Αριστοι σ'όλα!

Αριστη εξυπηρέτηση σ'όλες μας τις απορίες και αναζητήσεις,φιλικότητα και οικογενειακή... διαβάστε περισσότερα

VasilisA175
Η κρητική φιλοξενία στα καλύτερα της.

Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2020
michailkostas
Παλαιό Φάληρο, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 6 Δεκεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε τα Χανιά μέσα Οκτωβρίου για έναν γάμο και με την παρότρυνση των παιδιών αποφασίσαμε να πάμε μία μικρή κρουαζιέρα πέριξ των Χανίων.

Ο Παναγιώτης ήταν εξαιρετικός σκιπερ, πέρασε 2 ώρες να εξηγεί στα παιδιά πως δουλεύει η πυξίδα, πως δουλεύει ο ασύρματος, τί είναι ο γαρμπής και πως φτιάχνουμε μία καντιλίτσα.
Η Νατάσα μας προσέφερε παραδοσιακά γλυκίσματα και μας καθοδήγησε ως προς το τι να πρωτοδούμε, και το πιο σημαντικό, , πού να φάμε σε αυτό το σύντομο διάστημα που μείναμε στα Χανιά.
Εν κατακλείδι μείναμε με τις καλύτερες αναμνήσεις και ελπίζουμε να τα ξαναεπιστευθούμε το Καλοκαίρι για ένα μεγαλύτερο διάστημα.
Παναγιώτη και Νατάσα σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, michailkostas
Ο/η Natassa K, Ιδιοκτήτης του Sailing Exploring & Driving Creta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Δεκεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!! Ήταν χαρά και για εμάς να περάσουμε χρόνο με την όμορφη οικογένειά σας!!! Θα χαρούμε ιδιαίτερα να σας εξυπηρετήσουμε ξανά στο μέλλον!!!

Η κριτική έγινε: 13 Δεκεμβρίου 2019

Υπέροχοι άνθρωποι και συνεπέστατοι επαγγελματίες. Η πολύχρονη εμπειρία τους δεν εγγυάται απλώς και μόνο την ευχαρίστηση των επίδοξων θαλασσοπόρων κι' εξερευνητών, αλλά το βασικότερο όλων που δεν είναι άλλο απ' την ασφάλεια. Τους ευχαριστούμε εγκάρδια για τις όμορφες στιγμές που μας προσέφεραν, μα πάνω απ' όλα για το χαμόγελό τους.

Ευχαριστούμε, _P2692UH
Ο/η Natassa K, Owner του Sailing Exploring & Driving Creta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 18 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε ειλικρινά για τα καλά σας λόγια και που μας επιλέξατε για τις υπηρεσίες μας!!! Είναι πάντα και δική μας ευχαρίστηση να προσφέρουμε ευχάριστες αναμνήσεις!!!

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2019

Η εμπειρία μας ήταν απλά εξαιρετική!Από τη στιγμή που κάναμε την κράτηση έως και την τελευταία στιγμή η κυρία Νατάσα,και το προσωπικό ήταν δίπλα μας με υποδειγματικό επαγγελματισμό αλλά το κυριότερο μας έκαναν να περάσουμε υπέροχα!

Ευχαριστούμε, eckouvaras
Ο/η Natassa K, Owner του Sailing Exploring & Driving Creta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε που μας εμπιστεύθηκατε!!! Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!!!

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2019
Κριτική για: Sailing trip around Chania Gulf

Η κρουαζιέρα ήταν πανέμορφη τους ευχαριστούμε πάρα πολύ όλους γιατί ήταν πάνω από όλα επαγγελματίες, εξυπηρετικοι, φιλικοι. Να μαστε καλά θα τους ξανά προτιμήσουμε σίγουρα κάποια άλλη χρονιά.

Ευχαριστούμε, GiannaRe
Ο/η Natassa K, Owner του Sailing Exploring & Driving Creta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Δεκεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! Η ευχαρίστηση ήταν όλη δική μας!!!

Η κριτική έγινε: 30 Νοεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έπειτα από τρεις ημέρες στα πανέμορφα Χάνια αποφασίσαμε να κάνουμε κάτι διαφορετικό. Καταλήξαμε έπειτα από πρόταση φίλων να πάμε μια μικρή κρουαζιέρα στην βόρεια πλευρά των Χανίων. Η επιλογή μας δεν μπορούσε να είναι καλύτερη. Απολαυστική βόλτα , φιλοξενία όπως πρέπει να είναι και επαγγελματισμός από πλευράς των ανθρώπων που μας υποδέχθηκε αξιοζηλευτος.Ο Πάνος και η Νατάσα έτοιμοι να ανταποκριθούν σε ότι τους ζητήσαμε. Είναι από τους ανθρώπους που θες να τους συναντάς στις διακοπές σου. Σας ευχαριστούμε για όλα και θα προσπαθήσουμε να έρθουμε πάλι .Συνεχιστε έτσι με την ίδια αγάπη γι'αυτό που προσφέρεται.

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, chrisandreadis

Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια!! Η ευχαρίστηση ήταν όλη δική μας!!!