7 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Trip.com
Hotels.com186 $
Priceline187 $
travelup.com208 $
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πεντακάθαρο ξενοδοχεία με
Όλες τις ανέσεις στο δωμάτιο και επαγγελματικό πιστολάκι!!!!Το προσωπικό ευγενέστατο κ εξυπηρετικότατο!Αψογη τοποθεσία με το κέντρο στα πόδια σου κυριολεκτικά!Θα το ξαναπροτιμησουμε σίγουρα!οτι φάγαμε κ στο
Πρωινό κ στο al a carte εστιατόριο Επισης πολύ ωραίο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
1  Ευχαριστούμε, 274evia
Η κριτική έγινε: 27 Δεκεμβρίου 2019

Η επίσκεψη μας στο ξενοδοχείο έγινε την ημέρα των Χριστουγέννων. Η εμπειρία μας στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο ήταν από τις καλύτερες!! Το προτείνω ανεπιφύλακτα ως μια από τις καλύτερες επιλογές καταλυμάτων στα Χανιά!! Τα δωμάτια και ο χώρος του ξενοδοχείου είναι εκπληκτικός , καλαίσθητος και καθαρός!! η εξυπηρέτηση άρτια από όλους τους εργαζόμενους και ειδικά από τον Λυκούργο στην Reception ο οποίος ήταν πολύ φιλικός και ιδιαίτερα εξυπηρετικός, μας βοήθησε παρά πολύ σε ότι χρειαστήκαμε!! Το πρωινό υπέροχο!! Πολλά μπράβο στην ομάδα του Samaria Hotel !! Σίγουρα θα αποτελέσει πρώτη επιλογή μας και σε επόμενη επίσκεψη μας στα Χανιά !!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, mariazT9882KQ
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2019

Το πιο φιλόξενο ξενοδοχείο. Όλοι οι υπάλληλοι σε κάνουν να νιώθεις οικογένεια τους. 5 μήνες μαζί τους ένιωθα σα να είμαι σπίτι μου. Άψογο στην καθαριότητα και άψογο πρωινο. Δεν βρίσκεις πραγματικά τίποτα, αρνητικό. Σας ευχαριστώ όλους για την υπέροχη διαμονή μου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
3  Ευχαριστούμε, Maria_Tsigkou
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2019

Τελειο ξενοδοχειο, στο κεντρο της πολης. Καθαρα δωματια και ικανοποιητικο το μεγεθος τους, πολυ ωραιο προγευμα,και πολυ ωραια φαγητα για μεσηνεριανο και βραδυνο. πολυ καλη εξυπηρετηση απο ολο το προσωπικο!. Το συνιστω ανεπιφυλακτα. Τελειο για οικεγενειες με μωρα.

2  Ευχαριστούμε, SophiaPar
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2019

Αυτό το ξενοδοχείο συγκεντρώνει ο,τι θα μπορούσε να ζητήσει κανείς:ειναι προσφατα ανακαινισμενο, απολυτα καθαρο σε όλους τους χώρους, το προσωπικό στο σύνολο του ειναι ευγενεστατο και πρόθυμο, το πρωινό πλούσιο για όλα τα γούστα, τα πιάτα
και τα σνακ που προσφέρει το εστιατόριο εξαιρετικά. Σου δίνει την αίσθηση ότι έχει προβλεφθεί η κάθε λεπτομέρεια. Μεγάλο ατού η θέση του στο κεντρικότερο σημείο της πόλης:
ορμητήριο για επισκέψεις στην παλιά πόλη, αλλά και εκτός πόλεως.

2  Ευχαριστούμε, maroklgr