Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 19/05/21
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 20/05/21
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 20/05/21
FindHotel
Priceline149 $
CheapTickets165 $
1.116
1.116
Η κριτική έγινε: 15 Φεβρουαρίου 2021

Ανετο δωμάτιο πλήρως εξοπλισμένο, με θέα στην Δημοτική Αγορά και την παλιά πόλη , πολύ καλό στρώμα,; καθαριότητα, και εξαιρετικό πρωϊνό. Ευγενέστατοι, και εξυπηρετικοί οι άνθρωποί του. Κεντρική τοποθεσία που εξυπηρετεί βόλτες στην παλιά πόλη και το λιμάνι αλλά και στους γύρω εμπορικούς δρόμους. Ο συνδυασμός όλων αυτών δίνει μια εξαιρετική επιλογή διαμονής.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, elenipapp
Ο/η Anna Dimitraki, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο ΚΥΔΩΝ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Μαρτίου 2021

Αγαπητή elenipapp,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα υπέροχα λόγια σας!

Είναι τιμή μας να λαμβάνουμε τόσο καλά σχόλια από πελάτες μας και εκ μέρους όλης της ομάδα μας δεσμευόμαστε να συνεχίσουμε στο υψηλό επίπεδο παροχών και υπηρεσιών, όπως αρμόζει στον επαγγελματισμό μας και την ιστορικότητα του ξενοδοχείου μας.

Ανυπομονούμε στην επόμενη σας επίσκεψη.

Η κριτική έγινε: 11 Φεβρουαρίου 2021

Πολύ καλό ξενοδοχείο με αριστη εξυπηρέτηση. Άνετα , καθαρά ανακαινισμένα δωμάτια .Φιλικοτατο και ευγενέστατο προσωπικό. Πολύ καλή τοποθεσία για να κινηθείς εύκολα στην πόλη. Η τιμή του δωματίου επίσης ήταν πολλή λογική

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2021
Ευχαριστούμε, gtsinas

Αγαπητέ gtsinas,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας στο TripAdvisor.

Χαιρόμαστε που η τοποθεσία μας σας εξυπηρέτησε και που ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας σε όλα τα επίπεδα.
Σας ευχαριστούμε θερμά για την προτίμηση σας και ανυπομονούμε στην επόμενη σας επίσκεψη.

Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2021

Πολύ καλοι ως άριστοι οι υπαλληλοι πάντα διαθέσιμοι να μας εξυπηρετήσουν σε ό,τι χρειαστήκαμε πόλυ καθαρό, σε πολύ καλή τοποθεσία, το φαγητό και κάτω απο αυτά τα δεδομένα της καραντίνας ήταν πολύ καλό με πολύ ωραίο πρωινο

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
Ευχαριστούμε, kotsokag

Αγαπητέ/ή kotsokag,

Σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας και για τα καλά σας λόγια.

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά.

Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020

Καθαρό, περιποιημένο ξενοδοχείο. Εξαιρετικό, φιλικό και άμεσο service. Ποικιλία πρωινού. Καλό φαγητό. Τροποποιημένες παροχές λόγω COVID-19. Στο κέντρο της πόλης, αλλά έχει και parking. Εύκολα ξαναπάω!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
1  Ευχαριστούμε, constantinosvalkanas
Ο/η Anna Dimitraki, Μάρκετινγκ του Ξενοδοχείο ΚΥΔΩΝ, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Δεκεμβρίου 2020

Αγαπητέ constantinosvalkanas,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας και τα ωραία σας σχόλια.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που μείνατε ικανοποιημένος από την εξυπηρέτηση, τις υπηρεσίες και όλες τις παροχές του ξενοδοχείου μας.

Ελπίζουμε να έχουμε και πάλι την χαρά να σας φιλοξενήσουμε.

Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έμεινα στο ξενοδοχείο Κύδων δυο φορές μέσα σε διάστημα δυο εβδομάδων.
Πρώτα απ’ όλα οι υπάλληλοι είναι ευγενέστατοι, φιλικότατοι και πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν άμεσα και πάντα με χαμόγελο.
Δεύτερον, τα δωμάτια έχουν όλες τις ανέσεις, πολύ ωραία διακόσμηση, πεντακάθαρα και αρκετό φως. Δεν μπορώ να φανταστώ σε τι επίπεδο θα βρίσκονται οι σουίτες!!!
Τρίτον, το πρωινό είναι πλήρες με διάφορες επιλογές για όλες τις προτιμήσεις!
Τέταρτο, ειδικά την περίοδο της πανδημίας, τηρούνται όλα τα μέτρα προστασίας από COVID-19
Τέλος, η τοποθεσία είναι σε κεντρικό σημείο για εύκολη πρόσβαση στα κυριότερα σημεία της πόλης των Χανίων.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, voltrosif

Αγαπητή/έ voltrosif,

Σας ευχαριστούμε για την πολύ όμορφη κριτική σας.

Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως όταν οι πελάτες μας αναχωρούν από το ξενοδοχείο μας με τις καλύτερες εντυπώσεις για την διαμονή τους. Είναι τιμή μας και η καλύτερη επιβράβευση για την ομάδα μας τα σχόλια σας.

Ανυπομονούμε στην επόμενη επίσκεψη σας !