Priceline
Agoda.com
66 €
Εύκολη και γρήγορη κράτηση
Η κριτική έγινε: 21 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής

Όλα ήταν εξαιρετικά από το ίδιο το ξενοδοχείο τα δωμάτια όμορφα με άνετο κρεβάτι το πρωινό απίστευτο και υπέροχος εξωτερικός χώρος για να αρχίσει όμορφα η μέρα σου τέλος πραγματικά δεν υπάρχουν λόγια για τα κορίτσια στη ρεσεψιόν ήταν άψογες και σας ευχαριστούμε για όλα.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2023
Ευχαριστούμε, Michalisand
Ο/η George Lagonikakis, Owner του Ξενοδοχείο Hyperion City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2023

Αγαπητέ Κύριε Michalisand,
Σας ευχαριστούμε που μας γνωστοποιήσατε τη γνώμη σας σχετικά με το Hyperion City Hotel & SPA μας και τις υπηρεσίες που παρέχουμε και για αυτό το υπέροχο σχόλιο - είναι πολύτιμο για εμάς προκειμένου να βελτιώσουμε τις υπηρεσίες μας. Στο Hyperion νοιαζόμαστε για την άνεση και την ικανοποίηση των επισκεπτών μας. Είναι πάντα μεγάλη χαρά να λαμβάνουμε τέτοιες θετικές κριτικές και να γνωρίζουμε, ότι είχατε μια ευχάριστη εμπειρία μαζί μας, ειδικά πόσο εκτιμήσατε το μοντέρνο λειτουργικό σχεδιασμό και το φιλικό προσωπικό μας. Είναι προσεκτικά επιλεγμένοι και εκτιμώνται πολύ ως σπουδαίοι επαγγελματίες που παρέχουν μια προσέγγιση ανθρώπου προς άνθρωπο. Στο Hyperion πιστεύουμε ότι οι εργαζόμενοι είναι η πιο σημαντική ουσία στον κόσμο της φιλοξενίας και χαιρόμαστε που το αναγνωρίσατε και το εκτιμήσατε. Ήταν πραγματική τιμή που σας είχαμε ως επισκέπτη και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο Hyperion City Hotel & SPA για περισσότερη εμπειρία με τη φιλοξενία και την επαγγελματική φροντίδα μας.
Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο, να έχετε μια επιτυχημένη μέρα, Με Ευγνωμοσύνη - Management Team.

Η κριτική έγινε: 1 Νοεμβρίου 2022

Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι κοντά στην παλιά πόλη 600μ. οπότε μπορείς να πας με τα πόδια. Καινούριο ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια, τέλειο κλιματισμό και πεντακάθαρα. Διαθέτει πολύ καλό και πλούσιο πρωινό. Το προσωπικό χαμογελαστό, ευχάριστο και με διάθεση να μας εξυπηρετήσει. Ιδανικός προορισμός !!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
Ευχαριστούμε, makistsiou
Ο/η George Lagonikakis, Owner του Ξενοδοχείο Hyperion City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 2 Νοεμβρίου 2022

Αγαπητέ makistsiou ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε τις σκέψεις σας σχετικά με την αναμονή στο χώρο μας. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την επιλογή σας να μείνετε στο Hyperion City Hotel , αλλά και για την άψογη βαθμολόγηση που μας δώσατε , τα συγκινητικά σας σχόλια και πάνω απ' όλα για την ευχάριστη παρουσία σας στο ξενοδοχείο μας. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας ότι καταφέραμε να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας ιδιαίτερα αναφορικά με το σχεδιασμό και καθαριότητα , υψηλής ποιότητας κλιματιστικό, βολική τοποθεσία κοντά στα μεγαλύτερα αξιοθέατα των Χανίων, γενική ατμόσφαιρα και σχεδιασμό του ξενοδοχείου , υπηρεσίες και ευγένεια με επαγγελματισμό που προσφέρουμε στους επισκέπτες. Χαιρόμαστε πολύ που βρήκατε το προσωπικό μας φιλόξενο και φιλικό και που είχατε όμορφη διαμονή . Ευχαριστημένος πελάτης είναι η απόλυτη προτεραιότητα μας . Αυτά είναι όπου μας δίνουν την δύναμη και την διάθεση πάντοτε να προσπαθούμε για ακόμα καλύτερες υπηρεσίες και εξυπηρέτηση προς τους πελάτες μας. Η διαμονή σας σίγουρα θα μας μείνει αξέχαστη . Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο και ελπίζουμε σύντομα να έχουμε την τιμή να σας ξανά φιλοξενήσουμε στο Hyperion City Hotel.
Να είστε πάντα καλά , με σεβασμό και εκτίμηση - Management team .

Η κριτική έγινε: 5 Ιουλίου 2022

Μείναμε στο ξενοδοχείο hyperion city hotel για δύο βράδια και η διαμονή μας ήταν αξέχαστη. Το προσωπικό χαμογελαστό, ευδιάθετο και πρόθυμο να σε εξυπηρετήσει. Το κτήριο μοντέρνο, καινούργιο και πολύ εντυπωσιακό. Το ξενοδοχείο διαθέτει εσωτερικό πάρκινγκ γεγονός που διευκολύνει τις μετακινήσεις. Μόλις φτάσαμε μας υποδέχτηκαν με ένα ποτό καλωσορισματος!
Τα δωμάτια πεντακάθαρα, καινούργια, με όλες τις ανέσεις μεσα
Το πρωινό πλούσιο, για όλα τα γούστα
Η πισίνα πολύ καλή όπως και το γυμναστήριο
Προτείνω το ξενοδοχείο ανεπιφυλακτα και θα το επισκεφτώ ξανά σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2022
Ευχαριστούμε, Mariaat_20
Ο/η George Lagonikakis, Owner του Ξενοδοχείο Hyperion City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Ιουλίου 2022

