2 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Hotels.com222 $
Expedia.com222 $
CheapTickets222 $
Orbitz.com222 $
Travelocity222 $
Priceline223 $
Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

Υπέροχο ξενοδοχείο, πανέμορφους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους. Όλες οι υπηρεσίες του ξενοδοχείου ήταν υψηλού επιπέδου, με πανέμορφα και πολύ καθαρά δωμάτια, χαλαρωτική ατμόσφαιρα. Το μενού του εστιατορίου ήταν εξαιρετικό καθώς ικανοποιούσε τις προτιμήσεις όλων με μεγάλη ποικιλία στις επιλογές. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!!

Ευχαριστούμε, E5013GA_
Ο/η Christos Mpirakis, Owner του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητή Φαίδρα,
Σας ευχαριστούμε που μας δώσατε μια τέλεια βαθμολογία και συστήνετε το ξενοδοχείο μας σε άλλους ταξιδιώτες.
Χαιρόμαστε που απολαύσατε τη διαμονή σας και σας άρεσαν οι εγκαταστάσεις μας ιδιαίτερα τα δωμάτια, επίσης είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που απολαύσατε το φαγητό του εστιατορίου μας.
Ανυπομονούμε να σας δούμε ξανά σύντομα.

Η κριτική έγινε: 23 Σεπτεμβρίου 2020

τρομερή εξυπηρέτηση, φιλικότατο προσωπικό και υπέροχο φαγητό. το πρωινό και γενικά όλες οι επιλογές φαγητού εξαιρετικές. αξίζει να περάσετε τουλάχιστον ένα 5ημερο στο ξενοδοχείο και να απολαύσετε όλες του τις παροχές.

Ευχαριστούμε, irol355

Αγαπητή Irol355,
Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να βαθμολογήσετε τη διαμονή σας μαζί μας.
Εκτιμούμε πραγματικά τα ευγενικά σας λόγια για το προσωπικό μας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που το προσωπικό, σας έκανε να αισθανθείτε σαν στο σπίτι σας. Επίσης χαιρόμαστε ιδιαίτερα για τα υπέποχα λόγια σας για το φαγητό μας ειδικά για το πρωϊνό.
Ανυπομονούμε να σας έχουμε και πάλι στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2020

Αρχές Σεπτεμβρίου με την Αυγουστιάτικη Πανσέληνο να υπάρχει στο χανιώτικο ουρανό, αποφασίσαμε να πάμε οικογενειακώς για φαγητό & ποτό στο Mossa Well Being Hotel, καθώς είχαμε ακούσει και είχαμε διαβάσει για ένα καινούργιο πολυτελή ξενοδοχείο, μοναδικό στο είδος του, στην περιοχή των Αγίων Αποστόλων, 5 λεπτά με το αυτοκίνητο από την πόλη των Χανίων.
Φτάνοντας, ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου, ο Χρήστος, μας υποδέχτηκε με ένα πλατύ χαμόγελο και μας έκανε να νιώσουμε τη θετική αύρα που υπήρχε πλημμυρισμένη στο χώρο!!!
Καθίσαμε δίπλα στην πισίνα με τον φωτισμένο καταρράκτη και αρχίσαμε να απολαμβάνουμε το φαγητό και τα δροσιστικά κοκτέιλς που είχαμε παραγγείλει. Όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου ευγενικό & ευδιάθετο. Μας έκαναν να νιώθουμε σας το σπίτι μας!!! Ο ιδιοκτήτης μας ρώτησε 2 φορές αν είναι όλα εντάξει, κάθισε για αρκετή ώρα μαζί μας κουβεντιάζοντας και μας κέρασε μία υπέροχη φρουτοσαλάτα με παγωτό!!! Ότι χρειαζόμασταν εκείνη τη στιγμή.
Μετά από περίπου 2 ώρες σηκωθήκαμε να φύγουμε δίνοντας σε όλους μία ευχή: ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΑ ΤΟΣΑ ΑΠΛΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΑΤΕ ΚΑΙ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΤΑ ΤΟΣΑ ΜΑΓΙΚΑ!!!
Εις το επανιδείν dream team!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Όλα τα δωμάτια έχουν θέα τον κήπο & την πισίνα Όλα τα δωμάτια είναι ηλιόλουστα
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Maria M
Ο/η Christos Mpirakis, Ιδιοκτήτης του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Σεπτεμβρίου 2020

Αγαπητη κ. Μαρια
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την κριτική σας.

Είναι ιδιαίτερη χαρά μας να μαθαίνουμε ότι επιτύχαμε το στόχο μας και περάσατε υπέροχα στις εγκαταστάσεις μας.

Ευελπιστούμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2020

Ολοκαίνουργιο μοντέρνο ξενοδοχείο με ευρύχωρα δωμάτια και υπέροχους εσωτερικούς και εξωτερικούς χώρους που εναρμονίζονται με το γύρω φυσικό περιβάλλον και συμβάλουν στην απόλυτη χαλάρωση...Υπηρεσίες υψηλού επιπέδου από τον ιδιοκτήτη και το προσωπικό...δίπλα στην θάλασσα και στην όμορφη πόλη των Χανίων...Τέλειο από κάθε άποψη...το συστήνω χωρίς δεύτερη σκέψη...

Ευχαριστούμε, MariaM15755
Ο/η Christos Mpirakis, Owner του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Αυγούστου 2020

Αγαπητή Μαρια,
Σας ευχαριστούμε θερμά για τα θετικά σχόλια και την εξαιρετίκη βαθμολογία σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που σας άρεσε το ξενοδοχείο μας και που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια τοσο όμορφη εμπειρία και ελπίζουμε να εχούμε την τίμη να σας φιλοξενήσουμε ξάνα.
Team Mossa

Η κριτική έγινε: 16 Αυγούστου 2020

Ένας υπέροχος χώρος στο πάρκο των αγίων αποστόλων διπλα στη θάλασσα. Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο, το internet πολύ γρήγορο και οι σερβιτόροι πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί. Η ατμόσφαιρα ήταν πολύ χαλαρωτική και το περιβάλλον σου δημιουργούσε μια απίστευτη ηρεμία. Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, Eftixis-1
Ο/η Christos Mpirakis, Owner του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Αγαπητέ Κ. Ευτύχη,
Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας αφήσετε το σχόλιό σας!
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που οι εγκαταστάσεις και υπηρεσίες μας σας άφησαν τις καλύτερες εντυπώσεις.
Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε πάλι σύντομα!
Mossa Team