“φανταστική αισθητική”

Κλείστε τραπέζι
Πέμ, 1/10
20:00
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2020

Υπέροχο μαγαζί! Καταπληκτική αισθητική! Πολυ καλό φαγητό! υπέροχη ατμόσφαιρα! Υπέροχα ποτά και μεγάλη ποικιλία κρασιών! Ήπιαμε και καφέ εκεί! Υπέροχος και αυτος!

1  Ευχαριστούμε, Mavrakaki

Η κριτική γράφτηκε 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μέναμε δίπλα στο μαγαζί, το δοκιμάσαμε πριν φύγουμε. ΛΑΘΟΣ
Από φαγητό 10/10
Απο εξυπηρέτηση 10/10
Μετά απο μέρες στα Χανιά, επιτέλους ένας πολύ καλός καφές!
Ένα από τα καλύτερα πρωινά σε διακοπές!!

1  Ευχαριστούμε, _X3260JK
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2020

Μέσα στα γραφικά στενά των Χανίων κρύβεται ένα καταπληκτικό μαγαζί με υπέροχη ατμόσφαιρα και καταπληκτικό φαγητό που συνοδεύονται από ιδιαίτερα κοκτέιλ και ωραια κρασιά! Αξίζει να το επισκεφθεί κάποιος και να γευτεί κάτι διαφορετικό σε ένα υπέροχο χώρο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Camper807307
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2020

Το έχω επισκευθεί δύο φορές, και τις δύο όλα τέλεια! Ο,τι πήραμε καταπληκτικό, το περιβάλλον υπέροχο, η εξυπηρέτηση πολύ καλή!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Staman7
Η κριτική γράφτηκε 23 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς καμία εξήγηση παρόλο που υπήρξε τηλεφωνηκη επικοινωνία από εμένα δόθηκε σε άλλον το τραπέζι μου και μετά από αρκετή ώρα και αφού παραπονεθηκα επανηλλημενος με αλαζονικό τρόπο μου δόθηκε ένα άλλο τραπέζι μίας και η κράτηση μου είχε δοθεί σε φίλους της επιχείρησης συνηστω να προτιμήσετε ένα εστιατόριο ποιο επαγγελματικό

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, Nikolaos G
Ο/η Alexandros A, Manager του Ginger Concept, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Οκτωβρίου 2019

Καλησπέρα Νίκο,

Γιατί δεν λέτε τα πράγματα όπως έχουν?
Ενώ είχατε κάνει κράτηση για 4 άτομα, ήρθατε 2 άτομα.
Όταν δώσαμε το τραπέζι για 4 σε μία άλλη παρέα (όχι φίλων μας, αλλά πελάτες) σας προσφέραμε άμεσα και στην ώρα που ήταν η κράτηση σας ένα τραπέζι για 2.
ΜΕΤΑ συναντήσατε τυχαία ένα ζευγάρι φίλων και απαιτήσατε εσείς με άσχημο τρόπο πίσω το τραπέζι που μόλις είχαμε δώσει.
Παρόλο που εσείς μιλήσατε άσχημα στο προσωπικό μας που είναι πάντα εκεί να εξυπηρετήσει, σας προσφέραμε άλλο τραπέζι για 4 που μόλις είχε αδειάσει.
Ακόμα και η σύζυγος σας είπε μπροστά μου ότι δεν είχατε δίκιο...
Και όλο αυτό? Δεν ήταν πάνω από 5 λεπτά...

Ginger Concept: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων
Χανιά, Νομός Χανίων

Ginger Concept: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!