Ανοικτά σήμερα: Κλειστό

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017
KONSTANTINOS D
Αθήνα, Ελλάδα

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2019

Οι γνωστές παλιές παντόφλες-πλοία και ένα ξύλινο ρετρό εξυπηρεούν την δύσβατη νότια πλευρά του νομού Χανίων και τις μετακινήσεις στα χωριά του λυβικού και το φαράγγι της Σαμαριάς. Οι τιμές δεν ανταποκρίνονται στην προσφορά των υπηρεσιών για τα ελληνικά δεδομένα. Δυστυχώς ή ευτυχώς περιμέναμε στο λιμάνι του Λουτρού σχεδόν 1 1/2 ώρα για να ρθει το επόμενο δρομολόγιο για Χώρα Σφακίων, λόγω μη εκτέλεσης του κανονικού δρομολογίου. Στα θετικά ότι βλέπεις την νότια Κρήτη.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2018
4  Ευχαριστούμε, christoskontas
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2017

Δεν ξέρω πως αξιολογούνται τα μέσα μεταφοράς. Καθαριότητα, ανθρωπομάζεμα, χρονική συνέπεια; Νομίζω ότι γενικά υστερούν στην Ελλάδα όλα αυτά. Πρέπει να υπάρξει βελτίωση σε όλους τους τομείς.

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, KONSTANTINOS D
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017

εξαιρετικό πλοίο με συχνά δρομολόγια, έχω κάνει αρκετές φορές το δρομολόγιο Σφακιά-Λουτρό-Σφακιά και έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος. Ιδιαίτερα άμα πετύχεις το ιερέα να οδηγά αυτός το πλοίο, τότε η εμπειρία είναι μοναδική

Ημερομηνία εμπειρίας: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Θεμιστοκλής Τ
Η κριτική έγινε: 10 Απριλίου 2017

Φανταστική διαδρομή με θέα τις ακτές της Νότιας Κρήτης, καθαρά πλοία με φιλικό προσωπικό. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα με συνδιασμένη βόλτα στο φαράγγι της Σαμαρειάς !!!!!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, BOB_ZAHAROPOULOS
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικα, πανακριβα εισιτηρια για μικρες αποστασεις... Η επιπλεον απογοητευση ηρθε οταν δε μας εβαλαν στο καραβι απο Λουτρο για Σφακια (με εισιτηρια στο χερι) διοτι υποστηριξαν πως δε χωρουσαν αλλοι και χωριστηκαμε απο την παρεα μας! Ουτε καν μας αφησαν να τους εξηγησουμε ωστε να βγουν τουλαχιστον οι υπολοιποι απο το καραβι και να περιμενουμε το επομενο ολοι μαζι(το οποιο ερχοταν 1 ωρα και 1 τεταρτο αργοτερα!)Τραγικη και απαραδεκτη συμπεριφορα! Δεν προκειται να χρησιμοποιησουμε την εταιρια ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Lou10Lou