβα σοκολάτας. Τρομερά και τα δύο! Υπάρχει άνετος χώρος για parking, αλλά για να βρείτε τραπέζι με θέα, ίσως χρειαστεί να περιμένετε. Θα το επισκεφτούμε σίγουρα ξανά!

1  Ευχαριστούμε, konna_greece
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020

Τρομερά γλύκα, ολόφρεσκα, σε μεγάλες ποσότητες. Υπέροχη θεα, τέλειο ηλιοβασίλεμα. Προσωπικό ευγενέστατο. Πραγματικά μπράβο!!

1  Ευχαριστούμε, SophiaZogr
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Προσπαθούσαμε να διαλέξουμε από τον κατάλογο με τα γλυκά για πολύ ώρα, και όταν τελικά διαλέξαμε μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι. Γεύσεις που εγώ προσωπικά στην Αθήνα δεν έχω συναντήσει. Και μάλιστα ολόφρεσκα!!! Όταν φυσικά συνοδεύεται με την υπέροχη θέα όλων των Χανίων δε χρειάζεσαι τίποτα άλλο. Πραγματικά μπράβο!

Ευχαριστούμε, NikosGerm
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί, πήγαμε 2 φορές και απολαύσαμε την όμορφη θέα του. Αξίζει να πάτε να δείτε το ηλιοβασίλεμα και να δοκιμάσετε τα όμορφα γλυκά του. Οι τιμές του είναι τσιμπημένες π.χ μπύρα 5€-6€

Θάνος - Ρουλα 6/2020

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, thanosr92

Κουκουβάγια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων
Χανιά, Νομός Χανίων

Κουκουβάγια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!