Επιβραβεύσεις με το One Key
StayForLong
Hotels.com157 $
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 6 Νοεμβρίου 2021

το ξενοδοχείο ειναι υπέροχο ,καινούργιο με ωραία διακόσμηση . το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρο με ωραία θεα ,φωτεινο και πολυ ανετο κρεβατι. η πισινα βρίσκεται στον έβδομο όροφο με μαγευτική θεα. το πρωσικό ηταν πολυ φιλικο και εξυπηρετικο. Σίγουρα θα πήγαινα παλι .

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, _U2513XS
Ο/η Panos Markou, General Manager του Sansal Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Νοεμβρίου 2021

Σάς ευχαριστούμε πολύ για τα τόσο καλά σας λόγια, ελπιζω να σας έχουμε πάλι κοντά μας σύντομα!

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ολοκαίνουριο ξενοδοχείο !!Μοντέρνα ύφος και μινιμαλ διακόσμηση !Μεγάλο και άνετο δωμάτιο. Το κρεβάτι ιδανικό για ξεκούραστο ύπνο !! Το προσωπικό απλά τέλειο !Γρήγορο check in. Ότι καλύτερο μπορεί να βρει κάποιος στην πόλη των Χανίων ακριβώς έξω από τα τείχη. Το παλιό λιμάνι βρίσκεται σε απόσταση 7-8 λεπτών με τα πόδια. Η περιοχή ήσυχη και ασφαλής. Εύκολο παρκάρισμα. Το wifi ισχυρότατο σε όλους τους χώρους του ξενοδοχείου. Ακόμη και στην πισίνα που βρίσκεται στον έβδομο όροφο. Η θέα από εκεί καταπληκτική. Παρότι μπροστά από το ξενοδοχείο υπάρχει δρόμος (χαμηλής κυκλοφορίας) όταν βρίσκεσαι στο δωμάτιο μέσα δεν ακούγεται το παραμικρό. Συνιστάται ανεπιφύλακτα είτε επισκέπτεστε τα Χανιά για αναψυχή είτε για επαγγελματικούς λόγους !!Εμείς θα το ξαναεπισκεφτουμε σίγουρα !!

2  Ευχαριστούμε, skoukou78
Ο/η Panos Markou, General Manager του Sansal Boutique Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ που δημοσιεύσατε τις εντυπώσεις σας απο την πρόσφατη διαμονη σας στο SanSal Boutique Hotel. Λόγια σαν και τα δικα σας μας κανουν ολους υπερήφανους και μας δίνουν δύναμη να συνεχίσουμε να προσπαθούμε για το καλύτερο.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρα να σας υποδεχτούμε και παλι στο ξενοδοχείο μας στο εγγύς μέλλον.
Με εκτίμηση

Η κριτική έγινε: 19 Οκτωβρίου 2023

Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2023
Μετάφραση Google

Συμβουλή για το δωμάτιο: Book a premium view to take advantage of the beautiful sea views and large balcony. Don't miss the tasty breakfast buffet!
Η κριτική έγινε: 12 Οκτωβρίου 2023 μέσω κινητής συσκευής