Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2019

Έπειτα από μια αποτυχημένη επιλογή ξενοδοχείου κοντά στο κέντρο των Χανίων, βρήκαμε τελευταία στιγμή αυτά τα διαμερίσματα. Μιλήσαμε με τον ιδιοκτήτη και μας καθησύχασε ότι θα απολαύσουμε τη διαμονή μας. Στην αρχή διστασαμε λόγω απόστασης επειδή δεν ήταν μέσα στα Χανιά, όμως τελικα πήγαμε. Μείναμε για 4 βράδυα και μακάρι να μέναμε περισσότερο. Μπαίνοντας στο διαμέρισμα μείναμε άφωνοι. Είχε τα ΠΑΝΤΑ. Ο χώρος τέλεια διαμορφωμένος, ένα διαμέρισμα περίπου 50 τ.μ., με καθιστικό, κουζίνα, μπάνιο και υπνοδωμάτιο και βεράντα. Τα έπιπλα καινούργια, είχε μέσα πλυντήριο ρούχων, ψυγείο, κουζίνα, μαγειρικά σκεύη, απορρυπαντικά, κουτί πρώτων βοηθειών και ο,Τι άλλο έχει ένα κανονικό σπίτι. Πολλές πετσέτες και σεντόνια, άνετο κρεβάτι με κρυφούς φωτισμούς. ένα σύγχρονα ανακαινισμένο σπίτι. Νιώθαμε σαν στο σπίτι μας. Ο ιδιοκτήτης ευγενέστατος έμενε στο κάτω διαμέρισμα. Όσο για την απόσταση σε 10 το πολύ λεπτα είμασταν στο κέντρο των Χανίων. Ήταν η καλύτερη επιλογή που κάναμε και έπρεπε να το επιλέξουμε απ'την αρχή. Είναι σαφώς καλύτερο από πολλά ξενοδοχεία που βλέπαμε. Ελπίζουμε να μας δοθεί η ευκαιρία να το επισκεφτούμε πάλι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Eleni V