5 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 15/08/22
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/08/22
Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/08/22
Priceline182 $
Travelocity155 $
Tripadvisor155 $
1.446
1.446
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Όλα είναι άψογα, να ξεκινήσω από την τοποθεσία, τη θέα απ το δωμάτιο την καθαριότητα ή από την υπέροχη εξυπηρέτηση των ανθρώπων ! Να προσθέσω το γεγονός ότι υπάρχει πάρκινγκ στο ξενοδοχείο και αν δε θες να βγεις από την πόλη ξεχνάς εκεί και χάνεσαι στα σοκάκι των Χανίων χωρίς το άγχος του αυτοκινήτου . Σας ευχαριστούμε !

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
Ευχαριστούμε, J48VAmariat
Ο/η Yannis Platsidakis, General Manager του Porto Veneziano Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Απριλίου 2022

Αγαπητοί μας επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια σχετικά με το ξενοδοχείο και τις υπηρεσίες μας!
Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Porto Veneziano και ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 26 Φεβρουαρίου 2022

Άριστη εξυπηρέτηση , φιλικό προσωπικό πάντα με το χαμόγελο ,καλή τοποθεσία.
Όμορφη θέα στα μπροστινά δωμάτια που βλέπουν το Ενετικό λιμάνι. Κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς. Πάρκινγκ. Πόλεις επιλογές για εξορμήσεις

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2022
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, SALIONIS

Αγαπητέ κύριε Σαλιώνη,

Σας ευχαριστούμε πάρα πολύ για την εξαιρετική κριτική σας!
Τα καλά σας σχόλια για τις παροχές, την εξυπηρέτηση και το προσωπικό του ξενοδοχείου μας αποτελούν για εμάς το κίνητρο για να εντείνουμε τις προσπάθειες μας για την παροχή άριστων υπηρεσιών και αξέχαστων εμπειριών στους αγαπητούς μας επισκέπτες.

Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Όλα οκ είναι αρκετέ καλή Επιλογή στο νησί αρκετά καλή φιλοξενία πρόσχαρο προσωπικό Με απίστευτη θέα στο κέντρο των Χανίων Μας καλοδέχτηκαν με το φτάσιμο τα δωμάτια ήταν πολύ καθαρά το προσωπικό πάρα πολύ εξυπηρετικό πάρα πολύ καλό πρωινό και με φανταστική διαμονή

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, tasosp254
Ο/η Yannis Platsidakis, General Manager του Porto Veneziano Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 14 Δεκεμβρίου 2021

Αγαπητοί μας επισκέπτες,

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας!
Εκτιμούμε τα όμορφά σας λόγια για το προσωπικό και τις υπηρεσίες μας.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 3 Νοεμβρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο μπροστά στο λιμάνι τις Παλιάς Πόλης των Χανίων.
Άψογη εξυπηρέτηση και υποδοχή!
Αυτό που ξέρω είναι ότι ότι θα είναι το ξενοδοχείο μου για την επόμενη επίσκεψη μου στα Χανιά!
Σας ευχαριστούμε θερμά για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
2  Ευχαριστούμε, _O3892EL
Ο/η Yannis Platsidakis, General Manager του Porto Veneziano Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 30 Νοεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την άριστη βαθμολογία και τα εξαιρετικά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε τη διαμονή σας στο Porto Veneziano.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα!

Ιδιοκτήτης - Διευθυντής

Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2021

Ο ιδιοκτητης, το προσωπικο, η περιποιηση μεχρι την τελευταια λεπτομερεια, η θεση, οι ανεσεις! Ολα τελεια! Προσφατα ανακαινισμενο με προσοχη στη λεπτομερεια. My place in Chania! Ειχαμε μια ασφαλη και ευχαριστη διαμονη!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, MarvelTravel
Ο/η Yannis Platsidakis, General Manager του Porto Veneziano Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Νοεμβρίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ για την όμορφη κριτική σας!
Χαιρόμαστε να βλέπουμε ότι απολαύσατε τη διαμονή σας και τις υπηρεσίες του ξενοδοχείου μας.

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο Porto Veneziano!

Ιδιοκτήτης-Διευθυντής