“Και σπιτικό και φρεσκο!!! ”

Φύλλο Bakery & Mediterranean Delicacies
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επιτελους χειροποιητικα, φρεσκα και σπιτικά προϊόντα! Παραδοσιακά καλιτσουνια και πιτες, χανιωτικο μπουρεκι, γραβιεροπιτα ελαφριά και μοναδικη! Γλυκά ημερας που ανανεώνονται συνεχώς, οπότε δεν αρκεί μόνο μια φορά.
Ενας φουρνος που κανει ρην διαφορά στο παλιο Λιμάνι...

Ευχαριστούμε, Elenakotronaki

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018

Τι να πω,τυροπιτα,γραβιεροπιτα,πεινιρλι οτι και αν εχω παρει ειναι απαιχτο,σπιτικο,εγω απλα εχω κολλημα με τα καλτσουνια,τα καλτσουνια της γιαγιας τα λεω.τελεια.

Ευχαριστούμε, dimitris p
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα για πρωινό η σνακ, μυρωδάτος καφές , ωραία η γραβιερόπιττα και απιθανη η μπουγάτσα οπως τέλειο και το τσουρέκι σοκολάτα.. Μας συνόδευε επι καθημερινή βαση στις διακοπές μας! Επισης αυθεντικοί άνθρωποι εξυπηρετικοί με χαμογελο! Ανυπομονούμε να επιστρέψουμε!!

Ευχαριστούμε, Anna D
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δυστυχώς η εμπειρία μας στο μαγαζι αυτό ήταν άσχημη. Πήγαμε για πρωινό και την ώρα που πήγαμε η αλήθεια είναι πως υπήρχαν λίγα πράγματα. Ωστόσο αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε την κοτόπιτα (της οποίας η τιμή μας φάνηκε λιγάκι τσιμπημένη,3.20€ το κομμάτι) και τη σπανακόπιτα καθώς και τα καλιτσούνια. Καθίσαμε στην ουρά (προηγείτο μια κοπέλα) και όσο περίμενε να εξυπηρετηθεί το παιδί πίσω απ τον πάγκο είχε ένα ατύχημα με τον καφέ με αποτέλεσμα να χυθεί πάνω στην ταμειακή. Η δεύτερη πίσω απ τον πάγκο γυναίκα (που μάλλον ήταν η ιδιοκτήτρια) τον μάλωνε γι αυτό με αποτέλεσμα δυο άτομα ν ασχολούνται με το να καθαρίσουν το σημείο εκείνο και Να ξεχάσουν τους πελάτες που περίμεναν. Περιμέναμε ήδη μερικά λεπτά όταν ο υπάλληλος μας είπε να περιμένουμε ακόμη ένα λεπτό που στην πραγματικότητα δεν ήταν ένα καθώς οι μπροστά οι μας δεν είχαν καν παραγγείλει ακόμη! Δυο παρατηρήσεις: 1. Δε μαλώνεις τον υπάλληλό σου μπροστά στους πελάτες και ειδικά για τόση ώρα 2. Υπάρχει ουρά που περιμένει κι έτσι μοιράζεστε, ο ένας στο να καθαρίσει κι ο άλλος να εξυπηρετήσει!
Δε μπορέσαμε να δοκιμάσουμε τις πίτες καθώς δε θεωρήσαμε πως Σ’ένα φούρνο δικαιολογείται τόση καθυστέρηση κι έτσι φύγαμε.

1  Ευχαριστούμε, Anthi A
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχο μαγαζί!!τελειος χώρος!!πολυ ευγενικοί και εξυπηρετικοί όλοι τους!!
Φοβερές πεντανόστιμες πίτες
Πρέπει οπωσδήποτε να το επισκεφτείς !!
Αξίζει!!
Και πολύ ωραίος καφές

Ευχαριστούμε, georgiak193

Φύλλο Bakery & Mediterranean Delicacies: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χανιά, Νομός Χανίων

Φύλλο Bakery & Mediterranean Delicacies: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!