“Προτείνεται”
Κριτική για: The Red Bicycle

The Red Bicycle
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό και καφές. Φιλικό προσωπικό. Προτείνω σαλάτες και κρέπες. Πολύ ωραία ατμόσφαιρα ειδικά το καλοκαίρι.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Cubanero

Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2019

Γνωρίστε την Άμαντα.....και όλο το περιβάλλον πολύ όμορφο.τκ προσωπικό φιλικό και πολύ εξυπηρετικό.μεγαλη ποικιλία επιλογών.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, FoteiniA9
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Με φίλους για μεζέδες με μεσογειακή κουζίνα. Έχει εκπληκτικές σαλάτες και σωστά ψημένα φιλέτα κοτοπουλο. Το σέρβις είναι όπως πρέπει να είναι. Το συνιστώ

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
Ευχαριστούμε, netcc
Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2018

Μόνος ή με παρέα, μεσημέρι, απόγευμα ή βράδυ. Εξαιρετικό σέρβις και πολύ ωραίο φαγητό σε όμορφο περιβάλλον.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Hercules P
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017

Πήγαμε για ένα δροσερο καρπουζακι με τους φίλους μου ήταν πολύ ωραία ατμόσφαιρα άμεση εξυπηρέτηση είχαμε και το κέρασμα τσικουδιά το περιβάλλον ανετά ήσυχο και μου θυμησε το χωριο μου κατω από τα δεντρα και με τους τζίτζικες

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, STEVE57GR

The Red Bicycle: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλατανιάς, Νομός Χανίων

Χανιά, Νομός Χανίων

The Red Bicycle: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!