Αγαπητή Mariaat_20 ,
Πρώτα θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Hyperion City Hotel για τη διαμονή σας. Είναι πάντα μεγάλη χαρά να λαμβάνουμε τέτοιες καταπληκτικές, ευγενικές κριτικές και θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο σας . Αυτή είναι μια υπέροχη επικύρωση της ποιότητας που παρέχουμε. Είμαστε περήφανοι που γνωρίζουμε ότι απολαύσατε το επαγγελματικό μας προσωπικό, την εμπειρία άνετου δωματίου, το μοντέρνο
σχέδιο, πάρκινγκ , πλούσιο πρωινό και την εξωτερική πισίνα τόσο ιδανική για τις ζεστές μέρες και βράδιές . Είμαστε βέβαιοι ότι όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου μας απολάμβανε την κάλυψη των αναγκών σας, όπως απολαύσατε τη διαμονή σας. Θα θέλαμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εγγύς μέλλον στο Hyperion city Hotel για περισσότερη φιλοξενία και φροντίδα που αγαπάμε να παρέχουμε. Η διαμονή σας στο Hyperion θα μας μείνει σίγουρα αξέχαστη - οι επισκέπτες όπως εσείς φέρνουν πάντα ένα χαμόγελο και μια ωραία ατμόσφαιρα στο ξενοδοχείο μας και αυτό είναι μια πραγματική αξία!
Μέχρι τότε μείνετε ασφαλείς, Με Θερμούς Χαιρετισμούς- Ομάδα Διαχείρισης

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2022

Μειναμε,δυο ενηλικες,τεσσερα βραδυα.Κατ`αρχην ειναι ευκολο να το βρεις αν εχεις αυτοκινητο και χρησιμοποιησεις το GPS αλλα η εισοδος του υπογειου,κλειστου παρκινγκ ειναι απο την πισω μερια του ξενοδοχειου.Το κτιριο ειναι μοντερνο οπως και ολοι οι εσωτερικοι χωροι,υπαρχει μια μικρη,θερμαινομενη πισινα,μαλλον ιδανικη για νεα,κυριως,ατομα,δυο ανελκυστηρες,ομορφο μπαρ και αιθουσα πρωινου.Το δωματιο αν και στον πρωτο οροφο ειχε πολυ ωραια θεα στη θαλασσα,ηταν ιδιαιτερα ευρυχωρο και ειχε κυριολεκτικα τα παντα που μπορει να χρειαστει καποιοςΗ καθαριοτητα ηταν αψογη οπως και το προσωπικο,το πρωινο πλουσιο αν και ο χωρος μικρος.Περιπου 10-15 λεπτα με τα ποδια απο το παλιο λιμανι και πολλα εστιατορια μπαρακια και καφε πολυ κοντα.Αν και δεν εχω μεινει σε καποιο αλλο ξενοδοχειο των Χανιων,νομιζω οτι το Υπεριον ανηκει στις τοπ προτασεις διαμονης.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, nyds
Ο/η George Lagonikakis, Owner του Ξενοδοχείο Hyperion City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαρτίου 2022

Αγαπητέ μας πελάτη ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας . Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την επιλογή σας να μείνετε στο HYPERION City Hotel , για την θετική και ευγενική σας βαθμολόγηση , για λόγια που ζεσταίνουν τις καρδιές μας και πάνω απ' όλα για την ευχάριστη παρουσία σας στο ξενοδοχείο μας. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας ότι καταφέραμε να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας και θέλουμε να σας επιβεβαιώσουμε, ότι εκτιμούμε τους πελάτες που παραμένουν πιστοί στο HYPERION City Hotel και προσπαθούμε να δείχνουμε έμπρακτα την ευγνωμοσύνη μας για την προτίμησή τους . Η πόρτα μας είναι πάντα ανοιχτή για σας και σας ευχόμαστε όλοι από την ομάδα μας ότι καλύτερο και ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο HYPERION City Hotel.
Καλή σας μέρα , με σεβασμό και εκτίμηση - Management Team.

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2021

Τέλεια τοποθεσία για να πας με τα πόδια στην παλιά πόλη αλλά και να βγαίνεις από την πόλη με αυτοκίνητο. Πολύ καινούριο ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια, τέλειο κλιματισμό, πεντακάθαρα και με πάρα πολύ κλαό πρωινό.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, nikost539
Ο/η George Lagonikakis, Owner του Ξενοδοχείο Hyperion City, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Σεπτεμβρίου 2021

Αγαπητέ Κύριε Νίκο ,
Σας ευχαριστούμε πολύ που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας. Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την επιλογή σας να μείνετε στο ξενοδοχείο μας , αλλά και για την θετική σας βαθμολόγηση. Είναι ιδιαίτερη χαρά μας ότι καταφέραμε να φανούμε αντάξιοι των προσδοκιών σας και ιδιαίτερα αναφορικά με την διακόσμηση και εγκαταστάσεις και πλούσιο πρωινό. Είναι ιδιαίτερη τιμή και χαρά μας, να διαβάζουμε τα σχόλια όπως το δικό σας . Σας ευχόμαστε ότι καλύτερο και ευελπιστούμε να έχουμε τη χαρά να σας καλωσορίσουμε και πάλι σύντομα στο Hyperion City Hotel.
Να είστε πάντα καλά , με εκτίμηση Management team .