Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 20/09/21
Expedia.com187 $
Priceline179 $
CheapTickets187 $
Η κριτική έγινε: 25 Οκτωβρίου 2020

Ένα από τα καλύτερα ξενοδοχεία πόλης που έχω μείνει. Σε πολύ καλή περιοχή, ήσυχη και ταυτόχρονα κεντρική(3 λεπτά με τα πόδια για την αγορά, 15 λεπτά για το λιμάνι). Πολύ καθαρά δωμάτια και κοινόχρηστοι χώροι. Μεγάλη επιλογή στον ποιοτικό μπουφέ πρωινού. Φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Το συστήνω ανεπιφύλακτα, εμείς σίγουρα θα ξαναπάμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, Andreas C
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2020

Σε παρα πολύ καλο σημείο της πόλης των Χανίων με θέα στον δημοτικό κήπο.
Άνετα δωματια,πλούσιο πρωινο αλλά πάνω από όλα πολύ ευχάριστο περιβάλλον και φιλικο προσωπικό.
Θα το συνιστούσα ανεπιφύλακτα σε όποιον πρόκειται να ταξιδέψει στα όμορφα Χανιά

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, konstantinost849
Η κριτική έγινε: 20 Νοεμβρίου 2019

Ευρυχωρα και καθαρα δωματια με ολες τις ανεσεις πολυ καλο πρωινο, υπογειο χωρο για σταθμευση, φιλικη εξυπηρετηση απο το προσωπικο, κεντρικη τοποθεσια ιδανικη για επαγγελματιες. Το προτεινω χωρις επιφυλαξη.

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
2  Ευχαριστούμε, Pkampan
Η κριτική έγινε: 9 Νοεμβρίου 2019

Σε πολύ καλό σημείο της πόλης. Είναι στο κέντρο της πόλης και μπορείς να κάνεις τις επισκέψεις σε πολλά σημεία και τις εξορμήσεις σου. Άριστο και
πολύ φιλικό προσωπικό που σε κάνει να αισθάνεσαι σαν στο σπίτι σου. Πλούσιο πρωινό self service. Πολύ καθαρά δωμάτια. Εγώ και η γυναίκα μου δεν το αλλάζουμε με τίποτα!! Είναι το δεύτερό μας σπίτι!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τζούνιορ Σουίτες
Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, MATTHEOS M
Η κριτική έγινε: 19 Ιουνίου 2019

Κάποιοι φίλοι που ταξιδεύουν συχνά μας μίλησαν για το AVRA CITY HOTEL.Η υποδοχή στην ρεσεψιόν πάρα πολύ ζεστή και η συμπεριφορά όλου του προσωπικού πολύ επαγγελματική και πάντα κοντά στον πελάτη.Ο.τι πληροφορία ζητήσαμε απαντήθηκε άμεσα και σωστά.Η καθαριότητα απόλυτη.Ολα έλαμπαν.Το πρωινό παραδοσιακό και πολύ καλό.Το Wi-fi χωρίς κανένα πρόβλημα,ενω στα συν του ξενοδοχείου και το δικό του πάρκινγκ.Τοποθεσία πολύ κεντρική μέσα στην πόλη.Και κάτι τελευταίο.Νοικιάσαμε αυτοκίνητο(ολοκαίνουργιο) μέσω γραφείου συνεργαζόμενου με το ξενοδοχείο .Πρώτη φορά σε ενοικίαση μας έτυχε να μας πάρει τηλέφωνο την επόμενη μέρα το γραφείο(ο κύριος Σάββας) και να μας ρωτήσει αν έχουμε οποιοδήποτε πρόβλημα και αν θέλουμε κάποια βοήθεια!Μπράβο του!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
2  Ευχαριστούμε, georgedrog