Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com190 $
Hotels.com190 $
CheapTickets190 $
Travelocity190 $
Orbitz.com190 $
Priceline190 $
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020

Ο τέλειος χώρος για χαλάρωση και ηρεμία σε μια υπέροχη πισίνα. Ωραίο περιβάλλον με αυθεντικές γεύσεις και πολύ φιλόξενους ανθρώπους. Τα δωμάτια είναι μεγάλα και άνετα με θέα τη πισίνα. Ο χώρος του γυμναστηρίου έχει τα απαραίτητα όργανα για ένα φουλ πρόγραμμα γυμναστικής. Η απόλυτη όμως ικανοποίηση είναι στο χαμάμ και στη σάουνα. Όλες οι αισθήσεις σε απόλυτη αρμονία και ηρεμία .

Ευχαριστούμε, T6286SR_
Ο/η Christos Mpirakis, Owner του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Αυγούστου 2020

Αγαπητή/ε φιλοξενούμενε/η
Σας ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας στο ξενοδοχείο μας!
Είναι ιδιαίτερη χαρά μας να μαθαίνουμε ότι είχατε μία όμορφη και χαλαρωτική εμπειρία.
Είμαστε πάντα στην διάθεσή σας, ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Υπέροχος χώρος, ανετα δωμάτια με μοναδικό design, θέα φανταστική...!! Μόλις λίγα βήματα από τη θάλασσα και ακόμη λιγότερα από το πάρκο των Αγίων Αποστόλων για περπάτημα, τρέξιμο και άλλες δραστηριότητες.. Τα κοκτέιλ δίπλα στην πισίνα δίνουν τον απόλυτο τόνο χαλάρωσης....

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
2  Ευχαριστούμε, rmarkog01

Αγαπητέ/ή Φιλοξενούμενε/η,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για την διαμονή σας και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας βαθμολογήσετε.

Είμαστε ιδιαιτέρως χαρούμενοι που είχατε μία εξαιρετική και χαλαρωτική εμπειρία κοντά μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε ξανά!

Θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική έγινε: 22 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα ένα τριήμερο δεν είναι ποτέ αρκετό για διακοπές. Όταν βρεθείς στο κατάλληλο μέρος σίγουρα τα πράγματα αλλάζουν.τι πιο τέλειο να βγαίνεις απ' το δωμάτιο και να κάνεις βουτιά στην πισίνα κι ακόμα πιο ιδανικά να περπατάς μόνο 5 λεπτά και να βρίσκεσαι στη θάλασσα. Όταν όμως πέσει ο ήλιος σίγουρα δεν θα θέλεις να πας πουθενά γιατί η χορευτική διάθεση του χρωματιστού καταρακτη και δίπλα στην πισίνα με πεντανόστιμο φαγητό μπυριτσα και δροσερά κοκτέιλ για μετά είναι που θα αποζημίωση την απόφαση σου να μείνεις και να χαλαρώσεις στον κήπο του mossa σαφώς η φιλοξενία και χαρούμενη διάθεση του προσωπικού θα κάνουν της διακοπές σου ακόμα καλύτερες για το τέλος έχω το καλύτερο ο καλεσθητος χώρος του δωματίου το υπερδιπλο κρεβάτι θα σε σε παρασύρουν να ονειρευτείς και πραγματικά να χαθείς στους πίνακες στον τοίχο που εκεί καταλαβαίνεις και την αγάπη του ιδιοκτήτη για το χορό. Δεν έχω λόγια υπέροχος χώρος, φιλοξενία,τέλειο φαγητό, κοκτέιλ. Λίγο κρασί λίγο mossa αγαπημένα πρόσωπα είναι ο λόγος που οι διακοπές μένουν αξέχαστες!!!! Ευχαριστώ πολύ για όλα!!! Συνεχίστε έτσι με αγαπη❤️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, ioakiml

Καλησπέρα κ. Ιωακήμ,

Ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια χαιρόμαστε που σας άρεσε το θεματικό μας ξενοδοχείο .

Για εμάς ο χορός και η κίνηση παίζουν πρωταρχικό ρόλο στη ζωή μας και χαιρόμαστε μαζί σας .

Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα στο ξενοδοχείο μας.

Η κριτική γράφτηκε πριν από 2 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2020

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ο/η Christos Mpirakis, Owner του Mossa Well Being Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Νοεμβρίου 2020