Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2017

200 μετρα απο το κεντρο , με το βασιλικο κηπο και τον τελειο χωρο για παιδια ακριβως απεναντι. Το προσωπικο ακρως επαγγελματικο κι εξυπηρετικο, προσφορο στην παροχη τουριστικων οδηγιων και πληροφοριων. Ευρυχωρο δωματιο . Μειναμε ανετα με τα δυο παιδια μας. Πεντακαθαρο, με παρκινγκ , καλο ιντερνετ και απιστευτα καλη τιμη για αυτα που προσφερει. Σιγουρα θα το επελεγα στην επομενη μας επισκεψη.

Συμβουλή: Τελεια θεα στη θαλασσα και στον βασιλικο κηπο τα βορεια δωματια.Μειναμε στον 4ο οροφο, κατι που παρειχε ησυχια.
  • Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Paul K
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχοντας μείνει και στο παρελθόν, ευχάριστο ήταν το γεγονός πως έχουν ανακαινιστεί όλα τα δωμάτια. Ήταν ήσυχα, καθαρά, διέθετε Πάρκιν δωρεάν για όλη την ημέρα και ειναι στο κέντρο της πόλης. Σίγουρα θα πρέπει να σκεφτούν να αναβαθμίσουν το πρωινό ώστε να πλησιάσουν πιο πολυ στα απαιτούμενα της εποχής.

Θετικά

Το πρωινό

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, George T
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε για διακοπές στα Χανιά κ εξαιτίας λάθους του ξενοδοχείου στο οποίο είχαμε αρχικά κάνει κράτηση, καταλήξαμε χωρίς δωμάτιο. Ημέρες δύσκολες για να βρεις ελεύθερο δωμάτιο στην πόλη. Βρήκαμε μόνο εκεί κ αρχικά θεωρήσαμε ότι ήμασταν κ τυχεροί καθώς το ξενοδοχείο ενλεφερε ότι είχε πρόσφατα ανακαινίσει ένα μεγάλο αριθμό δωματίων κ εμείς θα μέναμε σε ένα από αυτά.
Το σον που μας περίμενε ήταν μεγάλο. Αν κ το δωμάτιο ήταν "ανακαινισμένο" η κατάστασή του ήταν τραγική. Δυσοσμία στο μπάνιο με μια λεκάνη που σίγουρα δεν είχε καθαριστεί κατάλληλη. Πετσέτες γαριασμένες κ σεντόνια πάνω στα οποία έβρισκες τρίχες των προηγούμενων πελατών... ευτυχώς είχαμε μαζί μας δικές μας μαξιλαροθήκες. Πάνω από τα σεντόνια απλώσαμε πετσέτες θαλάσσης...
Περιττό να σας πω ότι μείναμε ένα βράδυ κ αυτό με το ζόρι. Πουρνό - πουρνό μαζέψαμε τα μπογαλάκια μας κ αντε γεια..
Το μόνο θετικό του ξενοδοχείου η τοποθεσία του και το γεγονός ότι έχει παρκινγκ.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, Stella619
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2017

Πολύ καλό, ήσυχο και καθαρό σε κεντρικό σημείο της πόλης, με χώρο στάθμευσης που λειτουργεί όλο το 24ωρο. καλύτερα δωμάτια στους πάνω ορόφους και καλό θα ηταν να άλλαζαν και τις μονάδες κλιματισμού στα δωμάτια για αθόρυβη λειτουργία.

Συμβουλή: τα δωμάτια σε υψηλότερους ορόφους είναι πιο ήσυχα.
  • Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, kouf1989
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εμεινα σε μονοκλεινο στον 2ο οροφο (ανακαινιση προσφατα).
Θετικα..καθαρο.
Αρνητικα...δεν εχει καλη ταχυτητα wifi στα δωματια.Δεν εχει πρωινο και δεν ενημερωθηκαμε γι αυτο...Σπασμενο γυαλι στην ντουζιερα,προβλημα με θορυβο στο A/C.

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι για επαγγελματικούς σκοπούς
Ευχαριστούμε, Ανδρέας Α