Η κριτική έγινε: 14 Μαρτίου 2020

Εξαιρετικό το διαμέρισμα σε πολύ κεντρικό σημείο σε σχέση με την υπόλοιπη πόλη, αλλά ταυτόχρονα ήσυχο τα βράδια. Το προσωπικό ήταν πολύ εξυπηρετικό και ευγενικό σε οτι χρειαστήκαμε κατά τη διαμονή μας. Θα το επιλέξουμε ξανά σίγουρα σε επόμενη επίσκεψη μας στα Χανιά!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, ioanna_kalk
Ο/η Christina Maraki, Υπεύθυνος του Trianon Luxury Apartments & Suites, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Αγαπητή ioanna_kalk,

σας ευχαριστούμε για τον χρόνο τον οποίο διαθέσετε ώστε να μοιραστείτε την δική σας εμπειρία διαμονής με όλους εμάς!
Χαιρόμαστε ιδιαιτέρως που σας άρεσε το διαμέρισμα σας και σας βόλεψε η τοποθεσία του καταλύματος.

Όπως αναφέρατε, παρόλο που η τοποθεσία μας είναι σχετικά κεντρική, επικραατεί ηρεμία.

Ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στο σύντομο μέλλον και να σας παρέχουμε τις υπηρεσίες μας για μια ακόμη ευχάριστη Trianon Luxury Apartments and Suites διαμονή.

Χριστίνα Σοβίνσκι-Μαράκη

Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2020

Το δωμάτιο ήταν πολύ ωραίο, άνετο και ευρύχωρο. Αψογη εξυπηρέτηση. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου ιδανική, σε κεντρικό σημείο της πόλης και ο χώρος στάθμευσης κάνει πολύ εύκολη την μετακίνηση με αυτοκίνητο.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, MarApostol

Αγαπητή MarApostol,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το Trianon Luxury Apartments and Suites για την πρόσφατη διαμονή σας στα Χανιά!

Χαιρόμαστε που βρήκατε τα δωμάτια μας άνετα, όπως επίσης την τοποθεσία και το parking μας βολικά.

Δίνουμε μεγάλη αξία στην άνεση των επισκεπτών μας και χαιρόμαστε ιδιαίτερα που καταφέραμε να σας εξασφαλίσουμε μια ευχάριστη διαμονή!

Ευχαριστούμε που μας επιλέξατε και ευχόμαστε να μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά σύντομα σε μια από τις επόμενες επισκέψεις σας στα όμορφα Χανιά!

Χριστίνα Σοβίνσκι-Μαράκη

Η κριτική έγινε: 28 Φεβρουαρίου 2020

Είναι χώρος με διαφορετική φιλοσοφία από τα συνηθισμένα δωμάτια ξενοδοχείων. Στα αρνητικά είναι ότι στα ισόγεια δωμάτια έχει εύκολη πρόσβαση ο καθένας, ξένος ή ένοικος και δεν σερβίρεται πρωινό. Τα δωμάτια είναι καινούρια, περιποιημένα, καλαίσθητα και με καλό στρώμα κρεβατιού. Κάποια δωμάτια στον πρώτο όροφο δεν είναι εξυπηρετικά στην πρόσβαση του ασανσέρ

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, 316zoef

Αγαπητή 316zoef,

ευχαριστούμε που επιλέξατε το κατάλυμα μας για την διαμονή σας στα όμορφα Χανιά μας!

Πράγματι, το κατάλυμα μας είναι διαφορετικής φιλοσοφίας από τα συνηθισμένα ξενοδοχεία, γι'αυτό και αποφεύγουμε να χρησιμοποιούμε αυτόν τον όρο για το κατάλυμα μας. Το Trianon είναι επιπλωμένα δωμάτια/διαμερίσματα τα οποία είναι μέρος ενός πολυχώρου όπου στεγάζονται γραφεία, ιατρεία και άλλα.

Τα ισόγεια δωμάτια τα οποία αναφέρατε είναι κάτι το οποίο θα βρείτε ακόμα και στα καλύτερα 5* ξενοδοχεία και αποτελούν κι αυτά αναπόσπαστο μέρος της κάθε μονάδας, με τα όποια θετικά ή αρνητικά τους. Παρόλα αυτά, φροντίζουμε να αναφέρουμε σε ποίον όροφο βρίσκεται ο κάθε τύπος δωματίου ώστε ο καθένας να μπορεί να επιλέξει τον σωστό για τις ανάγκες του δωμάτιο.

Επίσης, όπως σωστά επισημάνατε, δεν σερβίρεται πρωινό εντός του καταλύματος, το οποιό όμως το γνωρίζατε καθώς αναγράφεται σε όλα τα κανάλια πώλησης των δωματίων μας. Παρόλα αυτά, υπάρχει συνεργασία με δυο καφέ-εστιατόρια της περιοχής (στα 10μ. και στα 100μ.) όπου όλοι οι πελάτες μας επωφελούνται από έκπτωση επί του καταλόγου.

Χαιρόμαστε όμως ιδιαιτέρως που επισημάνατε τα σημεία εκείνα τα οποία σας άρεσαν, όπως η ποιότητα των στρωμάτων μας, η καλαισθησία του χώρου όπως και το γεγονός του πόσο καινούρια είναι όλα.

Παρόλα αυτά ευχόμαστε πως, παρά τα σημεία κριτικής, θα μας δοθεί η ευκαιρία να σας καλωσορίσουμε ξανά στις εγκαταστάσεις μας, σε δωμάτιο το οποίο θα εξυπηρετεί στο καλύτερο δυνατόν τις ανάγκες σας βάση των προσφερόμενων παροχών μας.

Χιρσίνα Σοβίνσκι-Μαράκη

Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2020

Πολύ προσεγμένα δωμάτια! Εξυπηρετική ρεσεψιον, μοντέρνο και ότι πρέπει για τα χρήματα που δώσαμε. Θα ξανά εμένα άνετα και το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους! Μείναμε σε junior suite πολύ άνετο και πολύ ευρύχωρο μέρος.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Pmarkoman
Η κριτική έγινε: 26 Ιανουαρίου 2020

Ωραία, άνετα και ευρύχωρα δωμάτια με μοντέρνο μπάνιο και ξεχωριστή ντουζιέρα. Ξεκούραστο στρώμα (πολύ σημαντικό για εμένα). Ωραία περιοχή και άνετο δωρεάν πάρκινγκ. 15 λεπτά με τα πόδια και είσαι στο κέντρο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους